Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja skonczylam sie objadac jak narazie wcislam chinioola ryz smazony z kurczakiem i jajkiej 😁 przegryzlam marsem i przepilam tymbarkiem 😁 co do fasolki ja tez ja uwielbiam 🤪
Doti mi tak mala wczoraj na pecharzu skakala skoczyla to myslalam ze posikam sie po chwili odskoczyla to sie odechcialo i tak pare razy z rzedu 😁 a tak sie rozkrecila ze teraz kopie mnie o kazdej porze dnia teraz tez jej sie chyba nudzi;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co z jednej strony, nie wyobrazam sobie nie racowac...

Z drugiej strony meczy mnie ciagly halas i ilosc dzieciakoa, bo gdyby bylo 12-15 to luz, ale juz przy tych 18 jest sie co uwijac...18 razy sie schylasz zeby posadzic na nocnik, pozniej podnosisz, lezaki rozkladasz, schylasz sie zeby rozebrac do spania, ubrac.. ta pozycja mnie najbardziej chyba meczy 🤢

No i dwa tak mysle, ze moze warto Nadii poswiecic ten czas na zwolnieniu, szczegolnie, ze mozna go fajnie organizowac jak bedzie cieplo.., bo dzidzia na wrzesien,a ona we wrzensiu przedszkole.. nie chcialaby, zeby czula sie odtracona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandro ja bym chyba odpuściła... to wyjdzie tylko na dobre Twojej córci 🙂
Dziewczynki podajcie mi proszę tytuły ciekawych, przyjemnych do czytania książek 🙂 Muszę się troszkę odchamić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra ja też bym radziła iść na zwolnienie. I tak długo pociągnęłaś, a w życiu jeszcze się napracujesz i to chyba do 67roku życia,więc korzystaj póki możesz,tymbardziej że nie ma co ukrywać, ta praca Cię męczy a przychodzisz do domu i w domu też trzeba ogarnąc itp.Daj sobie i dzidzi odpocząć, takie moje zdanie.
Kurde ja mam już prawie 8kg do przodu a nie mam tak dużego brzucha jak Wasze i co tu myśleć, co będzie potem? Na razie nie mam rozstępow,jakoś nie widze po sobie tego przytycia oprócz normalnych miejsc czyli brzucha i piersi o dwa rozmiary, to jedynie troche tyłek i uda,ale po twarzy nie za bardzo i ramiona też nie.Nie mam opuchnięć, nie jem tak dużo, to czemu aż tyle do przodu jestem. Boję się co wykaże u ginki 17 maja na wizycie, a jej waga pokazuje więcej niż moja !!! Przeraże się 🤪
Zrobiłam mężowi sałatkę gyros którą uwielbia 🙂 ja czuję głód ale nie zbiera mi się iść do kuchni bo nic mi nie wchodzi.
Dziś prawie cały dzień spałam,chyba ciśnienie czy coś.Teściowa od razu dałaby mi pewnie diagnozę że może mam cukrzycę ciążową 🙂 Dziś poszłam oddać krew i mocz, badania to morfologia, toksoplazmoza dwa razy bo jakieś różne są.Siedem wyników odbiorę.Zobaczymy co będzie. Dodam że to moje pierwsze w ciąży badania.Dobrze że zmieniłam ginekologa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dopiero wróciłam z miasta bo byłam z mamcią. Zjadłam sobie rogala z serem prosto z pieca 🤪 wypiłam jogurt pitny. A na obiad robimy kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym. Cosś na szybko bo Nam się nie chce 🙂 . Jeszcze mojego M namawiam, żeby po mnie przyjechał bo jest zmęczony po robocie, a ja nie bardzo chce jechać autobusem i tramwajem 😜 więc muszę być jakaś milutka dla Niego hehe 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde ja się wczoraj rano ważyłam to równe 8 kg do brzodu. z tym że brzuch mam, ale jak narazie cycki większe, już nie widzę swoich stóp patrząc w dół :/ ale co jak co jem 🙂 🙂 i duuużo wody pijemy z Młodą.
a nie pracuje od 6 tyg bo wolałam siedzieć z dzieckiem w domu. a dopiero na 2 miejscu było że praca fizyczna i ciężka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do zgagi to mnie zawsze ratuje Rennie.Manti nie lubię bo tak dziwnie rozpuszcza się w buzi i taka papka się robi.bleee. Ostatnio zgaga mnie opuściła,na majówce nawet mnie nie dopadła i aż się zdziwiłam że tak super się czuję. Gdzieś czytałam że mleko pomaga na zgagę ale tylko na chwilę bo podobno ono powoduje jeszcze większe wydzielanie soku żołądkowego i zgaga powraca na nowo. Nie wiem czy to fakt, czy nie 🙂
Wiem, że to cholerstwo jest okropne,straszny dyskomfort ale jak dla mnie lepsze niż nudności i wymioty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith napisał(a):
kurde ja się wczoraj rano ważyłam to równe 8 kg do brzodu. z tym że brzuch mam, ale jak narazie cycki większe, już nie widzę swoich stóp patrząc w dół :/ ale co jak co jem 🙂 🙂 i duuużo wody pijemy z Młodą.
a nie pracuje od 6 tyg bo wolałam siedzieć z dzieckiem w domu. a dopiero na 2 miejscu było że praca fizyczna i ciężka 🙂

Przestałaś pracować sześć tyg temu czy w szóstym tygodniu ciąży? ja przestałam szybko, choć chciałam jak najdłużej.Dowiedziałam się o ciąży w 4 tyg ciąży a w szóstym już poszłam na zwolnienie bo miałam takie mdłości i wymioty że nie dawałam rady.Nie wiedziałam ile to potrwa więc poszłam na zwolnienie. Na szczęście mdłości trwały tylko 10 dni ale do pracy już nie wróciłam, tymbardziej że mam pracę nietypową, raczej typową dla faceta.Bez podnoszenia dość dużych ciężarów tam nie byłoby co robić,więc i tak byłam bezużyteczna.

Patrzę za jakąś sukienką do ziemi taką kolorową letnią do niskich sandałków 🙂 podobają mi się takie i ładnie podkreślą brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):

Przestałaś pracować sześć tyg temu czy w szóstym tygodniu ciąży? ja przestałam szybko, choć chciałam jak najdłużej.Dowiedziałam się o ciąży w 4 tyg ciąży a w szóstym już poszłam na zwolnienie bo miałam takie mdłości i wymioty że nie dawałam rady.Nie wiedziałam ile to potrwa więc poszłam na zwolnienie. Na szczęście mdłości trwały tylko 10 dni ale do pracy już nie wróciłam, tymbardziej że mam pracę nietypową, raczej typową dla faceta.Bez podnoszenia dość dużych ciężarów tam nie byłoby co robić,więc i tak byłam bezużyteczna.

Patrzę za jakąś sukienką do ziemi taką kolorową letnią do niskich sandałków 🙂 podobają mi się takie i ładnie podkreślą brzuszek 🙂


o 6 tyg ciąży ( nie dopisałam) dokładnie ja też praca jak dla faceta i też kierownik mi powiedzial że bym tylko przeszkadzała bo nie mieli by mnie gdzie przerzucić na coś lżejszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra, też się zastanawiałam nad zwolnieniem, do dziś... majówka, fajnie się wypoczęło od dzieciaków, ale dziś zderzenie z rzeczywistością, codziennym hałasem, a i atmosfera trochę siada, bo kier się za bardzo spina i dziwne akcje robi, zatem decyzja podjęta... pracuję do środy, a potem się zobaczy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...