Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry kurcze ja cos nie dosypiam do konca ostatnio w nocy ze 3 razy sie budze i zawsze musi byc siusiu dzisiaj sie przebudzilam jak juz widno bylo i moje dziecko tak kopalo chyba nie chcialo zebym spala dalej ze musilo troszke minac zanim znowu zasnela 😮 a ja dzisiaj chyba sie nie gdzie nie wychyle bo pogoda paskudna jedynie co sobie sprawie przyjemnosc na pozniej to kurczaka w sosie slodko-kwasnym od chiniola 🤪. Bebzolek na szczescie przestal mnie bolec ale wczorajsza zgaga doprowadzala mnie prawie ze do wymiotow 😞 . I za 4 dni gin 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po dwoch dniach nieobecnosci, nie mialam w ogole ochoty na nic, przeszlam niemilaa rozmowe z rodzicami 😞 ale na szczescie juz jest okej, wczoraj sobie spedzilam z mezem caly dzien w Londynie i dostalam prezent urodzinowy od meza, aparat do sluchania bicia serduszka malenstwa 🤪 wczoraj lezalam chyba z 30min i sie wsluchiwalam takie fajne cudenko 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Witam,my też się szykujemy do wyjścia,słonko świeci ale zimno niestety 🙂



wazne ze deszcze sie skonczyly, chociaz wczoraj padalo :/ ale tylko poza londynem w londynie nicccccccccc ani kropli!! ale widze ze sloneczko u mnie wyskakuje tez malutkie ale jest, w sobote po pracy zaczelam juz tygodniowy urlop ahh jak fajnie sobie pospac dluzej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj gotuję rosołek dla mojej rodzinki 🙂 a jutro zrobię sobie kwaśną pomidorówke 🤪
Wczoraj na zakupach kupiłam sobie butki na wesele za 19 zł , wieczorem obcinałam sobie paznokietki u stóp i pociągnęłam za skórkę i teraz nie mogę założyć butków bo boli ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was !
Ja właśnie wróciłam z badań... myślałam że zemdleje przy pobieraniu krwi, ale jakoś wytrzymałam 😉 Ostatnio moje maleństwo strasznie się wierci 😁 no i pierwsza czkawka za nami... już nie mogę się doczekać jak go przytulę i wycałuję! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was,
ja też miałam ciężką noc, cały czas się budziłam a do tego mały mnie tak wieczorem kopał, że nie mogłam zasnąć. 🤢 Pierwszy raz tak mocno. O 4 znów się wiercił i mnie obudził ale już tak normalnie. 🙂 A teraz znowu. Bardzo aktywny się zrobił ostatnio 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje kochane ma to do siebie ze jeszcze chyba nie ma tyle sily zeby mnie obudzic sama sie budze(chyba) a jak zrobie siusiu i sie poloze to sie zaczynaja wariacje i musze dac sie malenstwu wyszalec zeby moc zasnac 😁 fajnie ze juz kazda z nas jest na tym etapie ze czuje ruchy ☺️
Isa ja tez juz bym chciala wycalowac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj na obiad przyrządzam żur! 😉
A co do ruchów, to mój skarbek wieczorami jak ja chce iść spać to wtedy on urządza sobie potupankę 😁 ale kocham to uczucie.
U mnie od wczoraj cały czas się chmurzy, i zimny wiaterek wieje, a rano padał deszcz... aż nie chce się wychodzić z domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż jak kładzie dłoń na brzuch i czuje te kopniaczki to strasznie to przeżywa, i nie może sobie wyobrazić jakie to uczucie... zawsze mi mówi że to takie dziwne, że bobas jest w środku i tam sobie urzęduje 😁 ja też czasami dziwnie się czuje, bo to takie pierwsze i nowe doświadczenie w życiu 🙂
zobaczymy co będzie później w miarę przyrostu wagi nasila się też moc kopniaków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Wczoraj właśnie pierwszy raz mój M poczuł dwa razy kopniaczki 🙂 i widział jak cały brzuch się wtedy rusza 🙂 Wczoraj też pierwszy raz widać było jak maluch umiejscowił się po lewej stronie brzucha i była górka twarda a po prawej miękki dołek 🙂 super to było 🙂 Brzusio mi rośnie teraz z dnia na dzień widać różnicę. Kiedyś w końcu musi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 a ja siedze w pracy, ale nie jest zle - od rana urzedowalismy w straostwie, a w drodze do biura wjechalismy do maka na tortille z sosem musztardowo-miodowym oraz ciastko z owocami lesnymi pyyyychhhhaaaaa 😁 teraz siedze sobie i popijam kawke - presji nie ma, nie spieszy mi sie z robota 😉 jak wjechalam do biura to kazdy oczy robil z podziwu nad moim ogromnym brzucholem 😁 w koncu miesiac mnie nie widzieli 🙂 a jutro mam wolne bo ide do dentysty 🙂 jakos mi ten miesiac zleci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam ostatnio problemy z jedzeniem. Jak byliśmy w Krakowie to nie wiedziałam co mam jeść,jedyne co to pieczywo czosnkowe z serem mi smakowało,najlepsze było w Siouxie,No i cały czas do dziś ochota na lody,ale nie ze względu na ich smak tylko temperaturę 🙂 Pozwalam sobie tylko na jednego dziennie, a zimne mleko,wodę i jogurty pitne piję non stop. W lodówce pełno a ja nic nie chcę, chodzę nieraz głodna ale nic mi nie pasuje. Kiedyś lubiłam właśnie tortille w maku albo mcchickena a teraz z obrzydzeniem patrzyłam jak M to wcina 🙂 Wy też macie takie kłopoty z apetytem? Wy chyba wręcz przeciwnie,wcinacie widzę mixy takie że szok.hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...