Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Mam pytanko czy Wasze bobasy też ciągle się wiercą i wiercą , mam wrażenie ,że moja córcia wogóle nie śpi 🙂
Cały czas ją czuję i nieraz bardzo boli jak się pcha 😮

moja corcia tak samo i wypycha swoje malutkie stopki i raczki gdzie sie da 😁 dzisiaj wcisla 'cos' w pepek glaskalam glaskalam a ona nic chyba sie malej podobalo glaskanie mamuni 😁
iza nie zazdroszcze ja ostatnio 6 nocy nie spalam az w koncu usunela mi zeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja sobie dzisiaj kupiłam stanik nie usztywniany i w koncu czuję większy komfort 😁
i jeszcze bluzkę dłuższą. 🙂

mama M dzwoniła wczoraj i mówiła, że kupiła wózek dla małej i ten pożyczony trzeba będzie oddać...
Kupiła też 3 komplety pościeli do łóżeczka...
A co mnie najbardziej wkurw** ? Zapytałą czy mamy jakieś ciuszki kupione już. M powiedział, że ja kupuję w lumpeksach (no bo co? jak są tanie i zadbane to czemu nie?), a ona stwierdziła, że jej wnuczka nie będzie chodzić w używanych rzeczach i ona nakupi... 😮 zabrzmiało to tak, jakby mnie nie było stać na nowe ciuszki dla dziecka 😠 wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tusia co sie przejmujesz, to niech kupuje 😁 to tak jak u nas - chcielismy kupic uzywany wozek, to nie, bo przeciez tescie na to nie pozwola, zeby ich pierwsza wnuczka w uzywanym jezdzila... ale do dzis na nowy sianka nam nie przelali... 😮


ja od 3 miesięcy czekam od teściów na obiecaną kaskę na pościel i materacyk - hehe 😉
ciekawe czy przed porodem zdążą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia teściówki takie już są ... chociaż moja to co dostawa jest na bieżąco 😁
ale za to w innych sprawach potrafi mnie wkurzyć... np dzisiaj zadzwoniła i była bardzo zniesmaczona że nie przyjeżdżam do niej 😮 no i już zaplanowała mi całą niedzielę u niej ;/
z M mi z trudem tam do niej jeździć a co dopiero teraz jak go nie ma... no ale jakoś muszę to przeboleć bo mąż prosił żebym nie odmawiała i żebym dla świętego spokoju do niej pojechała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana dziewczynki 🙂
Byłam wczoraj u ginki i powiem szczerze,że trochę się zaniepokoiłam wagą mojego malucha.
Wg wyliczeń wyszło nie całe 1500 g, a z tego co czytam powinna być większa. Nie wiem od czego to jest uzależnione, ona mówi, że po prostu będzie drobny, ale sama nie wiem.
Powiedzcie co myślicie na ten temat...
Pozdrawiamy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, własnie czytam na lipcówkach,ze dziś forumowiczka Agatka urodziła córeczkę, a miał być chłopiec 🙂 w tą stronę pomyłki rzadko się zdarzają, więc to upewnia mnie w tym,że dobrze zrobiłam kupując wszystko w neutralnych kolorkach.hihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia1988 napisał(a):
Witam z rana dziewczynki 🙂
Byłam wczoraj u ginki i powiem szczerze,że trochę się zaniepokoiłam wagą mojego malucha.
Wg wyliczeń wyszło nie całe 1500 g, a z tego co czytam powinna być większa. Nie wiem od czego to jest uzależnione, ona mówi, że po prostu będzie drobny, ale sama nie wiem.
Powiedzcie co myślicie na ten temat...
Pozdrawiamy :*

Nie wiem co mam myśleć na ten temat,bo nie znam się na tym, ale może poprostu to USG kłamie.Nie martw się,jak będzie drobny to będzie,szybko to nadrobi po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 🙂
emi nie kojarzę, żeby była jakaś typowa hurtownia z wózkami w ostrowie, ale jest kilka sklepów, w których oprócz wózków możesz też zaopatrzyć sie w inne rzeczy; jak będziesz zainteresowana to podam Ci adresy

a mnie dziś odwiedzi pierwszy raz położna - jestem ciekawa co to za kobitka
a potem jadę na 15 na wizytę do gin 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Witam, własnie czytam na lipcówkach,ze dziś forumowiczka Agatka urodziła córeczkę, a miał być chłopiec 🙂 w tą stronę pomyłki rzadko się zdarzają, więc to upewnia mnie w tym,że dobrze zrobiłam kupując wszystko w neutralnych kolorkach.hihi.

Agatka nie chciała znać płci, dlatego jest niespodzianka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Pestka24 napisał(a):
Witam, własnie czytam na lipcówkach,ze dziś forumowiczka Agatka urodziła córeczkę, a miał być chłopiec 🙂 w tą stronę pomyłki rzadko się zdarzają, więc to upewnia mnie w tym,że dobrze zrobiłam kupując wszystko w neutralnych kolorkach.hihi.

Agatka nie chciała znać płci, dlatego jest niespodzianka 🙂

ahaaaaa,to przepraszam, nie wiedziałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny....ogolnie to nie jestem w dobrym humorze.....moja babcia leży w szpitalu i niestety po tej operacji zastawki serca jest stan bardzo krytyczny....wczoraj lekarka nam powiedziala ze mamy sie przygotowac na najgorsze...wiec teraz czekanie na zbawienie wszystko w rekach Boga 😞 nie ma w ogole tętna,ma nie wydolność oddychową i cały czas ( juz 3 dzień) jest w śpiączce farmakologicznej 😞(((( ale staram się nie denerwować....wczoraj jeszcze nam pielegniarka mowila ze przez sen mowila...wołała w sumie...Dominika....a pytaja ja kto to jest wnuczka że jest w ciazy...jej sie czesto mylily imiona...wiec normalne....a w niedziele mojej mamie mowi to juz macie dzidziusia w domu.... 😮 😮 masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się z rana , nie ma to jak spanko w swoim łóżku 🙂
Natalia bidulko Ty to się masz jak nie maleństwo to babcia 😞
Bądz dzielna i dobrej myśli wszystko będzie dobrze 😘
Ja spadam zaraz odebrać ten mój nieszczęsny wózek z hurtowni bo mi go odeślą i zaliczka przepadnie 😮 przy okazji kupię jeszcze to co mi brakuje i będę miała spokój .
Potem tylko rzeczy dla mnie , spakować torbę i zostanie czekanie na wielki dzień 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Witam dziewczyny 🙂
Tosia, Ty to njuz jedna noga na porodowce 🤪 powodzenia i szybkiego, bezbolesnego porodu ! 😁

Dziękuję, ale synal mi się chyba zasiedział i nie planuje się wykluć 😁

teraz to w każdej chwili może mu sie zachcieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...