Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Pisanki 🙂
Widzę że większość z rodzinką przebywa, u mnie byli rodzice z siostrą i bratem, właśnie pojechali, maż do pracy a ja sama 😞 poza tym okazało się że maż po nocce nie wraca tylko jedzie dalej na kolejny 24 godzinny dyżur więc dyngusa tylko z Oliwierkiem spędzę 😞 mam nadzieję że nie zrobi psikusa i nie obleje mnie wodami;p jakoś się tym zmartwiłam że mąż jednak jutro dyżuruje coś mnie kłuje w szyjce 🥴 ostatnio coraz bardziej sobie uświadamiam że to już naprawdę nie długo i boję się sama zostawać na całe dnie i noce 😞 R
Radzia widzę że my dwie jakieś takie nie wesołe w te święta 😞 myślę że to właśnie przez to że mało czasu nam zostało i jesteśmy bardziej zdenerwowane i humorzaste bo chciałybyśmy żeby już w końcu było po wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesć- my wróciliśmy od teścia, też już miałam dość siedzenia,mały nie da posiedzieć bo zaraz się rozpycha a jak chodzę to jest grzeczny, Radzia ja pojechałam w dresie i adidasach 😉a co jak nic innego na mnie nie pasuje i miałam to gdzieś.Nogi do kolan mam jak "pieńki"drzewa ,skóry mi brak na nich ,ręce i twarz nie puchną aby nogi Widzisz Radzia ja też wyglądam jak potwór ale już nie bawem koniec 😁damy radę, do tego mam zgagę ,wypiłam 2 razy miętę i trochę lepiej.Tak bym chciała żeby już był 9.04. i wiedzieć co lekarz zadecydował 🤢czy już dostanę skierowanie do szpitala czy może zmieni zdanie?denerwuje się bo chciała bym żeby juz było po wszystkim a przede wszystkim żeby niczym nie zaszkodzić Jasiowi.Na domiar tego Kuba już czwarty raz jest chory,miał goraczkie wczorej ,dziś jest lepiej ma antybiotyk ale nie chce by mnie zaraził.Poczuł wiosnę i zaraz zciągał czapkę, na przerwach ganiał po dworzu itd. zdenerwowałam się wczorej i zapowiedziałam mu że nastepnym razem dostanie lanie jak wróci mi z jakąś chorobą,taki duży ale nie mądry 😠 lecę się wykapać i poleżeć ,zajrzę może pózniej ,Łajsoka odpoczniecie z Oliwierkiem od wszystkich troszkę 😉a męzus szybko wróci,my ci dotrzymamy towarzystwa-pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Ja to ledwo sie ruszam tak sie objadłam. Bylismy dzisiaj u mojej siostry, a jutro sniadanko u tesciów. Radzia ja mam to samo z nogami sa strasznie opuchniete. Rano jak jechalismy do siostry to załozyłam buty na niziutkim obcasiku, a jak wychodzilismy do juz ledwo co je włozyłam tak mi nogi spuchły, az mi sie wrzynały te buty 🥴
Jutro bede miala równy miesiąc do porodu, ale jak to moj lekarz mowi ze porod moze byc dwa tygodnie wczesniej lub pózniej. Jesli Oliwka by zechciała wyjsc dwa tygodnie wczesniej to mi zostaja 2 tyg. do porodu. Jak sobie o tym pomysle to az mnie ciarki przechodza 🙃
Ide polezec z nogami w gorze moze opuchlizna choc troche zejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane!

Ja też dołaczam się do grona ciężarnych z opuchniętymi stopami 😞 zazwyczaj jak wstaję rano to po całej nocy opuchlizna mi schodzi, a dzisiaj o 10 rano to miałam stopy jak balony 😞 ale to chyba też ze zmęczenia bo od 3 w nocy już nie spałam 😞
Jak pisałam wcześniej męczyły mnie bóle głowy to się okazało, że mam zapalenie zatok i muszę brać antybiotyki 😠 mam nadzieję że Maji już na tym etapie nie zaszkodzę 😞
I w ogóle jestem zła bo dzisiaj pierwszy raz od chyba 2 tygodni pogoda była cudna, a ja po pierwsze nie mogę ruszać głową bo mnie tak boli, a po drugie to myślę że nawet nie wcisnęłabym adidasów żeby pójść na spacer. Mam nadzieję że jutro będę się już lepiej czuła i pogoda dopisze na spacer.
A no i powiem Wam że się bardzo cieszę bo w szpitalu w którym będę rodzić znam szefową położnych - naprawdę fajna babka po piędziesiątce - Polka urodzona w Anglii i powiedziała mi, że jak tylko zacznę rodzić to mam do niej dzwonić, a ona będzie dzwonić do szpitala że jadę i że maja się mną dobrze zająć 😆

