Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzidzia dobrze, a nawet bardzo dobrze... trudno jednak jest mi się przestawić z Blanki na Tymka 😞 i nie sądziłam, ze już tak mogłam się mocno nastawić na dziewczynkę... ale takie miałam przeczucie od poczatku... a tu nagle mi mówią, że siusiak urósł... eh... to teraz siusiaka będę kochać... choć, wstyd się przyznać, wczoraj miałam mega doła z tego powodu... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkie badania wyszły mi bardzo dobrze, nawet lekarz się zdziwił, że pomimo niejedzenia mięsa, anemii nie ma i się nie zapowiada, więc to też dobra wiadomość... dostałam skierowanie na tą próbę glukozową.... bleh... już na samą myśl mnie skręca, ja nawet herbaty czy kawy nie słodze, a tu pół szklanki cukru trzeba wypić, no ale coz... już taki nasz los 🙂

PS. Zakupiłam swoje pierwsze spodnie ciążowe, trochę na wyrost, ale... jakoś juz nie mogłam się powstrzymać i dwie pary spodni dla maluch w H&M bo po 5zł były 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
initram, dobrze, że teraz już wiesz napewno, że Tymuś będzie. Napewno ciężko jest przestawić cały tok myślenia, ale zawsze lepiej teraz niż dowiedzieć się przy porodzie.
Ja od początku czułam, że chłopiec. Ale tak jakoś boję się zawieść i równie dużo staram się myśleć, że to dziewczynka. Zresztą wiadomo, że każdy dzidziuś będzie równie mocno kochany przez swoje mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
na słodkie móje maleństwo też reaguje, bo na codzień nic słodkiego nie jem, a jak czasem mi się zdaży to ma za dużo energii i fika 🙂


ja mam podobnie, a po lodach to już w ogóle.... fika maluch i fikam ja 😜 hehe... moja jedyna zachcianka ciążowa, mogłabym jeść codziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
marylu345 napisał(a):
na słodkie móje maleństwo też reaguje, bo na codzień nic słodkiego nie jem, a jak czasem mi się zdaży to ma za dużo energii i fika 🙂


to tak jak ja 😉


właśnie się zastanawiam jak dzidzia by zareagowała na kawe- nie piłam od początku ciąży. Nie wiem czy by mi z brzucha nie wyskoczyłą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej witam się i ja , niestety moje dzieciątko założyło nogę na nogę i figa z makiem 😜
Nic nie było widzć , po za tym wszystko ok tylko łożysko jest blisko ujścia macicy co prawdopodobnie też nie najlepiej .Ale te torbiele znikneły więc coś za coś .
Dostałam skierowanie na badanie moczu morfologi i tą cholerną glukozę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Hej witam się i ja , niestety moje dzieciątko założyło nogę na nogę i figa z makiem 😜
Nic nie było widzć , po za tym wszystko ok tylko łożysko jest blisko ujścia macicy co prawdopodobnie też nie najlepiej .Ale te torbiele znikneły więc coś za coś .
Dostałam skierowanie na badanie moczu morfologi i tą cholerną glukozę .


ale uparta dzidzia 🙂 ciekawe czy następnym razem pozwoli się podglądnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...