Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gabiś mocno mocno mocno trzymamy kciuki....
Już niedługo i przytulisz Oliwkę 🤪 Wszystko będzie dobrze....
Tak jak Radzia napisała, skoro coś zagraża Małej to lepiej cc.., lekarze wiedzą co robią 🙂

Kochana trzymaj się!!! i jak znajdziesz chwilę to koniecznie daj znać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja na + mam 20kg a teraz może juz nawet wiecej, ja w piątek dowiem się co ze mną zadecyduje Pani doktor, bo tal jak pisałam zatrucia nie mam ale ze wzgledu na tę opuchliznę,żylaki nogi odmawiają mi posłuszeństwa i doktor to widzi i na nogi połozy mnie na oddział a skonczę na stole 🤢 a do domku wrócę z Jasiem , mam taka nadzieję ale i ona dała mi to do zrozumienia.Czekam na ten piątek jak na wygraną w TOTO LOTKA 😉 no to tabelka będzie nam się zapełniac dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka nie wszyskie!!! Radzia nie jest spakowana!!! radzia nawet nie ma nic kupione 🤪 a ma jeden z bliższych terminów... Ale Radzia czeka na pieniążki... i jak dostanie to szybko wszystko kupi bo już ma nocne koszmary że rodzi i nie mam rzeczy do szpitala...
A ja potrzebuję mieć:
Koszule
Kapcie
Majtki jednorazowe Kosmetyki osobiste
A dla dzidzi pieluszki jednorazowe i ubranko na wyjście...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ja spakowałam:
szlafrok, 2 koszule, klapki, majtki poporodowe i jedna paczke podkładow chociaz u mnie szpital je zapewnia ale na wszelki wypadek jedna paczke spakowałam, 2 reczniki kąpielowy i mały, podkłady na deske klozetowa,przybory kosmetyczne, 2 pary skarpetek, papier toaletowy, 2 pieluszki tetrowe, smoczek, reczniczek z kapturkiem dla małej,ubranko na wyjscie tez dla małej,kocyk, rozek, kilka wkładek laktacyjnych, wszystkie potrzebne dokumenty jutro dorzuce tylko biustonosze do karmienia bo juz przyszły ale musze je odebrac od mamy. Mam nadzieje ze o niczym nie zapomiałam. Dziewczyny jak macie cos czego ja nie wymieniłam to napiszcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i jeszcze te cholerne rozstępy pod pępkiem, już się zastanawiam czy teraz zacząć z nimi walczyć. Tak się cieszyłam że tyle miesięcy i ich nie ma... więc miałam nadzieję że mi się uda 🤢 a tu taka porażka, normalnie mnie na płacz zbiera, bo się starałam, smarowałam i dupa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia spróbuję...
Ja codziennie sie ogladam bo tez sie boje rozstępów, póki co nic nie widac... ale mi się wydaje że z nimi to jest tak że jak maja być to nawet najdroższe kremy ne pomogą... a jak ma ich nie być to zwykła oliwka wystarczy żeby nawilzyc skóre, dlatego ja smarowałam od początku tylko oliwką...
Dziewczyny własnie sie zalogowałam na konto bo mąz mi kazał sprawdzic czy nie przyszedl jego przelew z pracy... przelew nie przyszedl ale za to zwrócili za łóżeczko!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...