Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mni tez tak bylo 🙂 byl wzdety ale podobno to sprawa jelit ktore wypychaja sie lekarza tak mi powiedzial. Moj brzusio jest lekko zaokraglony juz widoczny ale w sumie moznaby sie bylo zastanawiac czy to dzidzia czy sadelko jak ktos nie wie co kochanego u mnie siedzi 🙂 i zauwazylam ze powieksza mi sie pępek 😮 u was tez tak jest laseczki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Emilia ja tez mam jakos dziwnie powiekszony pepek...no i nie wiem czy to wzdecia czy juz mam taki brzuchol...jutro muszę o wszytsko wypytac mojego lekarza,a podobno jest dobry bo kuzynka chodzila do niego z dwiema ciazami w innym miescie...i juz okolo 15 tyg jej wykryl płci przy jednej i drugiej ciąży... 🙂 🙂 🙂 to ja mam ochote w jedzeniu prawie na wszytsko....jak narazie słodkie tak słabo przeszło,ale na jajka nie mogę w ogole patrzec :-/ chociaz i tak za bardzo ich nie lubiłam....A czosek mmm pycha 🙂 🙂 🙂 witamy nowe mamusie 🙂 dobranoc Wam 🙂 jutro po lekarzu Wam wszystko napisze 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 i już sie nie moge doczekac zobaczyć mojego maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeej Mamitki ! 😘
Dzisiaj coś nie miałam czasu zajrzeć na forum... Ale witamy, witamy nową przyszłą mamę 🙂
Ja od samego początku miałam mdłości, nie mogłam nic zjeść, ani chociaż patrzeć na jedzenie!
Takim cudem schudłam 7kg... Wymiotowałam jakoś co 2 dni... Nawet kilka razy dziennie 😮 Teraz gdzy odczuwam lekkie mdłości - sięgam po coś do przegryzienia i jest lepiej 🙃
Moja mama robi wieeeelkie oczy jak przychodze jej do pokoju ze skibką chleba (kolejną) haha 🤪
Ale to są właśnie te uroki ciąży...
Na czosnek też nie mogę patrzeć... Pizza/kebab/hamburgery/hot-dogi mmmm pycha! 😁
Wszystko później od tego rośnie ale to nic! Po ciąży się to zgubi bez problemu 🙂

Mixi - niczym się nie przejmuj :* nie denerwuj się, bo to również wpływa na Twojego maluszka 😞 nie ma innej możliwości - MUSI być dobrze!! Dobrze, że teraz będziesz miała kontrole co tydzień - lepiej mieć wgląd na to wszystko. Trzymaj się tam Kochana! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Emi szał zakupowy to może nie, ale ileż można w kozakach chodzić, a wiosenne buty wszystkie wyrzuciłam w tamtym roku, bo się skończyły no i coś muszę sobie kupić. A dla Dzidzi to zobaczę, bo nie chcę szaleć bo mam masę ciuszków po synku. Jakbym miała pewność, że dziewczynka, to bym kupiła jakąś śliczną sukienusię ale pewności nie mam niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie jeszcze w sumie nie wybrzusza, , ale moze z racji tgo, ze mialam troche sadelka przed ciaza 🙂)
i bardzo mnie to cieszy, ze nikt nie wie 🙂

Z waga stoje czas w miejscu... a o do pepka to mi nie wychodzi, i mam nadzieje, ze zostanie na swoim miejscu do konca ciazy , tak jak z Nadia 🙂0

Milego dnia laski, spadam do pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej , ja nawet się wyspałam 🙂 po wczorajszych badaniach boli mnie brzuszek 😞
A zapomniałam dodać, moja ginekolog powiedziała ,że płeć dziecka można zobaczyć koło 20 tygodnia .
Spytała co mam w domu ,więc powiedziałam ,że córkę ale nie wiem czy coś widziała i wolała poczekać z oznajmieniem mi tego czy to czysta jej ciekawość . Wogóle po wczorajszej wizycie mam mieszane uczucia , wiem że nie mogę się denerwować ale wiecie jak to jest 🙂
Do tej pory przytyłam kilogram ,ale brzuszek już mam bynajmniej tak mówią mi znajomi 😁 na razie mieszczę się w spodnie więc nie jest tak zle 😉
Pozdrawiam ,buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixidixi - a myślisz nad wizytą u innego specjalisty?? czy chcesz poczekać do kolejnego usg??

my dziś na wizytę idzemy-stresik już jest-"czy wszystko ok?",a również wielka radość że zobaczymy dziś naszego Maluszka!

Miłego dnia Mamuśki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekamy na relacje dziewczyn 😁
Wiecie co może zwariowałam , nie wiem ale czuje jakby ruchy mojego maleństwa 🥴
Raczej to nie możliwe ale jakoś dziwnie co jakiś czas jakby mi coś delikatnie wypychało brzuch ☺️
Chyba ta lekarka mi tak namąciła wczoraj tym usg w moich flakach 😮 sama nie wiem 🙃
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja już po usg...niestety zdjęcia nie mam bo lekarz papieru nie miał 😞 a szkoda bo mój kochany nie był ze mną ale już mu się pochwaliłam....
Więc widziałam moje maleństwo jak serduszko biło jak się wierciło i pomachało rączką 🙂 ma 6,5 cm...ciąża się bardzo dobrze rozwija 😁 😁 😁 jestem przeszczęśliwa 🤪 🤪 🤪 aż normalnie mi łezka poleciała jak zobaczyłam na usg moje maleństwo....kurcze co za przyjemne uczucie 🙂 i z usg wyszło że to 13 tydzień 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalio cieszę się, że wszystko w porządku 🙂 Dzidzia pięknie rośnie 🙂

Ja dziś pierwszy raz wyraźnie poczułam jak moje Szczęście się rozpycha w brzuszku. Dostałam prawdziwego kopniaczka 🤪 🤪 🤪 Położyłam się na boku koło męża i chyba zrobiłam to zbyt gwałtownie, bo za chwilę w środku był protest i ucisk po tej stronie na której NIE leżałam 😁 To takie cudowne! Pierwszy fizyczny kontakt z moim Maleństwem!!! Niech faceci nam zazdroszczą!! Nigdy nie poczują takich cudownych chwil!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...