Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello!!!
Wróciłam z zakupów... koszul nadal nie mam bo mój mąz za póxno przyjechał i nie zdązyłam kupić, ale jutro juz na pewno kupie i spakuję ta cholerna torbę... Ale za to odebrałam zamówienie z apteki i kupiłam reszte pierdół więc już mam chyba komplet oprócz laktatora i termometra dla dzidzi...
Łajsoka zrobiłóas mi smaka na te kwasne żelki, uwielbiam je, az mi sie ślinotok właczył... ale kupiłam za to lody sorbetowe - truskawkowe i wisniowe i zaraz sie do nich dobiorę...
No i jeszcze jedno, dopasowałam gondole do tego mojego wózka... jest z innego modelu ale pasuje bo byliśmy w sklepie przymierzyć... jeszcze tylko pogadam ze szwagrem czy u nich nie wyjdzie taniej bo tu kosztuje 400 zł... ale jak sobie policze to wszystko to i tak mnie taniej ten wózek wyjdzie więc opłaca się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie ja kilka dni temu rozmyślałam o tych naklejkach znowu.... muszę sobie wygospodarować jakiś dzień i podjadę może do obi - tam kiedyś też coś widziałam..
Kasia - wrzucaj szybko fotki, może jakaś inspiracja mnie najdzie 😜

Anita1 - witaj w naszym gronie 🙂 patrząc po tym w którym jesteś tygodniu to wypada jakoś koniec maja, mam rację? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka no dobra... bo truskawkowego to musiałabys mi siła wyrwać a i tak nie wiem czy byś dała radę... a ten wisniowy to wzięłam na spróbowanie, więc najpierw spróbuje a potem Ci powiem czy się zamienię 🙂
I ja tez chcę takie ładne imię... jak wszystkie to wszystkie... co ma zrobić? kliknąc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy Anite 😉 Fajnie, że jeszcze sie załapałaś... Dopiero jedna z nas się rozpakowała 😁

Pszczółka mąż kupił m.in. te http://www.decorations.pl/Naklejka_wielkoformatowa_HOST_031-246.html i w obi płacił 24zł (była promocja), w Castoramie są za ponad 60zł 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...