Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja wlasnie wrocilam od kumpeli, obzarlam sie po wszystkie czasy 😁 byla jeszcze kolezanka, z wyksztalcenia polozna, no wiec troche sie podpytalam o to o i tamto 🙂
Poza tym kupilam sobie piekną żółta tunike na wesele 🙂 🙂 🙂 i to w second hand, jest superowa, w sklepach byly tylko jakies oklepane sukienki ze sztucznych niewygodnych materialow, a ta taunika to normalnie cudo 😁 za cale 25 zł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja juz po wizycie u Taty...dziewczyny odpadam z jedzenia z Wami,bo na 16 muszę jechać do tego lekarza na echokardiografie...jedank dobrze ze tego smsa napisalam 🙂 sam zadzwonil jak jechalam autobusem do ojca....wiec na 16 muszę byc na Słowiańskiej...a tramwaje co 20 minut...ide zaraz spać bo jutro już rano wstaje Bartek juz bedzie po 10 u mnie....wiec nie wiem czy jutro dam rade wejsc na brzuszka do was chyba ze wieczorem....ale to bede sie zajomowac moim księciem 😁 dobra lece pod prysznic i nynu

milej nocki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Ja juz po wizycie u Taty...dziewczyny odpadam z jedzenia z Wami,bo na 16 muszę jechać do tego lekarza na echokardiografie...jedank dobrze ze tego smsa napisalam 🙂 sam zadzwonil jak jechalam autobusem do ojca....wiec na 16 muszę byc na Słowiańskiej...a tramwaje co 20 minut...ide zaraz spać bo jutro już rano wstaje Bartek juz bedzie po 10 u mnie....wiec nie wiem czy jutro dam rade wejsc na brzuszka do was chyba ze wieczorem....ale to bede sie zajomowac moim księciem 😁 dobra lece pod prysznic i nynu

milej nocki :*

jak mus to mus - dzidzia najwazniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten second hand w ktorym bylam jest specyficznym miejscem, nazywa sie cafepralnia i mozna tam wyprac ciuchy, wyprasowac i przy okazji wypic cos dobrego, zjesc ciacho itd. od jakiegos czasu właścicielka sprowadzila tam takze ciuchy - wszystkie porządne i z dobrych firm 🙂

https://www.facebook.com/pages/CafePralnia/136426023094857
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze nie poszlam spac...musialam sobie sprawdzic droge...ale juz jestem spokojniesza ze bedziemy mialy to badanie...i sie dowiemy wiecej 🙂 Doti ja małą czuje pod pępkiem jeszcze i bardziej po lewej stronie,moze Twoja jest ułozona glowka na dol....dziisaj jej łepek mi wypychał prawą strone 😁 bo duża kula była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 😉 dziś nawet pospałam 😉 wstałam tylko o 5 na siku, a potem przysnęłam jeszcze do 7.40 🙂 ale musiałam wstać, bo już mnie w krzyżu łupało :/

Doti, a coś oprócz tej gorączki mu dolega? kurczaki, chyba powinniście się do lekarza przejsć 😞

a wracając do wczorajszych cichych dni, to my z M w zasadzie wiecznie kłócimy się o to samo.... o jego matkę... temat się zaczął jeszcze przed ślubem, a po ślubie jest tylko gorzej... był spokój, jak przez jakieś 3 miesiące kompletnie sie nie odzywała.... ale teraz znowu zaczyna mu mieszac w głowie, wtrącać się i "rywalizować" ze mną o jego wolny czas... gdyby nie ona, to raczej nie byłoby powodów do sporów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach te teściowe,moja na szczęście była super tyle że zmarła w ty roku.Wiadomo początki były ciężkie ale potem dogadywałyśmy się super a i mój M w razie czego potrafił ją ustawić jak zaczynała szaleć 😉
Jak czytam różne wasze posty czy ostatnio właśnie artykuł to obiecuję sobie że nie będę taką teściową,no ale czas pokażę choć zamierzam się starać bo widzę ile takie złe zachowanie może spowodować bólu i przykrości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam problem. brat męża chciałby żebym została chrzestną jego syna. za miesiąc chrzest. nie było to już poproszenie ale wypytanie mojego męża co ja na to. ze względu na krążące zabobony o chrzestnych w ciąży nie wiem co mam robić. a nie mam jeszcze chrześnika 😞 pomożecie. co mam zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzicie... ja mam tylko nadzieję,że ja taka nie będę... chciałabym byc jak moja mama... kompletnie z boku... jak ma cos do powiedzenia, to mówi to mi, nigdy nie dała odczuć mojemu M, że coś jej nie pasuje... zawsze mówi \"moj synuś\", \"ucałuj synusia\" itp... a ta jego, to nawet się nie pyta, co z maluchem, eh... szkoda słów 🤢 dla niej tylko kasa kasa kasa się liczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith napisał(a):
mam problem. brat męża chciałby żebym została chrzestną jego syna. za miesiąc chrzest. nie było to już poproszenie ale wypytanie mojego męża co ja na to. ze względu na krążące zabobony o chrzestnych w ciąży nie wiem co mam robić. a nie mam jeszcze chrześnika 😞 pomożecie. co mam zrobić?


hmm...niby jak się wierzy w Boga, to w zabobony nie powinno się wierzyć... ale wiadomo, jak to jest, zwłaszcza, gdy dotyczą własnego maluszka.... nie wiem, co bym zrobiła... ale raczej bym się zgodziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...