Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pierwszy raz dzisiaj podczas leżenia moje maleństwo wypchało mnie z boku , niezła kulka mi się zrobiła taka twarda , ale jak dotknełam to szybciutko uciekła 😁
Czsaem się tak bawię z bobo pukam do niego i czekam na odzew i wtedy się zaczyna tańczenie w brzuchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też się bawię w pukanie brzuszka,ale nie zawsze dostaję odzew 🙂.
Podaję przepis,aczkolwiek ja wrzucam do sałatki to co mam w lodówce 🙂.
Makaron penne pełnoziarnisty
papryka świeża
pomidory 2 szt
feta 1/2 opakowania
ser żółty-kilka plasterków
szynka-kilka plasterków
ananas z puszki-kilka krążków
groszek z puszki
kukurydza z puszki
majonez
sól,pieprz
Wymieszac.
Smacznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytałam, że pisałyście o zakupach... ja jeszcze się wstrzymuję... teraz jak jednak jest siusiak, to będę miała sporo do kupowania, bo dla chłopca nic nie mam, a po dziewczynach mojej siostry w większości sukienki lub spodnie w kwiatki 😉 ale czekam z zakupami na letnie wyprzedaże, będzie można też kupić już coś większego na przyszły rok. Zawsze trochę w kieszeni zostanie, a ceny nieraz mocno obniżają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam w środę wizytę, ale pewnie bez usg 😞
i tak się zastanawiam, czy iśc na zwolnienie chociaż na jakieś 10 dni czy sobie darować póki co.... zobaczę pewnie, jak będzie w pracy, jeśli miałoby być tak samo niesympatycznie jak przed majówką, to pewnie nie będę się wahać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam się wieczorkiem 🙂 Jestem po kąpieli, odprężona i co najważniejsze troszkę opalona po dzisiejszym dniu-tak fajnie, delikatnie na brązowo od razu...
Mnie się podobają te cygaretki, ale mam okropnie delikatny brzuch w tej ciąży i nawet spodnie z panelem mnie gniotą i powodują mdłości i zgagę 😮 noszę więc zwykłe leginsy albo spodnie sprzed ciąży nie zapięte tylko wywinięte pod brzuchem i do tego dłuższe bluzki żeby nie było widać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...