Skocz do zawartości

Poronienia | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mam wyniki ale nic z tego nie wiem!!!

Wymaz z pochwy:

Komórki nabłonka- Obecne
Leukocyty- Pojedyncze
Lactobacillus- Mierne
Inne bakterie- brak
Kwasowosc (ph) - 4,0
Komórki "clue cells" - brak
Test aminowy- ujemny
Stopień czystości - II

BAKTERIE TLENOWE - BRAK
BAKTERIE- BEZTLENOWE - BRAK

Wymaz z Kanału Szyjki:

Bakterie tlenowe-brak
Beztlenowe-brak
Grzyby- brak
Trichomonas vagibalis- brak

Noi najważniejsze!!!!!!!!!!!!! :


Chlamydia - nie stwierdzono
Mycoplasma - nie stwierdzono
Ureaplasma- nie stwierdzono 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia

Wyniki masz rewelacyjne. A grzyb, cóż... to co Ty masz to pikuś, nie ma czym się stresować. Wszelkie zapalenia grzybicze u kobiet to norma, choćby nie wiadomo jakim czyściochem się było. Wystarczy usiąść na sedes, gdzie wcześniej siedziała kobieta z podobną dolegliwością i już... mamy paseżerów na gapę 🙂 to nic strasznego.

Ja nie raz miałam takie zapalenia, niestety mam do tego tendencje. Kiedyś nie miałam takich chusteczek nawilżanych jakie trzeba, więc skorzystałam z takich dla dzieci i na drugi dzień już swędzenie itp. U mnie dużo nie trzeba do takiego zapalenia.

Nic strasznego, jak Ata napisała jakieś globulki na trzy dni i po sprawie 🙂

Buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już wróciłam, dostałam zwolnienie tylko na tydzień. No ale nic potem może mój kochany pracodawca zgodzi się abym wykorzystała urlop.

Jeju jaka jest beznadziejna pogoda. Z domu wyjść nie można, a już było tak ładnie.

Dziewczyny mówię wam tyle się ostatnio u mnie dzieje i to same pozytywy. Mam nadzieję, że dalej się tak utrzyma.
Narazie nic wam nie będę mówić, zobaczymy która z was będzie najbardziej spostrzegawcza 🙂 to taki mały teścik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jadę zaraz na spotkanie z moją psiapsiółą, która wtedy równocześnie ze mną zaszła w ciążę z tym, ze jej się udało...

Pewnie już ma duży brzusio. Dawno jej nie widziałam bo ona jest z Kielc, co prawda co dzień rozmawiamy na gadu ale co na żywo, to na żywo 🙂

Tylko cholera coś mi się z domu nie chce wyjść, przez ten deszcz. I to podobno ma tak być kilka dni 😞

No nic, ale może przynajmniej po tym deszczu, grzyby się pojawią 🙂 chyba tylko jeden taki pozytyw w kwestii pogody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczkaa napisał:
Że prace dostałaś czy wróciłaś do starej? hmm...albo wiem...znalazłaś drugiego maslaka :laugh: Kuchnia skonczona??



:laugh: :laugh: :laugh:... maślaka nie znalazłam, ale za to dwa koźlaki 🙂.
A w kuchni jeszcze duuużo pracy, właśnie nam wyszło, że musimy przerobić instalację elktryczną, czyli znowu wykuwanie jakichś kabli, itp. Co chwila, to coś nowego wychodzi, no ale nic jak chce się mieć wygodnie, to lepiej na początku się o to postarać.

Cierpliwości Madziula 🙂 przynajmniej zmobilizuję CIę tym do częstszego zaglądania na Forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 hej kochane 🙂 witaj buziaczko jeszcze sie nie znamy ale miło mi 🙂 Malalenko mysle i mysle i chyba nic nie wymysle to nam dałas zagadke..moje qjest niskie hi hi..ja dzis tez wolne ale od jutra az do soboty praca 🙂takze zagladne tylko z rana lub wieczorkiem ...ata to super ze juz po.....ja cały czas czekam ale wydaje mi sie ze bede miała ok??zawsze miałam regularnie....28czerwca minie miesiac...jakos ten czas szybko leci to fakt..ale tesknota niestety jest i boli 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...