Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolcia jaki rozmiar zamawiałaś? Ja dalej nie mogę się zdecydować 🙂

Dziewczyny, jak człowiek nie włączy komputera rano to ma niezłe zaległości, znowu kilkanaście stron do nadrobienia 🙂

Nudzi mi się jeszcze bardziej tu u rodziców. Naprawdę nie ma co robić. Jutro jadę do hurtowni dziecięcej i mam nadzieję że kupie już co mi brakuje i to będzie na tyle. Wybieram się też do fryzjera, bo przez to leżenie to 4 miesiące nie byłam a miałam krótką fryzurkę i teraz wyglądam koszmarnie. Poza tym przed porodem trzeba zrobić coś wygodnego na głowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No!!! Łóżeczko super, nawet lepsze niz tamto... i tansze było ale ma wszystkie bajery o których przy tamtym tez pisało ale nie było... A więc Mateuszek ma już gdzie spac bo wszystko do łóżeczka tez już mam dawno...
Karolcia trzymam kciuki żeby się Dzidzia jeszcze obróciła...
A Ty tez zamawiałaś te biustonosze z allegro? Bo ja własnie dzisiaj zamówiłam... ciekawa jestem czy ten rozmiar mi spasuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No faktycznie coś te Oliwki kombinują w brzuszkach 🙂 i od Gabiś i od Karolci 😉

Karolcia może lekarz się pomylił i Oliwka już dawno ma główkę na dole... tylko dziwne, że tak poźno skierował Cię na usg. A gdyby zaczęła się akcja porodowa wcześniej i faktycznie Mała byłaby ułożona pośladkowo?

Radzia widzisz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 😉 Łóżeczko lepsze od poprzedniego.

Madziocha jak Ci się nudzi to proszę zaglądać do nas czesciej 😁 Rano na forum nie jest nudno
Można pęknąć ze śmiechu dzięki Magdzie, Łajsoce i Radzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja znowu zostałam sama w domu... mąż poszedł na działke pomóc mojemu tacie... Nie wiem jak wy potraficie tak same siedziec... ja co prawda czasem marzę o chwili samotnosci ale od rodziców z którymi mieszkamy, ale mąz mi nie przeszkadza.... Jak go nie ma to sie nudzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia niestety w mieszkaniu 🤢
Ciasno i w ogóle... wiesz mieszkamy tak już dośc długo i wszystko jest ok, jest zgoda i nie ma spięć, ale czasem to naprawde chciałabym zeby gdzies pojechali bo wiecznie ktos w domu... teraz zaczyna sie ciepło, a oni mają działke i tam siedza całymi dniami i może troche od siebie odpoczniemy... a na swój własny kąt mamy szansę za 3-4 lata... chyba że zdarzy sie cud i fortuna mi z nieba spadnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Są plusy i minusy takiego wspólnego mieszkania, pewnie mama obiady robi 🙂
Jak jest zgoda i rodzice się nie wtrącają to można przeżyć, chociaż na pewno każdy wolałby na swoim...
My najpierw wynajmowaliśmy mieszkanko, w końcu zdecydowaliśmy się na kredyt 🥴 i kupiliśmy swoje. No ale tera niestety jesteśmy na 30lat uwiązani z bankiem. No chyba, że tak jak piszesz po drodze trafi się jakaś fortuna i spłacimy wcześniej 😉
Teściowa gra w totka, to może coś w końcu ustrzeli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mamusia gotuje dlatego chyba ja nie potrafię... Nie wtrącają się, mój mąz fajnie sie z nimi dogaduje, nawet lepiej niż ja, ale zobaczymy jak bedzie jak urodzi się dziecko, bo na razie to nie mieli za bardzo do czego się wtrącać...
Ja jestem jedynaczka i to mieszkanie mi zostanie, ale wczesniej na pewno pomyslimy albo o kupnie albo o wynajmie... póki co nas nie stać i w zasadzie nie mamy wyjścia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my też na kredycie 30 lat, a najbardziej mnie martwi to że z jednej pensji nie damy rady spłacać kredytu i żyć, więc będę musiała wrócić po macierzyńskim ale co z taką małą dzidzią zrobić. No nic, będziemy sie martwić jeszcze.

Kasia, jaki masz obwód w biuście, albo ty Karolcia? Dalej się waham pomiędzy B i C.

