Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja szefowa mnie dzis rano zagadala w kuchni 🤪 pyutala jak sie czuje i na kiedy mam teramin porodu. jak jej powiedzialam, ze na koniec wrzesnia to udala wspolczucie, ze jeszcze tyle przede mna i ze lato bedzie uciazliwe. Wywnioskowałam, ze ona mysli, ze ja w lecie bede do pracy chodzic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe pewnie specjalnie chciala Cie wypytac jakie masz zamiary 🙂
ja bym w lecie chetnie popracowala bo w wakacje mamy straszne luzy- malo mlodych siedzenie w altanie w ogrodzie, spacery, wycieczki nad wode i kawiarnie, no i jeszcze bym sie zalapala na wczasy pod grusza bo u nas jest postoj 2 tyg w sierpniu. No ale wiadomo wszystko zalezy od samopoczucia i decyzji lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przy kompie caly dzien w lecie w ciazy to nie jest mila perspektywa 🤨, w lecie nie mamy zajec dlatego sa takie luzy bo kazdy robi co chce. Normalnie to prowadze terapie indywidualna, zazwyczaj w moim gabinecie tez w zamknieciu, czasem tylko jak mi sie chce jakis trening umiejetnosci spolecznych albo ekonomiczny to wtedy wychodze na miasto. oprocz tego jak wszedzie w panstwowce papierologia stosowana, no ale w lecie tez jest tego duzo mniej takze jest naprawde fajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pierwszy miesiac placi pracodawca- i to jest srednia z 12 miesiecy, ja wychodze na tym wiecej niz gdybym pracowala normalnie bo w srednia wlicza sie trzynastki nagrody roczne itp. dostaje normalnie na konto. potem placi zus i to zalezy- jesli firma zatrudnia powyzej 20 osob to placi Ci w terminie wyplaty firma a oni potem dostaja zwrot z zus. tez normalnie na konto. Jesli firma jest mniejsza to jest gorzej- placi zus na konto, ale moja przyjaciolka mowila ze pieniadze dostawala nawet z miesiecznym opoznieniem

Ja pracuje w osrodku dziennym dla osob glownie uposledzonych umyslowo, to jest jednostka organizacyjna pomocy spolecznej, podlegajaca pod starostwo powiatowe w bielsku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia nie mam sie kogo zapytac niestety, bo ksiegowoscia zajmuje sie osoba, ktorej nie chce jeszcze mówic, ze planuje zwolnienie. A te 34 dni chorobowego to musi byc ciagle, czy moze byc przerywane? Bo ja juz bylam 3 tyg na zwolnieniu na poczatku ciazy i nie wiem od kiedy mam liczyc na wyplate z zusu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musi byc ciaglosc, czyli jak teraz pojdziesz liczy sie od nowa.
Napewno niestety pieniazki z zusu beda pozniej na koncie niz normalna wyplata bo pracodawca wysyla do zusu papiery z info o zwolnieniach w danym miesiacu, zalezy tez kiedy normalnie masz wyplate, ja mam pod koniec misiaca okolo 27, jak masz na przyklad 10 nastepnego miesiaca to moze nie bedzie duzego opoznienia.
Moze lepiej dla Ciebie bedzie isc na 21 dni bo na tyle max lekarz moze wypisac a potem na 2 tyg do pracy dopuki czujesz sie na silaach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...