Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
W sumie nie wiem Anulka. Ja takie różne bole mam codziennie, ciagle mnie cos kluje, cisnie, itd. Moja gin powiedziala, ze poki nie mam bóli takich jak na okres, to nie ma sie czym martwic. Ale jesli sie denerwujesz, to moze idz do lekarza 😮 kazda z nas ma inny organizm i na rozne rzeczy reagujemy inaczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia to super bardzo się cieszę 🙂
Anulka nie mam pojęcia co to może być za ból... Z Mikołajkiem w ciąży też miałam ucisk z lewej strony w boku. Zaczął mi się właśnie ok 3 miesiąca i minął jak moje dziecko się przekręciło główką w dół. Ale najlepiej będzie jak zapytasz lekarza bo w sumie żadnego bólu nie powinno się lekceważyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙃
Daniusia, super, że u Twojego maluszka wszystko w porządku 😉
Anulka, daj znać, co powie lekarz.
Larosa to Twój brzuszek na zdjęciu z tym misiem? świetne jest to zdjęcie 😆
Od niedzieli brzuch mi zmalał o 5 cm 😮 ale w niedzielę miałam mega nadęty, po spagetii 🤢 tylko, że nie myślałam, że wzdęcia mogą powiększyć brzuch ażo 5 cm...O dziwo dużo lepiej się już czuję, czasem mam jeszcze tylko ten niesmak...ale za to dzisiaj cholernie bolą mnie sutki, a zwłaszcza prawy...nie wiem czy nie zwariuję 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kochane 🙂
Larosa bardzo ładne to Twoje zdjęcie 😘

Mi sie tez wydawalo, ze brzuch mi zmalal, ale moj mąż wczoraj go dokladnie obejrzal i stwierdzil, ze jest wielki 🤪 hehe
Ja od rana bylam oddac mocz do badania i ze nie bylo kolejki to od razu krew, bo jestem ciekawa co tam u mojej anemii słychac 😉 w pt ide na kontrole to pokażę gince.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...