Nie wyobrażam sobie mieszkać z rodzicami. Nawet jak przyjezdzam na tydzień to są spięcia. Jeszcze z mamą ok ale z ojcem to się nie da dogadać. Może zbyt nerwowa jestem, mój mąż podchodzi do tego jakoś mniej emocjonalnie.

Dziewczyny właśnie kompletuję na doz olejki to masażu krocza. Myślę, że nawet my z tą krótką szyjką albo bez szyjki możemy juz zacząć. Co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie to jeszcze gorzej bo muszę studia skończyć 🤢 rok mi został, nie wiem jak to będzie 😞 narazie też nie możemy sobie pozwolić na własne 4 kąty,mąż ma dwie prace i tak narazie musi być.
Laski a w co ubieracie maluszki na wyjście ze szpitala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziocha pod biustem mam 82cm i zapinam te staniki na srodkowe zapiecie takze mam jeszcze po jednym zapieciu gdybym schudła lub prztyła. A w samym biuscie mam 97 cm 🙂

U mnie tez nie bedzie zbytnio problemu z zostawieniem małej, tesciowa nie pracuje to moze popilnowac, a moja mama jest emerytowana nauczycielką przedszkolna 🙂 z tym ze teraz sobie dorabia w takim przedszkolu opiekunczym, ktore jest otwarte tylko od 6:30 do 13 takze jak Oliwia podrosnie to bedzie mogła babcia ja do pracy zabierac 🙂 No i moj maz tez moze robic sobie wolne kiedy chce bo sam sobie jest szefem wiec jak ja bede musiała gdzies wyjsc to nie bedzie problemu zeby został z mała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki!!
Ale Wy łasuchy jesteście!! Łajsoka i Radzia - apetytu mi narobiłyście znowu 🙂 ale ja mam rozwiązanie 🙂 zaraz idę wyszperać lodzika z lodówki 🙂 standardowo jak nie krówkowe (przedwczoraj zjedliśmy z Grześkiem całe pudełko za jednym posiedzeniem 😜) to BigBambi toffi na patyku 🤪
Fakt że krokiety też brzmią apetycznie, ale skoro Łajsoka zaprasza do siebie na imprezkę, to może sie jeszcze załapię na jakiegoś 😉 hehehhe

Radzia - cieszę się że łóżeczko przyszło i jesteś zadowolona 🙂 my dziś z Mężem dyskutowalismy o materacyku i chyba na dniach będziemy kupować. Więc już będzie czekało na Małą.
A pościeli do wózeczka nie kupuję - wystarczy rożek, kocyk..

Madzicha - jakie olejki kupujesz? Prześlij linka.. może i ja coś takiego zakupię.. pewnie i tak będą mnie rozcinać ale zawsze to więcej elastyczności między nogami 😜

A ja wstawiłam niedawno pranie i zaraz będę wywieszać. Zresztą niedawno dopiero wróciłam do domu bo po wizycie jeszcze załatwialiśmy z Mężem parę spraw. Mogę się Wam pochwalić że odebrałam dziś mój kolejny nowy dowód osobisty z meldunkiem już w Gorzowie 🙂 teraz tylko czeka mnie jeszcze cały wianuszek miejsc w których muszę pozmieniać dane 😠
Zus też się na mnie wypiął z tym zwolnieniem co Wam pisałam ostatnio i kasy w tym miesiącu kasy nie dostanę 😞 mam czekać 30 dni 🤨 masakra jakaś..

A co do samej wizyty - wszystko u mnie i Malutkiej ok 🙂 wyniki krwi i moczu ok, ciśnienie ok i przybyło mi 1 kg. Tak więc całość mam na + od początku ciąży 13 kg.
Zwolnienie lekarskie dostałam na 40 dni, bo już do daty porodu. Oprócz tego mam się stawić na KTG 19go kwietnia i potem 26go kwietnia. I generalnie po 24 mogę rodzić 🙂 a jak nic się nie będzie działo do 12-13 maja to mnie biorą na oddział i będą już działać w szpitalu 🙂
Póki co Alicji się nie spieszy :P szyjka jak się skróciła do 2cm tak została, a reszta pozamykana 🙂
Na razie ja się cieszę, bo za dwa tygodnie mamy z Mężem rocznicę ślubu i już zaplanowaliśmy sobie niedzielny wypad na grilla, ognicho, itp. I wolałabym wytrwać jeszcze z Alą w brzuszku 🙂

PS. Dzisiaj macie nadprodukcję postów 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...