Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dokładnie takie łaskotanie hahaha 😁 Pewnie sobie rączkami machają przed buźką. Jejku jak mało miejsca tam mają.

Tak sobie myśle, że nawet gdyby teraz zrobiły psikusa i się urodziły to nie będzie źle. Oczywiście lepiej jak dłużej posiedzą, ale teraz już są silne.
Beatka miała taki termin jak my i widzisz Amelka tydzień w inkubatorze, więc nie aż tak długo. Waga też ładna.
Dla porównania kumpela w sobotę urodziła w 38tc i jej Karolinka ważyła 2200g.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja sobie teraz przypomniałam moją siostrę, która tez jest wcześniakiem miała się urodzić na sam koniec maja, a przyszła na świat właśnie w wielkanoc w lany poniedziałek wtedy wypadało 27 marca i ona to była kruszynka bo ważyła 1700! a teraz to silna to ma więcej siły ode mnie 😉 Tak jak piszesz Kasia nasze maluszki pewnie dały by radę, ale lepiej niech jeszcze nas tam połaskoczą od środka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

I jestem ogromnie zaskoczona 🙂 Wielkie GRATULACJE dla Beaty I Amelki, ale się pośpieszyły dziewczęta 🙂

Ja trochę odpoczęłam i już nie bol mnie kręgosłup. Za to przez 2 dni miałam zgagę , pierwszy raz 😞 mimo że mało zjadłam, wczoraj pół nocy siedziałam z głową nad kibelkiem i wymiotowałam, okropność. DZisiaj też czuję te dziwne uczucie w gardle i mam nadzieję , że nie skończy się jak wczoraj...

Stopy mnie nie bolą , ale mam spuchnięte. Cały czas chodzę w adidasach i dopiero wczoraj zauważyłam jakie się " baloniki " zrobiły jak nie mogłam zmieścić innych butów.

Wiecie co ja wogóle nie mam żadntch bóli w dole brzucha czy w szyjce , skurczy , zupełnie nic. Oprócz zwykłych szalejących rączek i stópek Oskarka. Ostatnio zastanawiałam się czy czasem nie urodzę później niż mam termin. A wolałabym nie. Dopiero 12 kwietnia mam wizytę u gin.

A i dzisiaj moja siostra już nie mogła wytrzymać, że nie mam spakowanej torby i wszystko mi przygotowała. Ze jej się chciałao, bo sama ma 3 dzieci prawie 2,5 i 11 lat 🙂. I mimo że sama chciałam to zrobić w tym tyg, pozwoliłam jej na tą przyjemność 🙂

To czekamy która z Nas następna 😜
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O wagach za dużo nie wiem...

Łajsoka to Ty uzdolniona jesteś 🤪 Będziesz mogła naszkicować portret Oliwierka. Oczywiście jak podrośnie i będzie miał cierpliwość do siedzenia nieruchomo 😉

Ja jestem Ryba - NIEZDECYDOWANA !! i to tak na maxa. Np zamówię pizzę i żałuję, że nie wzięłam czegoś innego. Wracam do domu z zakupów i jednak decyduję się na spodnie, które mierzyłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...