Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja przed ciążą bardzo często robiłam różne fixy i pomysły na ale odkąd jestem w ciąży jadłam tylko raz chińszczyznę z sosem z torebki (wtedy jeszcze nie wiedziałam ,że jestem w ciąży i jedząc co chwilę marudziłam mojemu mężowi ,że to jedzenie smakuje i pachnie jak płyn do mycia naczyń 😉).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bym chciala chociaz dwojke, no ale tez nie wiem bo narazie operacja dziecko kosztowala nas 50 tys wiec jak bysmy chcieli nastepne to nawet jak by sie udalo za 1 razem to i tak 15 tysiecy. czlowiek pracuje tylko na leczenie i rachunki bo na przyjemnosci przy takich wydatkach juz nie starcza. to jest chore ze panstwo leczy sie za darmo narkomanow alkoholikow a ludzie ktorzy chca tylko miec dziecko musza ponosic takie koszty, a przeciez to dziecko bedzie kiedys pracowac i placic podatki! wiec to chyba lepsza inwestycja dla panstwa niz alkoholik albo narkoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masz racje Karolka. jak sie zapisywalismy do osrodka adopcyjnego i chodzilismy na zajecia to mialam wrazenie ze oni by chcieli na kandydatow na rodzicow adopcyjnych najlepiej milionerow, oczywiscie gorna granica wieku to 40 lat, odpowiedni staz malzenski, chodza Ci po domu i ogladaja, wypytuja o Ciebie rodzine , sasiadow, trzeba zaswiadczenia od pracodawcy..., a jak dwojka bezrobotnych ma 10 dziecko nikt ich nie wypytuje o wyksztalcenie, mieszkanie czy maja z czego zyc.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o tak to prawda, my juz kwalifikacje mamy i wszystkie te bezsensowne procedury i szkolenia. Nawet nie zdecydowalismy sie na zakup mieszkania bo mieszkanie 3 pokojowe ponizej 60 metrow i jeszcze kredyt mieszkaniowy nie sa mile widziane, w tym celu rodzice zapisali nam dom i mieszkamy z nimi, jest duzy i ladny wiec im spasowalo, no ale my bysmy woleli mieszkanie w bloku calkiem sami i nie mozemy na razie przez to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...