Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Na czczo przyszłam na badania i kazali mi to gówno wypić 🙂 a jak będzie teraz to nie wiem bo w innym ośrodku będę robić i tam pisało na drzwiach, że nie trzeba być na czczo, o dowolnej porze dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nio, dokladnie... na pewno musi byc zrobione zerowe pobranie i pozniej zaleznie czy jedno czy dwa.. choc test sam w sobie 75g powinien byc pobrany po godzinie i po dwoch...

A na czczo musi byc na pewno...
rzeczy typowo wirusologiczne, nie musza byc... ale morfologia i to wszystko jak najbardziej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Nio, dokladnie... na pewno musi byc zrobione zerowe pobranie i pozniej zaleznie czy jedno czy dwa.. choc test sam w sobie 75g powinien byc pobrany po godzinie i po dwoch...

A na czczo musi byc na pewno...
rzeczy typowo wirusologiczne, nie musza byc... ale morfologia i to wszystko jak najbardziej...

no mi własnie tak kazali, a na badanie w 24tc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale macie tempo dziewczyny 🙂 Ja do gin ide w srode, a w nastepną mam 2 prenatalne. Ciekawe co tam sie w brzuszku chowa 🙂 Chciałabym córeczke... Powiedzcie mi czy czujecie juz wyraźne kopnięcia? Jak to jest? Bo ja mam wrazenie ze maluch sie pcha poprostu 🙂 A wgl jest świetny bo tam gdzie położe ręke tam zaraz przypływa 🙂 Sie przytula mała kruszynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh... ja nie wiem 😁
jeszcze dzis mi dziewczyny marudzily, ze sie zanudza i nie bedzie glupka do rozsmieszania 😉) hehe

a ja sie przejmuje, ze tyle dzieci, i ze tyle roboty, ale czy mna by sie ktos przejmowal.. wJ zyciu... 😉

Jeszcze jak mialam ciaze w planach taka jedna ze starszych pip walnela tekstem, ze nei chcialaby zebym w ciazy pracowala, bo ona nie bedzie za mnie robic...glupia cipa 😉) hehe jakby kto jej kazal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...