Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zona mojego kuzyna urodzila coreczke, ktora po 2 dniach umarla, bo miala jakies straszne wady, ktorych lekarze nie potrafili wczesniej wykryc...(swoja droga nie wiem jak to mozliwe 😮 ) no i ostatnio byli u mojej cioci i mieli ze soba zdjecia malutkiej w trumnie...w ogole nie chcialam tego widziec, nie rozumiem po co komu takie zdjecia 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No i rozmawiałam z tą moją znajomą która jest położną w szpitalu gdzie będę rodzić i powiedziała mi żeby się tym paciorkowcem nie martwić ,że teraz połowa kobiet do porodu przychodzi z tą bakterią. Standardowo dają przy porodzie antybiotyk a w drugiej dobie życia dziecko ma robione bardzo szczegółowe badania i jak tylko coś zaczyna się złego dziać to od razu reagują. Ale pocieszyła mnie ,że po podaniu antybiotyku rzadko które dziecko zaraża się od matki. Nie pozostaje mi nic innego jak być dobrej myśli i wierzyć ,że wszystko skończy się dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Chyba właśnie zostałam bohaterem we własnym domu. Właśnie skończyłam wkładanie 10 kg ogórków do słoików, a nie mamy nawet południa 😉 Najfajniej się nosiło po 2 kg ogórów do auta - mąż w pracy, a sprzedawcy mało skorzy do pomocy. Ale dałam radę 🙂
Tak sobie teraz myślę po co tego tyle zrobiłam skoro ja kiszonek sobie raczej zimą nie pojem... 🥴
Kolejną noc walczyłam ze skurczami. Nawet rozgrzewanie nie wiele pomogło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
Dla mnie też jest bez sensu robienie tego wymazu tyle czasu przed porodem ale to może na wypadek jakby poród miał się zacząć kilka tygodni wcześniej żeby wiedzieli w razie czego co robić. Sama już nie wiem...
Nacudja podziwiam Cię za te ogórki mi by się już nie chciało szarpać z robieniem przetworów. Ostatnio moja mama zrobiła 5 kg do wiaderka i jakoś szału na nie nie ma u mnie w domu. Może jak się zrobi chłodniej bo póki co u mnie co dziennie upały. A co do tych skurczy to Ja miałam okres ,że łapały mnie każdej nocy ale od jakiegoś czasu przeszło jak ręką odjął. Może i u Ciebie jest to chwilowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie październikowe, zaglądam tu po raz pierwszy 🙂
Mam termin na koniec września więc możliwe że będę mamusia październikowa ale to się okaże 😉
Ale mój narzeczony każe mi rodzić we wrześniu bo u niego w pracy do końca września można składać wniosek o wczasy pod gruszą dla dziecka 😁

Pokaże wam super kołysanke dla mamusi i dla maluszka...mnie ona rozczula normalnie 🤪 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=UGClpnIDpCM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wanilka witamy 🙂
Z tymi przetworami to ja mam tak co roku. Będziemy się żywić ogórami, dżemami, burakami, papryką itp. Ale jaka satysfakcja jak zejdę do piwnicy i otworzę szafki 😉 A że teraz mam dużo wolnego to szaleję 😉 Jak mąż nie zje, to po rodzinie porozdaję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...