Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tez wrocilam ze spacerku i przeszlam miasto na nogach ludzie sie ogladali za mna jak nie wiem 😁 pokaze wam wloski w sobote bo ni mam aparatu a z kamerki nie widac tego odcienia 😁 a co do skorczy to ja wiem ze sa wynikiem braku potasu a nie magnezu 🙂 i ze w ciazy to normalne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pomozcie!!!!!!!!!!!!!!!
robilam obiad i zlapal mnie tak bol podbrzusza pierw po lewej stronie i zaczal rozchodzic sie na cale podbrzusze, jest taki okropny bol ze ledwo doszlam z kuchni do meza zeby usiasc, posiedzialam i troche ulzylo ale jak znow wstalam to znow sie nasilil, teraz leze w lozku i jest o wiele lepiej, :< skad ten bol! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
pomozcie!!!!!!!!!!!!!!!
robilam obiad i zlapal mnie tak bol podbrzusza pierw po lewej stronie i zaczal rozchodzic sie na cale podbrzusze, jest taki okropny bol ze ledwo doszlam z kuchni do meza zeby usiasc, posiedzialam i troche ulzylo ale jak znow wstalam to znow sie nasilil, teraz leze w lozku i jest o wiele lepiej, :< skad ten bol! 😞


Weź nospę... myślę, że to mogą być te więzadła chrzanione, mnie jak w nocy złapało, to nogi wyprostować nie mogłam i od 3 oka nie zmrużyłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
inirtam powystrzelaj tych co sie wkurwi** bo nie moga tak a co do zwolnienia to chyba by ci lekarz wypisal bez czekania do wizyty 🙂


jeśli jutro się okaze, że nagle w pon mam iść do pracy, to ja w pon pójdę, ale do lekarza albo z rana NŻ wezmę, bo se w kulki lecą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane 🙂 Jesteśmy już z synkiem po pracy i wreszcie mam chwilę żeby Was poczytać póki Mati śpi.....

Mixi z tego co wiem łożysko przodujące to takie, które może zasłaniać ujście szyjki macicy i mogą sie pojawić komplikacje przy porodzie SN.

Emaleth gratulacje córeczki!!!!
(moje dziecko śmieje się na głos przez sen...)
Isa ja z tej Twojej listy wykreśliłabym:• Płyn do kąpieli, Szampon (wybiorę albo mydełko albo płyn do ciała i włosów 2w1)• Patyczki do uszu• Gaza jałowa • Sól fizjologiczna • Myjka• Podgrzewacz • Sterylizator parowy • Laktator • Pojemniki na przechowywanie pokarmu (wystarczą woreczki).
Poza tym smoczki uspokajające bywają po 6zł sztuka 😉 Grubszy kocyk warto kupić porządny - ja zapłaciłam 2,5 roku temu 65zł i jestem bardzo zadowolona bo po wielu praniach dalej jest mięciutki i puszysty 🙂 A na biustonosze do karmienia też nie warto kupę kasy wydawać, bo po 1 rozmiar biustu bardzo się zmienia i szkoda kasę wyrzucać a po 2 jak pokarm przemaka przez wkładkę np w nocy to jest częste pranie i niszczy się biustonosz...
Emilko gruszka do noska wcale nie jest taka dobra jeśli dziecko ma gęsty katarek - nic nią nie wyciągniesz... a do tego dziecko wcale nie musi lubieć takie zabiegi - mój się rzucał na wszystkie strony. Przy ostatnim katarze nie wytrzymałam i kupiłam odciągacz "katarek" który można podpiąć do odkurzacza.

Mixi
w 38 tygodniu to możesz być już na porodówce :P Ja zamierzam do 34 tygodnia mieć wszystko przygotowane, włącznie ze spakowaną torbą do szpitala 🙂

Emi ja ostatnio zrobiłam rubinową czerwień 🙂 ale kolor trwały a nie szamponetka. Włosy miałam długie dopóki mnie synuś nie zaczął za nie ciągnąć...A teraz znów zapuszczam..

Marylu ceny z allegro 😁 Gratuluję połówki ciąży!!

Mixi ja o robieniu echa serca u płodu nie słyszałam... jeśli nie ma wskazań to po co. Wystarczy dokładne badanie serduszka na USG.

Karolka bardzo bolało?? Ja się w czerwcu wybiorę na kontrolę ząbków i jak nic nie będzie, to tylko ściąganie kamienia...

Natalko sukienka ładna a Ty na pewno w niej będziesz ślicznie wyglądać! Niebieskie buciki mogą do tego wyglądać ciekawie 🙂

Marylu piszesz o bazie IsoFix pod foteliki? Musisz pamiętać że nie do każdego fotelika one pasują! Zorientuj się dobrze 🙂 Ja nie kupowałam, bo zapinanie fotelika 0-13kg wcale nie jest problematyczne (poza tym dostaliśmy go w prezencie więc nie mogłam wybrać jakiego chciałam), a tych większych zazwyczaj nie wyjmuje się z auta.

Emila dawaj foteczkę włosków!!!!

Pauleczka czekamy na wspaniałe wieści po wizycie!

Małgosia to ile Ci ta praca zajęła? 3 dni? 😉 A dają cały rok na napisanie hahaha

Tusia jaki to peeling???

Dzonatalie ból może być od skurczów braxtona-hicksa... nospa i odpoczywaj.

Emila jaki Ty masz piękny brzucholek! I jakie długaśne włosy!!!!!!! 🤪

Wyszedł mi kilometrowy post.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba będe musiała jakąś hurtownie art. dziecięcych zlokalizować w 3mieście. bo wszystko lubię dotknąć i dookoła obejrzeć nim kupie 😁

a baze to właśnie myślałam o ISOfixie. Mam w aucie, więc chciałam pożytek zrobić. Może rzeczywiście nie będzie dramatu z przymocowaniem fotelika pasami. Ale napewno musze znaleść taki który będzie można wpiąć do wózka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...