Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
larosanegra84 napisał(a):
Ogólnie zdrowo się odżywiamy 😁

ja ostatnio wchlonelam dwa hamburgery i do tego pizze 42 cm ☺️ 😁 😁 niedlugo to sie w drzwi nie zmieszcze a do domu beda wciagac mnie przez okno w wiklinowym koszyku 🙂 😮 😁

Dobre 😁 Dziewczyny to może napiszemy poradnik zdrowego żywieniia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
ja się o tyle pocieszam, ze chociaż do fast foodów wstręt mnie nadal trzyma 🙂

tez bym tak chciala!
bo ja to jak widze jakies takie fast foody to slina cieknie i tylko czekam az mine prog i bede w 7 niebie i wybiore cos do wchloniecia 😁 😁 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
larosanegra84 napisał(a):
Ogólnie zdrowo się odżywiamy 😁

ja ostatnio wchlonelam dwa hamburgery i do tego pizze 42 cm ☺️ 😁 😁 niedlugo to sie w drzwi nie zmieszcze a do domu beda wciagac mnie przez okno w wiklinowym koszyku 🙂 😮 😁

Dobre 😁 Dziewczyny to może napiszemy poradnik zdrowego żywieniia 😁

jak jesc i nie patrzec na kilogramy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie z reguły też smażone nie szkodzi, ale z moimi jelitami trudno utrafić. Potrafi ma zaszkodzić owoc czy jogurt, sos, zupa - nie ma reguły. Nie wiem czy słyszałyście o zespole Leśniowskiego-Crohna? No to ja to najprawdopodobniej mam, choć inni lekarze uważają, że to "tylko" zespół jelita drażliwego. Tak czy siak moje wnętrzności pracują jak chcą, więc bóle brzucha, choć uciążliwe traktuję jako znanego wroga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha Ja w pierwszej ciąży uważałam na to co jem a i tak przytyłam 21 kg to teraz stwierdziłam ,że pierdzielę i jem to na co mam ochotę bo i tak wiem jak będę wyglądać pod koniec ciąży...

ja powiem tak jak nie bylam w ciazy jeszcze to mowilam sobie ze bede jesc owoce wszystko zdrowiutkie 🙂 zaszlam w ciaze przytylam 32 kg to teraz nie zaszkodzi powtorka z rozrywki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nacudja napisał(a):
Mnie z reguły też smażone nie szkodzi, ale z moimi jelitami trudno utrafić. Potrafi ma zaszkodzić owoc czy jogurt, sos, zupa - nie ma reguły. Nie wiem czy słyszałyście o zespole Leśniowskiego-Crohna? No to ja to najprawdopodobniej mam, choć inni lekarze uważają, że to "tylko" zespół jelita drażliwego. Tak czy siak moje wnętrzności pracują jak chcą, więc bóle brzucha, choć uciążliwe traktuję jako znanego wroga.

Nacudja współczuje 😞Nie wiem dokładnie na czym polega ta choroba ale z tego co piszesz to nic przyjemnego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha Ja w pierwszej ciąży uważałam na to co jem a i tak przytyłam 21 kg to teraz stwierdziłam ,że pierdzielę i jem to na co mam ochotę bo i tak wiem jak będę wyglądać pod koniec ciąży...

ja powiem tak jak nie bylam w ciazy jeszcze to mowilam sobie ze bede jesc owoce wszystko zdrowiutkie 🙂 zaszlam w ciaze przytylam 32 kg to teraz nie zaszkodzi powtorka z rozrywki 😁 😁 😁

Dokładnie wychodzę z tego samego założenia 😁 Te 21 kg udało mi zrzucić w pół roku ale po drugim dziecku już podobno nie jest tak łatwo pozbyć się tłuszczyku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha Ja w pierwszej ciąży uważałam na to co jem a i tak przytyłam 21 kg to teraz stwierdziłam ,że pierdzielę i jem to na co mam ochotę bo i tak wiem jak będę wyglądać pod koniec ciąży...

ja powiem tak jak nie bylam w ciazy jeszcze to mowilam sobie ze bede jesc owoce wszystko zdrowiutkie 🙂 zaszlam w ciaze przytylam 32 kg to teraz nie zaszkodzi powtorka z rozrywki 😁 😁 😁

Dokładnie wychodzę z tego samego założenia 😁 Te 21 kg udało mi zrzucić w pół roku ale po drugim dziecku już podobno nie jest tak łatwo pozbyć się tłuszczyku.

a co tam kochanego cialka nigdy za wiele 😁 😁 😁 a co bedziemy sobie zalowac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyplukalam gardlo ta sola emska i strasznie mi niedobrze 🤢

A zapomnialam Wam powiedziec, ze musze pic jakas wode dla emerytow i rencistow "jan" bo w moczu mam bardzo duzo szczawianów wapnia, dwa tyg temu nic nie bylo, mam nadzieje ze pomoze bo jak mi sie zrobi piasek albo kamyczki to masakra. mialam dwa razy i myslalam ze zejde, zreszta przy tym robia przeswietlenie a teraz by nie bylo jak zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...