Skocz do zawartości

Poronienia | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂 🙂 witaj Ata i Malalenko...dzis słoneczko dla nas swieci 🙂ja mam cały dzien zalatany i urzedy i szpital odbiór wyników.....i powiem Wam ze jeszcze tydzien temu wierzyłam ze bedzie ok trzymajac sie za brzuszek 😞 teraz dostałam jakiejs determinacji ze mam ochote walczyc nawet z wiatrakami 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
Masz rację Małalena,nie wolno się załamywać.Bywa ciężko,ale cóż zrobić.Dwa lata temu udało mi się wyjść z bardzo poważnej choroby,miałam podejrzenie guza w główce,cieszę się,że ten drań który mnie napadł nie uszkodził mojego Maleństwa no i że nie dostał tego czego chciał.Bardzo dużo mi zabrał.Jego obleśne łapska w moich majtkach nie jednej nocy mi się śnią i chociaż się obroniłam to zabrał mi moją kobiecość i poczucie bezpieczeństwa.Jednak najważniejsze,że nie zabił mi mojego Aniołka!Jeśli chodzi o mężczyzn,to pewnie nie jestem stworzona do bycia w związku.No trudno.
Dorunia,dziękuję za wszystkie ciepłe słowa,ale nie jestem taka silna jak piszesz.Niestety na świecie są ludzie,którzy mają się zdecydowanie gorzej niż ja i zdecydowanie lepiej sobie radzą niż ja!Podziwiam takie osoby! 🙂
Ata,mam nadzieję,że Twój dzień będzie dzisiaj mniej męczący niż wczoraj.Każda z Was jest tutaj DOBRYM DUSZKIEM i każdej zamierzam dać oklaska.Jesteście niesamowite,każdemu zawsze udzielacie mnóstwa dobrych rad i przede wszystkim sprawiacie,że człowiek nie czuje się sam!Słowo dziękuję,to za mało,ale...DZIĘKUJE WAM ŻE JESTEŚCIE!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 😞 zdazyłam załatwic dzis akt ur.martwego dziecka i odebrałam wyniki ze szpitala ale nic z nich nie kumam pomózcie.....wymaz z kanału szyjki macicy: Peptostreptococcus asaccharolyticus w nawiasie sa dwa plusy.. Lactobacillus sp. w nawiasie sa 3plusy....chodze po tym necie ale nic nie kumam mozecie powiedziec czy sa dobre?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorunia z tego co wiem to tak: Lactobacillus sp. to są pałeczki kwasu mlekowego które są potrzebne by utrzymać prawidłową równowage w pochwie. Więc nie jest to nic strasznego, a wręcz odwrotnie.
Natomiast sam Peptostreptococcus występuje w fizjologicznej mikloflorze pochwy. Jest to bakteria beztlenowa, dokładnie ziarniak gram dodatni.
Nie wiem co oznacza Peptostreptococcus asaccharolyticus. Znalazłam tylko to:

" 😜eptostreptococcus asaccharolyticus

Charakterystyka:
beztlenowe ziarenkowce Gram(+), wchodzą w skład flory fizjologicznej skóry, jamy ustnej, przewodu pokarmowego i dróg moczowych

Chorobotwórczość:
-ropnie narządowe (ropień mózgu)
-bakteriemia
-posocznica
-zakażenia głowy i szyi
-zapalenie płuc i opłucnej
-zakażenia w obrębie jamy brzusznej
-zakażenia miednicy małej
-zakażenia tkanek miękkich
-owrzodzenia podudzi (stopa cukrzycowa, zaburzenia krążenia)
-zakażenia ran kąsanych
-zapalenie kości i stawów

Aktywne antybiotyki:
-metronidazol
-penicylina
-penicyliny z inhibitorami
-cefoksytyna, cefotetan
-klindamycyna
-karbapenemy: imipenem, meropenem
-chloramfenikol
źródło www.infekcje.com.pl

Więcej nie mogę powiedzieć, bo nie wiem. Natomiast musisz skonsultować te wyniki z lekarzem.

Przy odbiorze wyników nic Ci nie powiedzieli?
Podejrzewam, że jakby było coś poważnego, ktoś by z Tobą o tym porozmawiał. Nie wypuścili by Cię ze szpitala bez informacji, która mogłaby zagrażać.

Mówiłaś, że podczs ciąży brałaś mocne leki. Wydaje mi się, że te leki mogły przełożyć się na ten wynik. Ale nie jestem lekarzem, więc dużo może mi się wydawać.
Umów się szybko na wizytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko85 napisał:
Cześć Dziewczynki!
...ten drań który mnie napadł nie uszkodził mojego Maleństwa no i że nie dostał tego czego chciał.Bardzo dużo mi zabrał.Jego obleśne łapska w moich majtkach nie jednej nocy mi się śnią i chociaż się obroniłam to zabrał mi moją kobiecość i poczucie bezpieczeństwa.


Wiesz ja miałam podobną sytuację, ale byłam jeszcze nastolatką. Niestety w głowie coś zostało... przełożyło to się na mój paniczny strach dot. przemocy i czasem na dziwne reakcje podczas sexu. Byłam z tym u psychologa i jedyne co udało się zminimalizować to reakcje podczas sexu, ale czasme powracją. Natomiast dalej bardzo boję się przemocy. Dlatego staram się jak mogę unikać podejrzanych ludzi, szczególnie facetów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko85 napisał:
Małalena,napisz jak będziesz po rozmowie.Ja głęboko wierzę,że pójdzie Ci dobrze i bardzo mocniutko trzymam kciuki! 😘


A więc tak. Babka już pod koniec rozmowy zaprosiła mnei na drugi etap. A wygląda on tak: dwie wybrane osoby jadą do centrali, przez 1 dzień są obserwowane podczas różnych zadań itp. Potem pod wieczó wybierają jedną z nich, ta która odpadła jedzie do domu, ta co została wybrana zostaje dalej na szkolenie.

Wszystko było by dobrze, tylko cholernie małe pieniądze. Tzn. w stosunku do tych, które zarabiam w obecnej firmie (ale stąd musze się zwolnic). W sumie prowizja jest ok. ale podstawa strasznie niska. Ciężko mi podjać decyzję, ale postanowiłam, ze tam pojadę. Zobaczymy co będzie, w sumie nie będę miała żadnych zobowiązań wobec tej firmy, więc zawsze będę mogła zrezygnować, zanim podpiszę jakikolwiek papier.

No to tyle w sprawie rekrutacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety masz rację Małaleno,takie przykre doświadczenia zostają w głowie ☺️

Uważam,że podjęłaś dobrą decyzję w związku z pracą.Nie zaszkodzi spróbować,nic nie tracisz 🙂 Trzymam kciuki,gratuluję przejścia do drugiego etapu 🙂 Nawet jeśli się nie uda,to zawsze jakieś doświadczenie zdobyte 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...