Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzonatalie super że laktator nieużywany. Mam nadzieję że dośle Cito czego brakuje 🙂
Ja muszę zacząć brać nospę albo magnez bo nie ma dnia żebym nie miała skurczu... niby nie są bolesne ale są...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jej dziewczyny proszę nie narzekajcie na słońce i upał 🥴 tak mi tego brak! mam nadzieję, że w maju jak przyjadę też będzie ciepło i na plaże będzie można się wybrać (marzenie) 😜
mi za to zablokowało się kolano dziś rano, i do teraz nie mogę wyprostować bo boli :/ nigdy mi się wcześniej to nie przytrafiło:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez mam nadzieje ze dosle, ma same pozytywy jestem zadowolona z laktatora jest naprawde nowy
a te 2 czesci w ogole nie widac zeby byly uzywane rowniez, pozatym oddal mi prawie funta za wysylke bo powiedzial ze zaplacil mniej , wiec jest wiarygodnym sprzedawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam moge lezec i pachniec w tym sloncu 🙂) Dzis byismy nad malta i 4,5h w sumie polazilism, z czego dwie oczywiscie na opalanko 🙂)
Doti a co maly nie moze na sloneczku biegac???
Moja jakby miala siedziec na dupce pod parasolem to by chyba na glowe dostala. Tylko, ze Nadia ma ciemna karnacje.. i w obecnej chwili po dwoch dniach na sloncu, jest normalnie jak cyganka.. taka ciemna...Zazdroszcze jej 😉)

Maz mnie dzisiaj wkul niesamowicie ale coz.. tak to z nimi jest...

Doti jesli to takie skurcze pojedyncze to nie masz sie co denerwowac... jesli mowisz oczywiscie o macicy, a jesli o skurczach lydek to zdecydowanie magnez...
Tak jak podczytuje to forum to w szoku jestem, ze no-spe traktuje sie jako cos obojetnego...No niestety tak to juz jet, ze w ciazy rozne rzeczy dokuaczaja, bola napinaja sie itp.. no jednak macica usi sie przyszykowac...itp...
a ja ostatnio czytalam dosc duzy artykul, ze wlasnie u mam bioracych nospe czesto w czasie ciazy dzieci maja po porodzie mocne obnizenie napiecia miesniowego..nie wiem ile w tym prawdy.. no choc artykul badaniami poparty.. bym musiala gdzies wynalezc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem białas straszny, ciekawe czy moje maleństwo będzie mieć karnację po mnie? wolałabym, żeby miało po tacie bo bardzo łatwo i ładnie się opala 🙂
co do no-spy, to jestem pewna, że kazdy lek w dużych ilościach ma jakiś skutek uboczny. Ja biore wtedy kiedy już nie mogę się ruszyć i mój M mi podaje 😁 ale ostatnio i codeine musiałam wziąść w szpitalu więc w życiu różnie bywa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu wiadom, ze i antybiotyk trzeba czasem wziac , a czasem i leki zle wplywajace na plod, jesli wynika to z koniecznosci.. ale tak jak siedze od jakiegos czasu i nie mowie koniecznie u nas na watku i forum.., to gro kobiet traktuje sobie nospe ot tak...

Ja witamin nawet nie biore, jesli nie mam niedoborow to po co???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się z wami popołudniu... ledwo doszłam do kompa tak mnie dzisiaj przysmaliło 😮 prawie cały dzień spędziliśmy nad stawem, a teraz ledwo dycham...
3 maja mam odpust w kościele i już się nie mogę doczekać waty i rybek z tych kramarzy 😁 hehe… idę się kapać i w końcu poodpoczywać w domku przed tv 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Marylu wiadom, ze i antybiotyk trzeba czasem wziac , a czasem i leki zle wplywajace na plod, jesli wynika to z koniecznosci.. ale tak jak siedze od jakiegos czasu i nie mowie koniecznie u nas na watku i forum.., to gro kobiet traktuje sobie nospe ot tak...

Ja witamin nawet nie biore, jesli nie mam niedoborow to po co???


Dlatego nie dziwię się, że tak mało leków jest dozwolonych w ciąży. Zawsze by się znalazł ktoś kto będzie zażywał codziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
😞 humor mi sie jakos popsul po tym jak dostalam wiadomosc ze moj maz konczy o 20;30 a mial skonczyc o 14;30 😞 zawsze gdy chce spedzic troszke czasu razem on musi zostac w pracy 😞

nie smuć się ! 🙂 czas szybko zleci, a teraz możesz coś dla siebie zrobić. Maseczka, paznokcie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie łam się Dzonatalie Twój jest codziennie a ja mojego od zeszłego poniedziałku nie widziałam 😞 i wraca dopiero dzisiaj po 24. A tak to tylko na wekendy jest więc nie masz tak źle. 🙂
A u mnie chyba burza będze bo ciemno się robiło i coś grzmieć zaczyna i wszystkie programy z dekodera mi zniknęły 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z moim mam mijanke, ja wstaje o 4 do pracy wychodze gdy wracam go juz zwykle nie ma bo jest w pracy, gdy on konczy o 20 dojazd zajmuje mu okolo godziny wiec gdy wraca czasami zastaje mnie spiaca wiec jak uslyszalam ze konczy dzis wczesnie skakalam do nieba z radosci, hmm miejmy nadzieje ze chociaz bedzie mial jakis dzien wolny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak to już jest 🤢 a u mnie zaczęło już padać i to takie wielkie krople i napadało mi do pokoju bo miałam okna pootwierane 😞 nie mówiąc nic o tym że niedawno je myłam heh ale za to powietrze fajne bo już duszno strasznie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...