Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam się i ja, normalnie nie mogę rano oczu otworzyć jakąś śpiączkę mam,na szczęście moja kochana córeczka grzecznie sobie za mną leży i czeka aż wstanę 😁
M dwa dni wolnego i pewnie w domu będziemy siedzieć bo leje 😠
A jak tam wasze samopoczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 ja cos ostatnio sie wysypiam 🙂 u mnie sloneczko zapowiada sie na kolejny dzien upalu. Lece sie szykowac i na dzialeczke bo co innego robic jak M sobie pojechal 😞. A samopoczucie srednio na jeza napewno bywalo lepiej . Wczoraj zauwazylam ze od kilku dni kopniaczki mojego malenstwa sie zdecydowanie nasilily i kopie coraz mocniej ze az skora mi sie podnosci na brzuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu dziś cisza i spokój.
Dzinatalie u nas to samo,leje od rana i nie zapowiada się na jakąś poprawę 😞
Łobuziara maja spać nie poszła i zaczyna marudzić,a teraz już jej nie położę bo w nocy będzie problem, na szczęście ja idę do pracy i tatuś będzie musiał sobie radzić 😉
Sandros współczuję, to nie za ciekawie jak się dalej ciągnie,mam nadzieję że się dogadacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ale tu spokojnie się zrobiło ostatnio 🙂
U nas była piękna pogoda, więc cały dzień na dworze spędziliśmy u teściowej na huśtawce zajadając lody 😁 Byłam dzisiaj znowu w Kościele i wytrzymałam do komunii i musiałam się ewakuować 🤔 coś mi ostatnio nie jest dane wytrzymać do końca.
A jak tam u Was majówka mija?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja spedzilam praktycznie caly dzien na dworze tez, rano bylam w pracy tez,
mialam isc dzis pograc w bingo od 18-21;30 ale ze jestem juz padnieta to zrezygnowalam i zostalam w domku odpoczywam bo jutro do pracy znow x2 zmiany mnie czekaja, umhh
jakos zle sie czuje 😞 zjadlam sobie takie kulki ziemniaczane usmazone na glebokim oleju i juz sie zle czuje i mnie mdli, chyba nie moge jesc smazonego w ciazy bo okropnie sie potem czuje 😞
aaaaaa musze sie pochwalic doszly buciki z ebaya sa przesliczne i doszla ta brakujaca czesc od laktatora hurrrrrrrra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coz zrobic 🙂) ja bym w domu zwariowalam, choc pewnie przyzywczailabym sie szybko, bo w koncu nadusia w domku jest 🙂)

Emi , jeszcze tydzien do 23 tygodnia 🙂) bo 22 sie dopiero zaczyna.. przynajmniej mi tak mowia 🙂)

Mi sie jutro zaczyna 20...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie ja nawet nie moge patrzec na jedzenie robione na glebokim oleju blee
Sandros wiem wiem 🙂 a od 23 tygodnia podobno 6 miesiac sie zaczyna 🙂 weszlam dzisiaj do sierpniowek zobaczyc i tam jest laska co ma ten sam tydzien i dzien co ja 😮 wiec chyba przeczucie co do porodu mnie nie myli 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się wieczorkiem 🙂
Sandro jak zaczynasz 20 tydzień? Chyba kończysz? Bo wg licznika masz 19 tydzień i 6 dni... czyli 19 tydzień skończony i leci 20.

Ja dziś mam już serdecznie dość tego weekendu,. jutro idę na badania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...