Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja ciągle mam dylemat z tym laktatorem... bo mozna kupic potem na szybko ale na allegro są duzo tańsze i wiem że potem przepłace jak sie okaże że jednak potrzebny... ale chyba kupie tak jak mówiłyśmy i go poprostu nie rozpakuję, w razie czego sprzedam na allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hahaha Magda z tymi dojarkami teraz mi przypomniałaś...

Wybraliśmy się kiedyś ze znajomymi na wczasy agroturystyczne do Pszczewa... jednak nie wiedzieliśmy, że będą AŻ TAK BARDZO AGRO... spaliśmy w totalnym polu, w takim budynku oborze, gdzie na górze mieliśmy pokoje, a pod nami były dojarki. I tak przez cały tydzień chyba o 4 rano budziły nas dojarki 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni ja sie nad tym aventem zastanawiam ale kurcze własnie nie wiem czy nie kupic tańszego... tyle róznych opinii słysząłam ze mam mętlik w głowie... moja kolezanka kupiła trzy rózne od najdroższego zaczyając i w jej przypadku najzwyklejszy i najtańszy z nich wszystkich spełnił jej oczekiwania a reszta mówiła że do bani... i bądx tu mądry...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Wy skrobiecie.. od komputera nawet nbie odeszłam tylko zaczęłam wypełniać sobie NIP3 do US żeby pozałatwiać dziś trochę formalności a tu 3 strony przybyło 😜 hahhaha
Z tymi dojarkami to bym sie też zsikała, gdyby nie to, że przed chwilą byłam w kibelku 😁

Jeśli chodzi o laktator to będę miała Aventa. Raz że już buteleczkę mam to sie nie zmarnuje i będzie pasować, a dwa to ten co pożyczam od koleżanki jest właśnie Aventa. Też czytałam dużo opinii na ten temat i sama nie wiem co bym wybrała..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...