Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No mam nadzieje ze okaze sie ze jest wporzadku 🙂 dziwne ze w 17 tygodniu nie widziala dokladnie co z zoladkiem 🤢
a no i jeszcze moga nagrac plyte za 50 zl- to juz jest przegiecie! p[lyte wezme ewentualnie jak bedzie w 2 trymestrze to samo badanie, teraz to niewiele raczej bedzie widac.
Nic klade sie, dobrej nocy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No mam nadzieje ze okaze sie ze jest wporzadku 🙂 dziwne ze w 17 tygodniu nie widziala dokladnie co z zoladkiem 🤢
a no i jeszcze moga nagrac plyte za 50 zl- to juz jest przegiecie! p[lyte wezme ewentualnie jak bedzie w 2 trymestrze to samo badanie, teraz to niewiele raczej bedzie widac.
Nic klade sie, dobrej nocy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Jestem bardzo senna i dobija mnie wzmożonym nieprzyjemny smak w ustach. Ja na szczęście nie muszę szaleć z przygotowaniami na święta, bo spędzamy je u rodziców (jeden dzień u jednych, drugi u drugich), więc pewnie jeszcze wrócimy z wałówką 🙂
danusia zazdroszczę udanych zakupów. ja wczoraj też chciałam poszaleć i kupić sobie coś na święta, bo w moje ciuchy mieszczę się na słowo honoru. Niestety po złażeniu niezliczonej ilości sklepów nic nie udało mi się wybrać. I nie wiem czemu - czy to wina ciuchów jakie obecnie są w sklepach, czy może ciąża zmieniła moje gusta i na nic nie mogę się zdecydować. No nic, poszukam czegoś po świętach na spokojnie. Może od razu w sklepach z odzieżą ciążową...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂 ja po wizycie 🙂 z maluszkiem wszystko dobrze, ma wszystko na woim miejscu i sie ladnie rozwija. bardzo urósł od ostatniego razu 🤪 seduszko ladnie bije, ale nie widac bylo czy to chlopiec, czy dziewczynka 😮 moze nastepnym razem 😉 dostalam zwolnienie, na razie do 27.04, wiec 27go ide na kolejna wizyte w celu jego przedluzenia i od razu na kontrole 😉 dostalam nowy zestaw leków, inne zelazo na recepte, bo tamto nie chccialo sie wchlaniac, globulki dopochwowe na zapalenie pochwy i na nowo musze brac tablety na zapalenie dróg moczowych 🤨 ginka mówi, ze cos bardzo to zapalenie sie do mnie przyczepilo, bo ciagle jakies rewelacje. No ale najwazniejsze, ze dzidzia jest zdrowa i duza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie, jakies takie juz duze 🙂 to pewnie przez to slodkie co wcinam, urodzi sie grubasek 😁
wlasnie wrócilam z ciucholandów i jestem przeszczesliwa 🙂 juz drugi raz trafilam na mnostwo fajnych ciuchów, wiekszosc to z h&m mama i to doslownie za grosze 🙂 nawet nie oplaca sie chodzic po normalnych sklepach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kiedys tez duzo chodzilam po ciucholandach i chyba znowu zaczne 🙂 troche sie rozleniwilam. Wczorasj kupuilam sukienke z h&m mama nowa w galerii sliczna za 40 zl z przeceny. Z allegro tez mam spodnie ciazowe h&m mama tez za grosze 🙂 wszedzie jak sie chce cos fajnego znalezc trzeba sporo czasu 🙂 no ale na l4 mozna sobuie pozwolic, szkoda tylko ze jest taka pogoda nie zachecajaca do wyjscia z domu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...