Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Kurcze Emi oby Ci przeszlo...

A ja wlasnie wrocilam z tej mojej sesyjki, jestem ciekawa co to wyjdzie, bo kolezanka dopiero sie uczy 🙂 a ze juz kondycja nie ta, to wszystko odbywalo sie na spokojnie 😉 ale ladny plener wynalazlysmy 🙂

karolka w piatek przycisne swojego lekarza bo to nie jest chyba normalne 😮
pochwal sie jak juz bedziesz miala foteczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie 🙂 dzisiaj juz jest lepiej jutro pogadam ze swoim lekarzem w ciagu nocy wypilam niecale 1.5 l wody 😮 a dzisiaj nigdzie nie wychodze latam jak szalona M mnie wyzwal i powiedzial ze mam juz sobie odpuscic takie spacerki wiec dzisiejszy dzien spedze w domciu jutro sie dotlenie w drodze do lekarza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😉
Emi to dobrze ze dzisiaj już jest lepiej, no i posłuchaj M! on chce dla was jak najlepiej i napewno tez się o was martwi 🙂
ja też jak długo jestem na nogach to później mam bóle brzucha i jest bardzo twardy 🤨 więc stwierdziłam że jakieś dłuższe spacerki itp to już nie dla mnie...
już nie dużo zostało to jakoś damy rade.

u mnie dzisiaj pochmurno i chłodny wiaterek wieje... żyć nie umierać, taka pogoda mi odpowiada po takiej suszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
U nas też pochmurno......zdecydowanie wolę taką pogodę niż upały 34 stopnie......

Emi: a może za mało wody wypijasz?.Ponoc mała ilośc wypitej wody powoduje skurcze......

Powiedzcie mi ,czym się różni poród rodzinny,od porodu z mężem...Wiem że w porodzie rodzinnym mamy do dyspozycji własną salę.Coś jeszcze?.Jaki jest koszt porodu rodzinnego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm, z tego co słyszałam poród rodzinny odbywa się w oddzielnej sali.......a więc rodzina może swobodnie chodzic po sali....
Natomiast poród z mężem w normalnej sali,( gdzie może za parawanem rodzic druga ciężarna)ogranicza rodzinie chodzenie,chociażby ze względu na rodzącą obok......Jestem ciekawa czy są jeszcze jakieś różnice....no i co z płatnością?.

U nas powyżej 24 stopni,ale po gorącym mleku jakie wypiłam po prostu się rozpływam......... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

mnie się wydaje, że to jest to samo - porodem rodzinnym określa się poród, w którym towarzyszy Ci jakaś osoba, niekoniecznie mąż
a przecież przy każdym porodzie jest się w osobnej sali... przynajmniej w większości szpitali
już nie te czasy, że na porodówce leży 5 kobiet oddzielonych parawanem
a co do opłaty, to niektóre szpitale jej żądają ok -100-150 zł, a w niektórych jest za darmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
dzień dobry 🙂

mnie się wydaje, że to jest to samo - porodem rodzinnym określa się poród, w którym towarzyszy Ci jakaś osoba, niekoniecznie mąż
a przecież przy każdym porodzie jest się w osobnej sali... przynajmniej w większości szpitali
już nie te czasy, że na porodówce leży 5 kobiet oddzielonych parawanem
a co do opłaty, to niektóre szpitale jej żądają ok -100-150 zł, a w niektórych jest za darmo

tak samo i mi sie wydaje 😁 w szpitalu w ktorym ja chce rodzic placi sie niby 100 zl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
pati1984 napisał(a):
dzień dobry 🙂

mnie się wydaje, że to jest to samo - porodem rodzinnym określa się poród, w którym towarzyszy Ci jakaś osoba, niekoniecznie mąż
a przecież przy każdym porodzie jest się w osobnej sali... przynajmniej w większości szpitali
już nie te czasy, że na porodówce leży 5 kobiet oddzielonych parawanem
a co do opłaty, to niektóre szpitale jej żądają ok -100-150 zł, a w niektórych jest za darmo

tak samo i mi sie wydaje 😁 w szpitalu w ktorym ja chce rodzic placi sie niby 100 zl 😁


a w Ostrowie jest za darmo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
pati1984 napisał(a):
dzień dobry 🙂

mnie się wydaje, że to jest to samo - porodem rodzinnym określa się poród, w którym towarzyszy Ci jakaś osoba, niekoniecznie mąż
a przecież przy każdym porodzie jest się w osobnej sali... przynajmniej w większości szpitali
już nie te czasy, że na porodówce leży 5 kobiet oddzielonych parawanem
a co do opłaty, to niektóre szpitale jej żądają ok -100-150 zł, a w niektórych jest za darmo

tak samo i mi sie wydaje 😁 w szpitalu w ktorym ja chce rodzic placi sie niby 100 zl 😁


a w Ostrowie jest za darmo 🙂

wiem slyszalam sama juz nie wiem szczerze mowiac gdzie rodzic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
dzień dobry 🙂

mnie się wydaje, że to jest to samo - porodem rodzinnym określa się poród, w którym towarzyszy Ci jakaś osoba, niekoniecznie mąż
a przecież przy każdym porodzie jest się w osobnej sali... przynajmniej w większości szpitali
już nie te czasy, że na porodówce leży 5 kobiet oddzielonych parawanem
a co do opłaty, to niektóre szpitale jej żądają ok -100-150 zł, a w niektórych jest za darmo


Ponoc szpital nie powinien pobierac żadnych opłat.....no chyba że coś symbolicznie za pfartuch dla osoby towarzyszącej......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. Ja jestem właśnie po maratonie po aptekach w poszukiwaniu igieł do nakłuwacza od glukometru i nie znalazłam dobrej ceny! Bo w aptekach były tylko po 25szt za 18-20zł A ja zamówiłam 200szt za 36zł i może jutro będą w aptece... Brzuch mnie napieprza po tym łażeniu...
Aaaa i w nocy obudziłam się z mokrym prześcieradłem! Normalnie plama mniej więcej 10cm średnicy! A dlaczego???? Pociekło mi z cycka bo go ścisnęłam za mocno ręką :/ :/ :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej !
U mnie dziś ładnie, może nawet jakiś spacerek sobie zaplanuję.
Wiecie może jakie są zagrożenia związane z małymi przepływami pępowinowymi?
Dziś chyba Deira ma ślub? 🙂 oby wszystko poszło jak sobie zaplanowała!

Zróbcie ćwiczenia na mięsnie Kegla!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, a ja dziś wstałam o 11 😮 i tak mam od kilki dni, nie mogę się obudzić. A do tego jeszcze nie mam na nic siły, ciązle bym leżała nie wiem czy to normalne bo do tej pory tryskałam energią a teraz wejście po schodach mnie męczy. Zaczynam się martwić 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...