Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ogólnie to wiem, ale jak kilka godzin z nimi siedzisz i tego wysłuchujesz to szlag cie trafia. najchętniej bym się coś odezwała i powiedziała co o nim myślę, ale nie chcę potem kłócić się z mężem o rodzinę, więc milczę, zaciskam zęby i się głupio uśmiecham.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Próbowałam, ale mój mąż to oaza spokoju, cierpliwości i tolerancyjności. Za każdym razem mi powtarza, żebym się nie denerwowała i nie brała tego wszystkiego tak serio i osobiście. Niestety ja jestem inna niż on i nie potrafię tak tego znosić. Dlatego wizyty u teściów ograniczam do minimum i tylko z konieczności tam jeżdżę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak to jest z rodzina. Pisalam Wam przed swietami ze bratowa mojego meza odkad dowiedziala sie o ciazy nas unika i wogole sie nie odzywa. No i oczywiscie tak jak przypuszczalam na swieta nie przyjechali do tesciowej bo wiedzieli ze my bedziemy. Zyczen tez nawet nie poslali...
Strasznie to przykre ze ktos tak bliski zazdrosci ciazy 🥴 szczegolnie zal mi meza bo to jego jedyny brat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z resztą jak staraliśmy się o dziecko i przez półtora roku nie było rezultatu też słyszałam od niego, że może mąż przyjdzie na nauki do niego, bo może mu trzeba to czy tamto pokazać. Miałam ochotę rzucić mu się do gardła, a po każdej takiej wizycie i akcji wyłam w poduszkę. Nigdy im nie powiedzieliśmy, że mamy problemy (pewnie znów bym dostała mnóstwo złotych rad), ale uważam, że w tych kwestaich można by się zachowywać taktowniej, bo nigdy nie wie się jak wygląda sytuacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, bardzo Wam współczuję, bo to naprawdę przykre, że nnajbliższa rodzina się tak zachowuje i nie umie się cieszyć. Moja siostra wczoraj jak siędowiedziała, że będzie ciocią, to ją tatalnie zatkało, pogratulowała nam i stałą poprostu jaak wryta, doppiero później przysłała sms, że bardzo się cieszy i że ją tak zatkało że nic nie mówiła 🙂 mam nadzieję, że u Waas też wkrótce rodzinka zacznei się cieszyć, w sensie te osoby z którymi macie problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi nie zalezy czy sie beda odzywac czy nie bo to nie moja rodzina, tylko zal mi meza. Oni dla mnie zawsze byli jacys dziwni- maja wszystko- luksusowe mieszkanie , dom nad jeziorem, dwa nowe super samochody na wakacje za granice jezdza ile razy w roku chca-tacy ludzie nigdy nie zrozumieja takiego normalnego czlowieka, zawsze byli tacy z innego swiata. W ich idealnym zyciu brakuje tylko dziecka no bo przeciez najpierw trzeba bylo zrobic doktoprat i sie dorobic, no a jakn sie okazalo ze chca to juz bylo za pozno.... no ale to nie moja wina ze oni nie maja- my zeby miec dziecko musielismy nigdzie nie wyjezdzac i nic nie kup[owacv przez 3 lata bo \"operacja dziecko\" kosztowala ponad 50 tys i naprawde kosztowalo nas to duzo wyrzeczen ale dla nas dziecko bylo od poczatku najwazniejsze. Jak moja siostra, potem przyjaciolka zaszly w ciaze to my mimo tego ze od paru lat sie staralismy cieszylismy sie z calego serca, nawet by mi do glowy nie przyszlo zeby im zazedroscic- przeciez to najblizsze mi osoby!
Zal mi tez tesciowej bo ona nie wie o co chodzi i bylo jej bardzo przykro ze nie przyjachali a zawsze przyjezdzali, a ona mysli ze sie na nia obrazili albo cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a ja na swieta u tesciow pokazalam swoja pyskata strone, bo juz nie moglam wytrzymac presji 😁 i bardzo mi ulzylo. Na swieta wymeczylam sie na calego, a co najlepsze moj maz tez 🙂 Najlepsze jest to, ze tesciowa sie obrazila jak jej powiedzialam, ze na weekend majowy jedziemy nad morze 😁 wkrecila sobie, ze na caly tydzien przyjedziemy do nich 😁 😁 nawet jakbym miala siedziec w domu u siebie to bym do nich nie jechala, nie wiem skad ona takie pomysly bierze. A jak sie zapytala, to kiedy sie w takim razie zobaczymy, to odpowiedzialam, ze chyba niepredko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze, że chociaż mój mąż się dobrze czuje u moich rodziców. Był bardzo niezadowolony, że zabarałam go na noc do domu, chociaż i mama i tata namawiali nas na zostanie 🙂
Też mam nadzieję, że swoich teściów zobaczę nieprędko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, jaka Ty jesteś podła 😜 😜 tak teściowej powiedzieć 😜 😜
Nacudja, też miałam ten smak i nie pomagało nic, niby przez chwilę migdały, a ostatnio koleżanka dała mi herbatke z imbirem i powiedziała, że powinno pomóc i na mdłości i na niesmak...ale na szczęście mdłości chyba przeminęły z wiatrem a niesmak też już sporadycznie, ale może spróbuj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...