Skocz do zawartości

Brzuszki w obiektywie | Forum o ciąży


magdaluke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
Lubie stawiać zakłady chłopak czy dziewczynka- dla Ciebie stawiam, że chłopczyk Madźiu 🙂 Piszesz, że Ci się nie podoba brzusio, ale ja Ci powiem, że mi się Twój podoba, jest wyraźny "ku przodowi", mój jest jakiś szeroki i to mój mi się nie podoba.


Dzieki Bisiu, mi chodzi o to, ze sie sobie jakas taka duza wydaje i rozflaczala jakas taka, nie wiem o co mi chodzi. No brzuch to sie fajniejszy zrobi bo taki "pilkowaty" ale to troche pozniej. No zobaczymy czy masz racje!!!! Moj Luke by sie ucieszyl z chlopca, ja tez, wiadomo, ale bym chciala siostrzyczke dla Elii, pewno dlatego, ze ja mam wspaniala siostre :-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 479
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magda super brzusio 🙂 I taki duży już 🙂 Fajnie...
To chyba każda z nas tak ma, że siebie zawsze widzi w krzywym zwierciadle a inne dziewczyny to tak fajnie wyglądają 😉 Ja tu jeszcze nie widziałam figury nie do pozazdroszczenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Starzuka i Magdaluke - ale macie brzuuuchaaaleee! Duże!...ale jakie śliczne i zgrabne!!! Nie wiem, co Ty Magda narzekasz..wg mnie jest śliczny 🙂 Ja dla odmiany się sobie wydaję jakaś niezgrabna z masą jakiś dziwnych dołków i górków:/ Zaraz właśnie wrzucę swoją fotkę z dziś...jestem w szoku jaki mam brzuuuch!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba, fajny baby bump 🙂. Smieszna jestes 🙃, przeciez urosnie CI jeszcze z 10 razy wiekszy i bedzie super! No i wlasnie, Ty chudzielcu 😉. Ja mialam takie rozmiary gdzies w wieku 20 lat hihi. Fajnie, zgrabniutka mamuska jestes! Slicznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...