Skocz do zawartości

Poronienia | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dorunia 🙂

Do tego iq nie potrzeba 🙂

A co do okresu, wiesz ja przed ciążą i zabiegiem też miałam regularnie co 28 dni jak w zegarku. Nawet o tej samej porze. A po zabiegu dostałam po 32 dniach @ i w ogóle nie czułam, że nadchodzi, z miesiąca na miesiąc się normowało.

A co do smutku i bólu... potrzeba czasu.

Nie przepracuj się tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙃 Mi też się nic niechce. Zrobilam dzisiaj zapiekanki na dzis wystraczy roboty bueheheh. 🙃


Miałam jechać pomalowac sufit w mieszkaniu ale mi sie nie chce..a co tam...i tak mnie nie minie. Teraz trza se poleżakować oohh jeju jak ja to uwielbiam... "M jak mama" poczytam. Mimo że w ciąży nie jestem to nadal kupuje 🙂


Dziewczynki udanego wieczorku życzę i nocnych igraszek 🙂
Ja niestety abstynecja bo mój ma nocke 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,dawno do Was nie zaglądałam więc przyszłam się przywitać 😉
Okazało się,że mój częstoskurcz jest naprawdę poważny i od 8 miesiąca będę leżała w szpitalu.No i raczej cesarka,bo normalnego mogłabym nie przeżyć ☺️ Ale ja się nie poddaję i wierzę,że będzie dobrze-MUSI 😉 !

buziaczkaa powodzenia jutro na targach pracy 😉
ata,ale bym zjadła Twój dżemik:P
małalena,ja stawiam na"dwie kreseczki" 🤪 ale na razie cii... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małalena napisał:
ata38 napisał:
i jeszcze pyszny dżem truskawkowy zrobiłam i sernik na zimno 🙂 🙂 🙂


Ja też się zabieram do robienia "truskawkowych słoików", a potem jagódki. Na zimę z naleśnikami mniam, mniam 🙂


Ja już od poniedziałku wybieram sie do lasu na jagody, ale burze są u nas co chwilę i narazie nici ze zbierania...
Może dzisiaj popołudniu mi się uda???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:

Ja już od poniedziałku wybieram sie do lasu na jagody, ale burze są u nas co chwilę i narazie nici ze zbierania...
Może dzisiaj popołudniu mi się uda???


No a ja dzisiaj też jade do mamuni 🙂 czyli zachaczę o las. Ale sama chyba jagód nie będę zbierała, wolę je kupić. Jest tak potwornie dużo kleszczy, że poprostu się boję. W zeszłym roku miałam wbitego kleszcza w głowie, trochę się przestraszyłam. No a poza tym co chwilę wyciągam te niedobre stworzenia ze swojego psa, pomimo wszelkich dostępnych zabezpieczeń. Naprawdę u nas jest oblężenie kleszczy. tzreba uważać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas właśnie wychodzi słoneczko zza chmurek, może wreszcie będzie ładnie. Trzeba korzystać z pięknej pogody, więc zmykam.

Dziewczyny powiedzcie mi wierzycie w reinkarnację?

Jak kótraś z was lubi takie tamaty, to mam ciekawe artykuły o dzieciach. Własnie skończyłam czytać. Jak chcecie to dam linka.

Buziaki, miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...