Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
na jednym zebie mam opatrunek, na szczescie robila ze znieczuleniem, kolejna wizyta 8.05 🤪 najgorsze bylo, jak stwierdzila, ze od razu usunie mi kamien, darlam sie jak szalona 😁 😁 😁 a na koniec najgorsze. jak juz wstalam to zaczelysmy dyskutowac na rozne tematy, z 20 minut do wyjscia sie zbieralam i nagle zaslablam i znow musialam lezec na kozetce 🙂 Babka sie wystraszyla i od razu skonczyla ze mna plotkowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane mam prawie 100stron do nadrobienia 😲 Wy niedlugo ksiazke napiszecie 🙂 Dzisiaj byłam u lekarza...oczywiście USG nie miałam....ale sie wkurzyłam jeszcze za nim czekałam 40 minut 😠 ale mówił,że macica się unosi i jest ok,a 10 maja kazał mi przyjść i zrobi USG....moje dziecko normalnie to jest wcielony diabełek bo kurcze w nocy i rano nie daje żyć,a tak kopie że nic mi nie mówcie 🙂 🙂 🙂 Wczoraj byłam u mamy i przywiozlam jedzenia chyba na caly miesiąc 😁 bo mieso,bigos,itd....a we wtroek byłam z Bartkiem w pracy,przyjechalismy o 18 to bylismy padnieci ja odrazu zasnelam 😆 no dzis piekna pogoda,ciekawe czy sie utrzyma na dlugi weekend 🙂 🙂 bo ten weekend ma byc aż 27stopni 🤪 🤪 to idę czytać 🙂 🙂 🙂 Wiecie co...gadaliśmy z Bartkiem tak poważnie o Naszym zwiazku wiec dla niego ta kolezanka to tylko przez smsy bo ani sie nie spotkaja,bo tez ma faceta i on jej nie każe ale najwazniejsze ze sobie wszystko wyjasnilismy 🙂 🙂 🙂 Wczoraj na allegro mi kupil sukienke ciążową 🙂 🙂
http://allegro.pl/ciazowa-sukienka-bombka-z-marszczeniem-5900-i2242324053.html kolor kolarowy 🙂 🙂 już na komunię będę miała..tylko nie wiem jaki kolor butów..tak myslalam nad niebieskimi,co Wy na to?? potem Wam wzor pokaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rudy rudy agresywny 😁 w marchewce musi byc dobrze komus no karolka wlasnie Ty tez mialas marchewke 😁 bardzo ladna 😁 ja stawiam na czerwienie bo uwazam ze nadaje mi charakteru haha 😁. Mialam wam mowic wczoraj jechalam autobusem i jakis pan ustapil mi miejsca hahah a ja ledwo co sapie juz tak sie mecze ostatnio jak chodze ale codziennie przemierzam km wiec dla zdrowka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Witajcie Kochane mam prawie 100stron do nadrobienia 😲 Wy niedlugo ksiazke napiszecie 🙂 Dzisiaj byłam u lekarza...oczywiście USG nie miałam....ale sie wkurzyłam jeszcze za nim czekałam 40 minut 😠 ale mówił,że macica się unosi i jest ok,a 10 maja kazał mi przyjść i zrobi USG....moje dziecko normalnie to jest wcielony diabełek bo kurcze w nocy i rano nie daje żyć,a tak kopie że nic mi nie mówcie 🙂 🙂 🙂 Wczoraj byłam u mamy i przywiozlam jedzenia chyba na caly miesiąc 😁 bo mieso,bigos,itd....a we wtroek byłam z Bartkiem w pracy,przyjechalismy o 18 to bylismy padnieci ja odrazu zasnelam 😆 no dzis piekna pogoda,ciekawe czy sie utrzyma na dlugi weekend 🙂 🙂 bo ten weekend ma byc aż 27stopni 🤪 🤪 to idę czytać 🙂 🙂 🙂 Wiecie co...gadaliśmy z Bartkiem tak poważnie o Naszym zwiazku wiec dla niego ta kolezanka to tylko przez smsy bo ani sie nie spotkaja,bo tez ma faceta i on jej nie każe ale najwazniejsze ze sobie wszystko wyjasnilismy 🙂 🙂 🙂 Wczoraj na allegro mi kupil sukienke ciążową 🙂 🙂
http://allegro.pl/ciazowa-sukienka-bombka-z-marszczeniem-5900-i2242324053.html kolor kolarowy 🙂 🙂 już na komunię będę miała..tylko nie wiem jaki kolor butów..tak myslalam nad niebieskimi,co Wy na to?? potem Wam wzor pokaze


śliczna sukienka!
Super, że sobie wyjaśniliście wszystko. Obyś nie musiała się więcej denerwować ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Mi też niedawno jakiś starszy Pan chciałustąpić miejsca, a ja nie nie że zaraz wysiadam 😁 U mnie teraz ze spacerami ciężko, a w taką pogodę to aż grzech nigdzie nie wyjść 😞 Więc dzisiaj biorę butelkę wody i no-spe w torebkę 🙂


O tak wodę i no-spe trzeba mieć przy sobie 😁 osatnio wyszłam na spacer bez niczego i strasznie załowałam, bo leżałam na ławce i się ruszyć nie mogłam 😞 od teraz bez no-spy ani rusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Korolka - ja nie kupowałam kiecki tylko dostałam w spadku po mamie 😁 ani razu jej nie nosiła, a że fason mi odpowiadał i długość to koszta w kieszeni 😁

Co do no-spy to ja biorę 2 tabletki i po 20 min czuje różnicę. Lekką, bo lekką ale zawsze. Zwłaszcza jak zawsze mnie tak lewa pachwina rwie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...