Skocz do zawartości

Brzuszki w obiektywie | Forum o ciąży


magdaluke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 479
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Brzusio sie powieksza w dosc szybkim i troche zastraszajacym tempie, ale to tylko chyba potwierdza regule drugiej ciazy. Takie zdjecia robione na wyciagniecie lapki to moze nie najpiekniejsze, nastepnym razem poprosze meza. Ale przysiegam, on nie umie robic zdjec.... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie brzuszki sa cudne 🙂miło sie oglada takie rosnące życie 🙂

MAgda masz super brzuch -mówisz ze w drugiej ciąży szybciej brzuch wychodzi??
a co do zdjec robionych przez meża mam chyba podobnie bo ogólnie to ja robie zdjecia bo mężowi się nie chce i na 100 zdjęc ja jestem na 1 a na reszcie on albo córcia-a ja mam jedno jeszcze zamazane bo zorbione od niechcenia 😠
a co do zdjecia z Ellą to jest super 🙂 a jak mała reaguje na dzidziusia?? bo moja nie chce rodzenstwa i ciagle przychodzi do mnie łapie za brzuch robo ruch jakby chciala dziecko wyrzucic i mowi ze "juz dzidziusia nie ma bo Nadia go wyrzuciła" jestem tym faktem przerazona 🤨

Agadko przepraszam pomyliłam cie z dodi:P ale wyobrazam sobie ciebie ajko bardzo szczuplutką dziewczyne dlatego sie chyba pomyliłam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczynki 😘
Ella nie kuma chyba jeszcze. Mowie jej dzisiaj, ze dzidzia u mamy w brzusiu a ona na swoj brzusio pokazuje 😉 Jeszcze chyba za mala....ale czasami zaskakuje mnie swoimi obserwacjami wiec sie mocno nie zdziwie jesli jednak troszke do niej dochodzi o tej dzidzi 🙂.
Maiha nie martw sie. Ma jeszcze Nadia troche czasu na oswijenie...poza tym na pewno pokocha braciszka albo siostrzyczke. Moja siostra ze szpitala wraz z braciszkiem przywiozla siostrzenicy prezencik, wlasnie od nowego braciszka.
A ja jestem rodzinny (doslownie) fotograf wiec...sytuacja podobna jak u Ciebie :-)
No u mnie duzoooo szybciej pojawil sie brzusio w porownaniu z moja galeria ciazowa dwa lata temu. A teraz jeszcze wystartowalam pare kg mniej. Ponoc to czesto tak wlasnie. Szkoda tylko, ze ruchow jeszcze nie czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):
Hej Magda ja mysle ze wlasnie dlatego ze to druga ciaza brzuszek wiekszy 🙂
Z moja Amelka to dopiero kolo 5 miesiaca bylo widac, a teraz jakos szybko mi brzuszek wysadzilo, to dopiero 14 tydz ehheeh co to bedzie pozniej 😜


Dokladnie. Tak w 5 mcu w pierwszej ciazy, podobnie u mnie, a teraz...15 tydz i sie zaczyna na powaznie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):
Hej Magda ja mysle ze wlasnie dlatego ze to druga ciaza brzuszek wiekszy 🙂
Z moja Amelka to dopiero kolo 5 miesiaca bylo widac, a teraz jakos szybko mi brzuszek wysadzilo, to dopiero 14 tydz ehheeh co to bedzie pozniej 😜


ja tez sie zgadzam bo wszystko jest juz rozciagniete jakby nie bylo...
zauwazylam ze w tej ciazy brzuch mi sie od gory robi twardy wczesniej tak nie mialam teraz jak sie poloze to tez mam pilecze na dole a u gory miekko ale jak stoje toncaly jest twardy?! nie wiem czy jasno mowie macie tez tak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki 😉 Rośnie brzusio rośnie i jak na razie wszyscy u mnie się dziwią, że w pierwszej ciąży tak szybko brzuszek widać. Może tam większy udział ma tłuszczyk :P Zobaczę w przyszłą środę czy w końcu waga drgnie bo teraz to już chyba powinna.
Wszystkie brzuszki tutaj są cudne bo każdy kryje maleńkie życie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sliczny masz brzuszek 🙂 superbabeczko
Moze jest troszke mniejszy np od mojego ale ty jestes bardzo szczuplutka,ale bardzo dobrze widac gdzie dzidzia jest 😉
Juz niedlugo tak cie wysadzi ze bedziesz tesknila za malym brzuszkiem hihi
Ja przy pierwszej ciazy mialam podobny brzuszek i tak ok 18 tyg dopiero zrobil sie spory, wiec nic sie nie martw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...