Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Karolka tantum rosa podobno jest bardzo skuteczne jak mnie szew po porodzie bolał to położne w szpitalu mi doradziły żebym sobie kupiła.

tez juz kiedys uzywalam ale do irygacji, teraz przemywam zewnetrznie, mam nadzieje, ze pomoze, bo jak znow bede musiala brac dodatkowe tablety to sie zalamie. Mój żołądek coraz gorzej je toleruje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 😘 w końcu mam czas, żeby z Wami chwilkę popisać 😉
muszę przyznać, że ja też chyba ostatnio złapałam \"tam na dole\" jakieś zapalenie, bo mnie swędzi i piecze 🥴 no ale rzeczywiście w ciąży jesteśmy bardziej narażone na takie problemy..
a poza tym czuje się bardzo dobrze, dolegliwości ciążowych nie mam żadnych, moja waga spadła o kolejny kilogram, w sumie od początku ciąży schudłam już 3 kg, a brzuszek mam coraz większy 😜 Ostatnio jak byłam u gina to mówił, że wszystko jest w porządku, dzidziuś rozwija się prawidłowo i ładnie urósł, więc nie ma co się przejmować utratą wagi przeze mnie. Przy pierwszej ciąży miałam identycznie, na początku trochę schudłam, a od 17 tygodnia stopniowo przybierałam na wadze, i w dziewiątym miesiącu ważyłam 11 kg więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj w końcu byłam z moim synusiem na spacerku, bo słoneczko nareszcie u nas zaświeciło 😁
ale powiem Wam dziewczyny, że ja strasznie szybko się męczę, pospacerowaliśmy jakieś pół godzinki a jak już wracaliśmy do domu, to myślałam, że już nie dam rady go po schodach wynieść, taka byłam zmęczona 🤨 a jak u Was jest z kondycją? (dodam, że mój Karolek waży już prawie 13 kg, więc jest co dźwigać) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka dobrze ,że stoi w miejscu i się nie pogłębia bo u mnie z każdym badaniem było coraz gorzej a co do leukocytów to moja gin mi tłumaczyła ,że w ciąży wyniki badań rzadko kiedy są idealne ale nie wiem jak bardzo dużo masz tych leukocytów w moczu i ile we krwi? Dużo ponad normę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Karolka dobrze ,że stoi w miejscu i się nie pogłębia bo u mnie z każdym badaniem było coraz gorzej a co do leukocytów to moja gin mi tłumaczyła ,że w ciąży wyniki badań rzadko kiedy są idealne ale nie wiem jak bardzo dużo masz tych leukocytów w moczu i ile we krwi? Dużo ponad normę?

Larosa, ale dlaczego ta anemia sie nie zmniejsza??? Tych leukocytów nie mam az tak duzo ponad norme, ale z kazdym badaniem jest ich wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trochę mi lepiej. zwolniłam się wcześniej z pracy. poszłam do domu, pospałam, poleżałam i jest lepiej, ale cały czas czuję jakbym miała podrażniony żołądek.
Ann no od wczoraj to chyba mam 🙂 najpierw sobie wmawiałam, że mam i codziennie pytałam męża, ale wczoraj sam jak wrócił z pracy, a ja leżałam na kanapie mówił jak to mi brzuszek urósł. także coś już widać. jak mi się uda to zrobię zdjęcie i pokażę 🙂
FiAnn u mnie z kondycją też kiepsko. męczy mnie zwykły spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
larosanegra84 napisał(a):
Karolka dobrze ,że stoi w miejscu i się nie pogłębia bo u mnie z każdym badaniem było coraz gorzej a co do leukocytów to moja gin mi tłumaczyła ,że w ciąży wyniki badań rzadko kiedy są idealne ale nie wiem jak bardzo dużo masz tych leukocytów w moczu i ile we krwi? Dużo ponad normę?

Larosa, ale dlaczego ta anemia sie nie zmniejsza??? Tych leukocytów nie mam az tak duzo ponad norme, ale z kazdym badaniem jest ich wiecej.


Karolka bo Twój maluszek zabiera z Twojego organizmu wszystkie najcenniejsze dla niego substancje odżywcze. W necie znalazłam coś takiego - Organizm rozwijającego się dziecka początkowo czerpie żelazo z zapasów, które nagromadził twój organizm jeszcze przed ciążą. Potem jednak, gdy magazyn opustoszeje, maluch zabiera niemal całe ilości tego pierwiastka dostarczane na bieżąco z twojej diety – potrzebne są mu do normalnego funkcjonowania aby mógł rosnąć i się rozwijać. Więc to żelazo które dostarczasz swojemu organizmowi Twój maluszek systematycznie z Ciebie wysysa dla tego wyniki badań się nie poprawiają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...