Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
myślę że zwykła sól nie może być, bo ona się inaczej rozpuszcza. Lepiej nie ryzykować.
Ja dziś oprózniam resztki, więc na obiad resztki makaronów z serem białym albo z sosem bolonese bez mięsa jak kto woli. Jestem już spakowana, tylko jeszcze sie ubrać i włosy wysuszyć przez przyjściem męża. Trochę się stresuję tą drogą, tak dawno nigdzie nie jechałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No też właśnie teraz doczytałam na necie, że nie można takiej zwykłej soli używać. To Sajmon musi podjechać do sklepu 😉

Madziocha dłuuuga podróż Cię czeka. Weź sobie jaśka, śpiąc szybciej Ci to zleci 😉 Będziemy trzymać kciukasy, żeby Cię za bardzo nie wytrzęsło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane,
my właśnie z Mężem zjechaliśmy do domu. Pozałatwialiśmy sporo rzeczy, umyliśmy jeszcze auto i teraz będziemy odpoczywać 🙂 zaraz idę zrobić popcorn i będziemy oglądać bajkę "Odlot" 😁

Poza tym dziś mam tak straszne wahania nastrojów, jakich nawet na początku ciąży nie mialam 😞 i czuję że to jeszcze nie koniec. Rano mój Grześ już miał dosyć, ale dzielnie zacisnął zęby i taką beczącą mnie przytulił. Więc dostałam ataku śmiechu, żeby zaraz znowu beczeć... i tak kilka razy mi się zmieniało.. a szkoda gadać.

Łajsoka - kurczaczek na scenie bardzo fajniusi 🙂
Korzystając z okazji Wam wszystkim też życzę spokojnych, zdrowych, rodzinnych Świąt i obyśmy wszystkie wytrwały z naszymi pociechami w jedności 🙂

Natomiast co do staników to ja właśnie też byłam zaskoczona ich jakością, bo spodziewałam się gorszej, patrząc na cenę. Dlatego Wam poleciłam 🙂 mam nadzieję, że równie dobre będą później 🙂

Ja idę robić popcorn 🙂 3majcie się i do później!
A Tobie Madziocha szczęśliwej podróży 🙂


Edit:
Kasiu, co do soli: mi też się kiedyś skończyla i wstawiłam kilka cykli bez soli. Ogólnie nic Ci się ze zmywarką nie stanie. Jedyny efekt uboczny jest taki że na niektórych szklankach mogą zostać białawe zacieki, ale to też zależy od szkła. Tak więc na spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam na tej bajce Odlot w kinie z dziećmi brata. Bardzo mi się podobała.

Wezmę jaśka i kocyk, może zasnę w drodzę. Napewno mnie wytrzesie, bo nasze autko ma twarde zawieszenie i jeszcze wszystkich dziur po zimie nie załatali. Ale położe się chyba na tylnym siedzeniu. Mi jakoś tak na wznak brzuch twardnieje.

Ja też miewam humory ale mąż dzielnie znosi i cierpliwie przytula. Widocznie tak musi być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój mąż mówi, że chciałby żebym zawsze była taka jak w ciąży, bo przed byłam gorsza... I już pytał czy tak mi zostanie 😁

Pszczółko bez soli ani rusz... Mamy tak twardą wodę, że nawet nie rozpuszcza tabletek (nawet jak je się tak rozdrobni) i niestety naczynia są brudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha mój mąż bardzo by chciał małą różnicę wieku między dzieciaczkami... ale ja sobie jeszcze poczekam 😉 Zresztą zobaczymy co będziemy mówić po porodzie i nieprzespanych nockach 😁

Swoją drogą to dobry pomysł Madziocha :P Ale zobaczymy.... haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - to jeżeli masz aż tak twardą wodę, to rzeczywiście lepiej nie ryzykować. U mnie skutek uboczny to tylko zacieki na szklankach, a u Ciebie mogłoby coś w zmywarce się zepsuć..

My "Odlot" już obejrzeliśmy 🙂 fajna bajeczka 😉 chcieliśmy na nią do kina iść, ale nam nie wyszło i dziś zobaczyliśmy że mamy na VOD to obejrzeliśmy 🙂 a co 🙂

Ja właśnie wywiesiłam kolejne pranie na balkon - teraz tylko widać klamerki z daleka :P bo wiszą same łapki, skarpeteczki, rajstopki i inne maleństwa.. no i kilka śpiochów.

