Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny czy wrzucicie link strony z której zamawiacie staniki ? Ja mam dwa ale ich używam 🙂 i pomyśałam że przydałayby mi się jeszcze z dwa.

Nam z mężem marzy się domek, taki z bali dewnianych 🙂 Istnieje szansa ,że nam się uda go postawić ...... kiedyś 🙂 , ale nie tak łatwo teraz sprzedać działki, albo mamy pecha.


I smutną wiaomość dzisiaj dostaliśmy , aż się popłakałam 😞 Nasza bardzo dobra znajoma, którą poznaliśmy kilka lat temu, jak kupiliśmy od niej naszego pierwszego kota pera do hodowli, niestety nie żyje......
Najgorsze jest to , że zginęła potrącona przez auto już w zeszły czwartek, a dzisiaj był pogrzeb. A ponieważ się przeprowadzaliśmy nie miał do Nas nikt tel komórkowego , tylko szukali nas pod starym nr stajonarnym. I dosłownie przez moją mamę , jej inna znajoma Nas znalazła i poinformowała dzisiaj popołudniu. Nasmutniejsze jest to , że wyprowadział się z Wawy jakiś mieisąc temu, i kupiła sobie mały domek z działką ze 100 km stąd i tam dopiero poczuła że żyje. Miała 62 lata. A jeszcze przez ostatnie dni dziwniliśmy do niej , bo miała wyłączony tel. 😞 ALe nie myślałam że taka tragedia się zdarzyła.
Nie chciała być pochowana w grobie rodzinnym, bo nie byli dla niej dobrzy ostatnio , a oni tego nie uszanowali i wiecie , że trumna nie chciała sie zmeści do grobu.......

Napisałam Wam bo naprawdę , okazuje się życie jest ulotne . A tak się cieszya że w końcu będziemy mieli Synka.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agga to smutne... Przykro mi...
Ja ide sie kąpać a potem będe oglądac You can dance... Oczy mnie bolą i się jakos źle czuję... Niedobrze mi i brzuch mnie boli jak na okres ale to już nie pierwszy raz...
Do jutra Słoneczka... i nie pisać za duzo, spac mamuśki bo nadmiar komputera szkodzi w ciąży.... 🙂
I kto to mówi... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja przyszłam do kompa a wszystkie uciekły 😜
Wiecie co, a na stronie mojego szpitala jest napisane, żeby nie wnosić toreb, walizek itp. Ma być po jednej reklamówce dla mamy i jednej dla dzidziusia i tak się zastanawiam jak to możliwe się tak spakować, szczególnie że szpital nie zapewnia wszystkiego. Podobno dają tylko jedną paczkę podkładów na start, a wszystko inne trzeba mieć swoję i pieluchy i ubranka dla dziecka. No nic, jak wrócę przymierzę się do tego pakowania i zobaczę ile tego jest ale czarno to widzę. A ubranka na wyjście karzę mężowi przynieść w dniu wypisu, a w domu będę mieć przygotowane dwa komplety. Cieplejszy i chłodniejszy. Zawsze można wziąć dodatkowy kocyk, jakby było bardzo zimno.

Olejek do masażu krocza chciałam przygotować wg receptury:
Olejek do masazu krocza
1/4 olejku z kielkow pszenicy
3/4 olejku migdalowego
2 kapsulki wit E

więc chcę zakupić na doz:
http://www.doz.pl/apteka/p5801-Olej_ze_slodkich_migdalow_Profarm_100_ml
http://www.doz.pl/apteka/p1055-Olej_z_zarodkow_pszenicy_kapsulki_Gal_60_szt (niestety nie mają w butelce)
http://www.doz.pl/apteka/p9785-Vitaminum_E_100_Capivit_E100_kapsulki_elastyczne_100_mg_30_szt
ale poczekam jeszcze do tego 37 tygodnia.

Fajne macie łóżeczka, moje jest białe. Dziś mąż zdjął folię z materacyka, żeby się zaczeło wietrzyć.
Czytam tak sobie o tej kobiecie, co jej wody w miejscu publicznym odeszły i podobno to się zdarza bardzo rzadko ale i tak mam stresa, że mnie to spotka, a nie zamierzam siedzieć w domu jak mi pozwolą wstać.
Dziś z mamą szyłyśmy krótkie spodenki ciążowe. Zaczełam je jak jeszcze byłam na chodzie i tak przeleżały parę miesięcy i postanowiłam je skończyć tzn ja tnę i fastryguję w łóżku a mama przeszywa 🙂
Pszczólka dobrze że u Ciebie ok. Moja szyjka też od 10 tygodni się nie zmienia, ma 15 mm ale karzą leżeć. Już niedługo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie RUMUNKI 2010 😁 😁 😁 😁

U mnie "imprezka" sie skończyła, znajomi poszli do domu... Oczywiście wszyscy piwko, winko, a ja tylko mogłam popatrzeć...

Madziocha reklamówki?? No sorry, to dopiero musi wyglądać jak rumuny... 😁 Jak się do tego zmieścić? :/ Aha nie potrafię zmierzyć obwodu, bo nie mam czym ☺️ Kupowałam na chybił trafił... no i chybił hehe

No ja sobie na YCD nie popatrze 😠 Mąż patrzy na mecz 😠

Agga współczuję.... najgorsze strata jest ta nagła, kiedy w żaden sposób nie można jej przewidzieć... Moją ciocię (zupełnie zdrową kobietę) 4 tygodnie temu złapał ból głowy, wzięła tabletkę i straciła przytomność. Mój wujek musiał przepłacić lekarzy, żeby zrobili jej szczegółowe badania. Okazało się, że ciotce rozlał się tętniak w głowie (o którym nie wiedziała, że ma). Na drugi dzień operacja. Jednak do teraz nie odzyskała przytomności 😞 Lekarze nie dają jej szans, leży jak warzywko w klinice w Katowicach... To jest straszne jednego dnia śmiejesz się, cieszysz życiem, normalnie funkcjonujesz, a drugiego tracisz wszystko... wszystko co najcenniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BABY!!!!! nie było mnie 5 godzin i 20 stron 🤪 🤪 🤪 🤪 oszalały
Aguś niestety takie życie okrutne, nigdy nie wiadomo kiedy się skończy.
Łasojka ja musiałam nadrabiać to i Ty możesz 😜 Dziewczyny martwicie się stanikami ja normalnie noszę 65C/D to co ja mam teraz kupować? 🤪 Dziś byłam w sklepie i Piotrusiowi kupiłam kurtkę na wiosnę za 10 zł i kocyk z polaru dla Szymka za 9,95 po prostu szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To u mnie było podobnie jak u Kasi - bardzo niespodziewanie, z tym, że skończyło się tragicznie.. mój najukochańszy Wujek wyszedł z domu jakby nigdy nic i w centrum Szczecina miał udar czy wylew.. nie pamiętam czy w końcu stwierdzili jednoznacznie... dla wszystkich to był szok. Tym bardziej że wieczorem mieliśmy się spotkać.. To było miesiąc przed moją wyprowadzką do Gorzowa.. Nie potrafiłam sobie z tym poradzić i jeszcze 3 miesiące po jego śmierci wieczorami płakałam w poduszkę. Ech 😞 życie czasami płata straszne figle 😞

A z milszych tematów to powiem tak:
Madziocha - czy oni okreslili wielkość reklamówki?? Bo może warto zainwestować w te takie megatorby w kratę co czasami na rynku uzywają, nakleisz na to napis "adidas" albo "knorr" i reklamówka pierwsza klasa 😁 a i wszystko Ci się zmieści 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...