Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny takie pytanko, wczoraj w nocy mialam takie jakby skurcze - tzn takei bole jak przy miesiaczce, i dzis mam caly dzien taki twardy brzuszek i sie boje czy wsyztsko ok ;( pewnie to spowodowane jest tym ze dwa dni temu mialam troche stresow i nerwow, czy mam isc do lekarza wczesniej? dzidzius kopie jak zawsze dodam

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Szczęśliwamamo moim zdaniem powinnaś wziąć no-spę i ewentualnie łykać magnez w dawce 3x2tabletki. Jeśli taki ból będzie się nasilał lub utrzymywał to chyba powinnaś odwiedzić lekarza...

Mnie z kolei zrobił się wredny hemoroid :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie po wizycie 😁
zaczne od tego ze na dzien dzisiejszy mam +15 kg do przodu tylko cos nie widze tego po sobie 🙂
malutka zdrowa rozkraczyla ladnie nozki duza jak na 35tc 😮
co do moich boli i twardnienia powiedzial zez to moga byc skurcze i ze jak sie beda powtarzac to mam przyjsc z tym ze on na urlop idzie ale bedzie inny lekarz dostane skierowanie do szpitala
co do morfologii mowi ze spada i dal mi kolejne tablety powiedzial ze po nich powinno sie uzupelniac wszystko i wyniki powinny byc lepsze jezeli spadnie ponizej 10,7 to tez czeka mnie szpital 😮
widzialam serduszko mojej myszuni 🤪 bilo jak dzwon myslalam ze to ptaszek i mowie niech no mi pan nie mowi ze ptaszek wyrosl to sie smial a to bylo serduszko ale mowi faktycznie mozna pomylic bo lata jak pituszka haha 😁
i nastepna wizyte mam dopiero 17 sierpnia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka mam do kupienia:
Femibion Vita Ferr
Filomag B6
falvit mama
i omega 3
ale ten falvit mama i omega to na zasadzie witamin powiedzial ze nie wystarczy sam prenantal DHA
a ten femibion to za zelazo mowi ze powinny sie wyniki poprawic jak nie to niestety ale bede musiala isc do szpitala i pytam go i co mi zrobia w ty szpitalu a on ze moga mi podawac zelazo dozylnie chociaz nie zbyt to wskazane ale jak bedzie spadalo to bede musiala sie zglosic niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
karolka mam do kupienia:
Femibion Vita Ferr
Filomag B6
falvit mama
i omega 3
ale ten falvit mama i omega to na zasadzie witamin powiedzial ze nie wystarczy sam prenantal DHA
a ten femibion to za zelazo mowi ze powinny sie wyniki poprawic jak nie to niestety ale bede musiala isc do szpitala i pytam go i co mi zrobia w ty szpitalu a on ze moga mi podawac zelazo dozylnie chociaz nie zbyt to wskazane ale jak bedzie spadalo to bede musiala sie zglosic niestety

no to mi to samo powiedziala - ze jak bedzie spadac, to bede musiala miec zastrzyli domiesniowo z zelaza. Wlasnie rozmawialam z moja siostra na ten temat. Ona cala ciaze miala lekkie obnizenie hemoglobiny, cos tak jak my, a przed porodem nagle jej spadlo do 4 🤪 lekarze sie wystraszyli i chceli jej krew przetaczac. po porodzie nie chceli jej wypuscic ze szpitala, ale wypisala sie na wlasne zyczenie. No wiec powiedziala, ze teraz nie mozna lekcewazyc nawet malych niedoborow, bo pozniej moga byc problemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
karolka mam do kupienia:
Femibion Vita Ferr
Filomag B6
falvit mama
i omega 3
ale ten falvit mama i omega to na zasadzie witamin powiedzial ze nie wystarczy sam prenantal DHA
a ten femibion to za zelazo mowi ze powinny sie wyniki poprawic jak nie to niestety ale bede musiala isc do szpitala i pytam go i co mi zrobia w ty szpitalu a on ze moga mi podawac zelazo dozylnie chociaz nie zbyt to wskazane ale jak bedzie spadalo to bede musiala sie zglosic niestety

no to mi to samo powiedziala - ze jak bedzie spadac, to bede musiala miec zastrzyli domiesniowo z zelaza. Wlasnie rozmawialam z moja siostra na ten temat. Ona cala ciaze miala lekkie obnizenie hemoglobiny, cos tak jak my, a przed porodem nagle jej spadlo do 4 🤪 lekarze sie wystraszyli i chceli jej krew przetaczac. po porodzie nie chceli jej wypuscic ze szpitala, ale wypisala sie na wlasne zyczenie. No wiec powiedziala, ze teraz nie mozna lekcewazyc nawet malych niedoborow, bo pozniej moga byc problemy...

fuck teraz ty mnie wystraszylas 😲 nie chcialabym takiej sytuacji
a co do prenantalu dha to juz wiem tez mi to powiedzial ale nie wiedzialam na czercowej wizycie nic mi takiego nie mowil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
jak wyglada transfuzja krwi? 😲

Wuja Google się kłania 😁
- zabieg polegający na przetaczaniu pewnej ilości krwi lub składników krwi. Ma na celu substytucję utraconych składników.
W przypadku transfuzji niezbędne jest stosowanie krwi zgodnej grupowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
jak wyglada transfuzja krwi? 😲

Wuja Google się kłania 😁
- zabieg polegający na przetaczaniu pewnej ilości krwi lub składników krwi. Ma na celu substytucję utraconych składników.
W przypadku transfuzji niezbędne jest stosowanie krwi zgodnej grupowo.

wlasnie tak to wyglada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
jak wyglada transfuzja krwi? 😲

Wuja Google się kłania 😁
- zabieg polegający na przetaczaniu pewnej ilości krwi lub składników krwi. Ma na celu substytucję utraconych składników.
W przypadku transfuzji niezbędne jest stosowanie krwi zgodnej grupowo.

czytalam juz 😁 ale mam na mysli jak oni ta krew przetaczaja zabieg czy operacja czy co 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
na razie nie ma co sie nakrecac. Jej przypadek byl skrajny, nie kazda z anemia musi tak skonczyc. Zaczniesz brac tablety, to wyniki sie poprawia 🙂

oby bo jak nie to nie widze tego za ciekawie 😞
kurwa moj zjebany apetyt nie lubie tego co musze zaczac jesc na widok niektorych warzyw az beltac mi sie chce co za zjebany rozum czlowiek ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
karolka84 napisał(a):
na razie nie ma co sie nakrecac. Jej przypadek byl skrajny, nie kazda z anemia musi tak skonczyc. Zaczniesz brac tablety, to wyniki sie poprawia 🙂

oby bo jak nie to nie widze tego za ciekawie 😞
kurwa moj zjebany apetyt nie lubie tego co musze zaczac jesc na widok niektorych warzyw az beltac mi sie chce co za zjebany rozum czlowiek ma 😞

no ja soku z burakow nie trawie, bo od razu mam odruch wymiotny, dlatego zaopatrzylam sie w takiego sproszkowanego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...