My zaraz będziemy jaja malować i święconkę szykować na jutro. Mężuś jeszcze serniczek upiecze, bo teściowa go prosiła 😁 I rano w autko i w drogę 🙂

Narobiłyście mi dziś smaka tą rybką... ja dziś też bezmięsnie, ale bardziej na nabiale.. i wzieła mnie ochota na rybę właśnie, a już z domu nie chce mi się wychodzić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂ale miałam dzień dziś , oczywiście w nocy nie spałam 😞to już standard rano wyprawiłam męża i położyłam się dopiero o 6;30 spalismy jak susły z Kubą i Jaś też oczywiście a tu o 10 jak nie zacznie dzwonić telefon i mimo że nie wstawałam natręt dzwonił, dostałam szału bo tak mi się spało dobrze -odebrałam i zjechałam od stóp do głów swoją bratową ☺️ i tak się zaczoł dzień.Po pracy pojechalismy z mężem na zakupy bo w lodówce mielismy tylko światło 😉 ale humor mi się poprawił bo teść zadzwonił do męża i gdy ja robiłam zakupy-panowie się spotkali i tata nas wspomógł finansowo przed świetami 🤪 nie powiem przydało się jak diabli, opkupilismy Jasia, wszystkie drobnostki z apteki itd. została mi koszula, podkłady bo w aptece mieli tylko jedną paczkę .Więc po świetach spakuję torbę i będę spokojna. Ale maraton po sklepach to nie dla mnie ,bolą mnie pachwiny ,plecy i zgaga mnie dopadła.ach szkoda gadać 🤢 idę robić sernik i murzynka nie wiem czy ogarne je obydwa na raz czy dziś zrobie jedno a jutro drugie, pozdrawiam was i życzę miłego wieczoru. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U każdej jakieś serniczki, babeczki, murzynki... a u nas tylko święconka ☺️

Ja wredna baba po pracowitym dniu męża, wysłałam go jeszcze raz do tesco. Zachciało mi sie sałatki z ananasem ☺️ Dzisiaj kupi produkty, a zrobi ją jutro.

Patrze na Miami Vice i zaraz po filmie mykam spać.

Dobrej nocki Brzuchatki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W koncu moge usiasc i spokojnie do was napisac. Dzisiaj miała zabiegany dzien zakupy, pozniej obiad u tesciow pozniej kumpela wpadła w odwiedziny, a jutro chyba cały dzien spedze w kuchni robie jajka faszerowane, rybe po grecku, mozarelle z pomidorami i karkowke pieczona 🙂 A w miedzyczasie ze swieconka do koscioła skoczymy, mezowi przydzieliłam misje odkurzanie i mycie podłóg zeby mu sie nie nudziło 😁

Kasia to jesli ty dostałas dzisiaj te staniki to ja pewnie juz po swietach bo dzisiaj przyszły tylko moje dwie pary butow z allegro. Jutro mąz je odbierze od mojej mamy bo na stary adres przychodza rzeczy z allegro :/ Ja tez zamowiłam biustonosze 80 C mam nadzieje ze beda dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://moda.allegro.pl/item973893726_buty_baleriny_hs025_zamsz_dziubki_5_kolorow_39.html
http://moda.allegro.pl/item969631928_super_modne_dziubki_m3161_czarne_39.html

Tylko jeszcze nie wiem jak w rzeczywistosci wyglądaja jutro sie dowiem 🙂
Lece obejrzec "dystrykt 9" bo mamy na dvd
Do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć...
Nie poczytam co naskrobałyście bo jestem dzisiaj padnieta i czuje sie okropnie... Jest mi gorąco i źle... Ale chciałam tylko krótko zdac relację bo byłam w tej klinice połozniczej... Za poró juz zapłacilismy, miałam robione USG, z matim wszystko ok, jest główka do dołu, mam nadzieje że tak zostanie... Waga ok. 2600, 2800 więc w normie, pan doktor powiedział że nie powinien być wiekszy niż 3500 przy urodzeniu... Nic mi sie nie rozwiera, na szybszy poród nic nie wskazuje, jesli nic się wcześniej nie wydarzy to mam jechac 27 kwietnia na KTG a potem sie zobaczy... Najpóźniej tydzien po terminie zostaje w szpitalu na wywołanie porodu... Czyli 11 maja :o)
Mam wózek ale jutro Wam opowiem jaka z nim historia... Ogólnie mi sie podoba ale jest małe ALE...
Upiekłam makowiec z pomoca męża, wlasnie wyjęłam z piekarnika, zobaczymy co mi wyszło :o)
Pozdrawiam Was i dobranoc - do jutra!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...