No nic życzę wszystkim udanego śmingusa 🙂 i dobranoc Brzuchatki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dwupaki 🙂
ja dopiero teraz włączyłam komputer 🙂 całymi dniami gdzieś latamy 🙂 wczoraj jak dojechaliśmy do Szczecina to pobiegliśmy od razu z koszyczkami do Kościoła, a potem pojechaliśmy na objazdówkę po Rodzince. W domu byliśmy chwile przed 12 w nocy 😜

Dziś o 10 śniadanko, potem przyszła do nas moja koleżanka z którą ganiałam całe dzieciństwo po podwórku 🙂 a potem pojechaliśmy do kolejnej ciotki i teraz dopiero wróciliśmy.. padam na twarz 😮

Jutro rano już tylko na cmentarz, a potem do Gorzowa.. i jak się położę to będę spać dwa dni chyba 😉

Tak więc u mnie intensywnie, ale dzielnie daję radę 🙂
Wy się moje Kochane Baloniki nie martwcie - już niedługo 🙂 w końcu kwiecień już jest i lada chwila my się zaczniemy rozpakowywać 🙂 zaraz będziemy już słuchać jak nasze bobaski słodko kwilą 🙂

3majcie się cieplutko 🙂 ja zmykam do Męża, Rodziców i mojego kochanego Dinusia 😁

PS. A jutro życzę Wam sporego lania wodą!! (byleby to nie były jeszcze wody płodowe jak to słusznie zauważyła wcześniej Łajsoka!! 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Objedzona słodyczami. Chyba do końca tygodnia na nie nie spojrzę 🤢

A Ty Bidulko sama? Mąż w pracy? Ja czekam na męża aż wróci z kościoła 😉

Qrcze mam nadzieję, że z Beatą i Amelką wszystko w porządku. Może dlatego, że Mała urodziła się wcześniej mu si zostać dłużej w szpitalu. Eh nawet nie spisałam numerów z tabelki, a tak napisałoby się do Beaty sms z gratulacjami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety sama 😞 mężul cały dzień i noc w robocie 😞 ja też objedzona i ciachem i jajcami, sałatkami kiełbaskami, moja mamcia to wczoraj śmiała się że co pół godziny musiałam mieć coś w buzi 😉
Ja spisałam kilka numerów, ale akurat Beatki nie mam 😞
A malutka Amelka jako wcześniaczek pewnie w inkubatorku leży 😞 ale trzymam kciuki za kruszynkę żeby była zdrowa szybko wyszła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane

a co Wy tak same dzisiaj?
BEATKO gratulacje!!!! Ale szok!!! Trzymam kciuki żebyście obie szybko wróciły do domu do męża!!!
Kurcze ja mówiłam mężowi że mogłabym już po 7 kwietnia urodzić bo na razie jestem na zwykłym urlopie i jak bym urodziła teraz to automatycznie zacząłby mi się macierzyński i przepadłby mi pozostały urlop. Ale jeszcze tylko kilka dni i też już mogę rodzić 😉
Zajrzę do Was poźniej!

Smacznego!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Łajsoka ja to chyba bym wolała nawet sama posiedziec bo poszłabym sobie spac i nikim nie musiałabym sie przejmowac 😜
Izulka mi nawet po nocy ta opuchlizna nie schodzi... lekarz mi powiedział że nogi sa zazwyczaj opuchniete wieczorami, a rano twarz i rece... Ale ja sie budzę jak balon :o) W każdym razie drugi lekarz potwierdził że jak nie ma wysokiego cisnienia i białka w moczu to tak poprostu musi byc i prawdopodobnie już się utrzyma aż do porodu... Ale za to po porodzie spadnie nam dodatkowo kilka kilogramów wiecej razem z tą wodą :o)
Beatka!!! O kurcze ale wyskoczyła... Ona miała termin jeszcze za mną... GRATULUJĘ!!!
A my dzisiaj idziemy do znajomych, ale akurat takich, że moge u mnich siedziec nawet w dresie... i musimy odbębnić wizyte u tesciowej... Nie chce mi sie bo jak juz mówiłam ona ma teraz duże problemy finansowe i wiem, że o niczym innym nie będzie rozmowy a ja nawet nie wiem co jej powiedzieć i jak pomóc...
Mam propozycję co do tabelki, bo ja jej sobie nigdzie nie zapisałam... Może będziemy ją wstawiać np na początku każdego tygidnia albo jakos tak... albo prosze, wstawcie jeszcze tylko raz a ja ją sobie już zapisze do komputera... Obiecuję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...