Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U mnie też był pracowity dzionek 🙂 najpierw się nasprzątałam jak głupia, a poźniej zakupy - ostatnio jedna z nielicznych rozrywek 🙂 pogoda nadal paskudna, mąż mi zabiera samochód i nawet nie mam jak się gdziekolwiek z domu ruszyć 😞

Ja na święta robię jedynie mazurka kajmakowego, sałatkę jarzynową i jajka faszerowane. Żurek z kiełbaską i sernik robi moja szwagierka, zresztą zawsze wszystkiego narobimy i trzeba poźniej wyrzucać, więc w tym roku powiedziałyśmy że nie będziemy przesadzać 🙂

Podobnie jak Magdę męczy mnie dzisiaj potworna zgaga i kicha bo mąż chciał mi zrobić przyjemność i zabrał mnie do Pizza Hut ( trochę go męczyłam po tym jak Karolcia napisała 😉 ) a ja miałam tą głupią zgagę i nic nie smoakowało tak jak powinno 😠

Kurcze teraz sie będę zastanawiać co Radzia miała na myśli odnośnie wózka! jakie ALE ???? no nic trzeba poczekać do jutra 🙂

Widzę że mąż przysnął na fotelu więc idę go budzić i chyba pora już spać bo jutro rano trzeba iść jajka święcić 🙂

Dobranoc Brzuchatki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejo,
Pierwszy raz pierwsza chyba 🙂 Tym razem ja wstałam wcześnie, tzn. parę po 6:00, bo mąż wychodził do pracy 😞 więc cały dzionek sama jestem. Poza tym muszę wreszcie coś w domciu ogarnąć, bo wczoraj całe popołudnie i wieczór spędziliśmy na wizytach i w poczekalniach.
Okazało się na wizycie, że maluszkowi tętno podskoczyło, miał czasowo za wysokie i pojechaliśmy ze skierowaniem na KTG, a tam, to już się zeszło. Wróciliśmy jakoś chyba koło 21 czy 22, byłam padnięta. Lekarz na izbie miał mega zajezdnie, no a na zewnątrz w poczekalni nerwom nie było końca, bo tyle czekania, że hoho. Tak to jest, jeśli brakuje porozumienia i przekazywania informacji. Jedni tyrają, a inni, niepoinformowani snują własne domysły, jak to możliwe, że to wszystko tyle trwa.
Ostatecznie.. mały bardzo mocno uciska i jest nisko, ale szyjka jeszcze zamknięta, także może być wcześniej a może być normalnie. A brzusio mnie tak boli właśnie od tego napierania Bobolka.
Wy pewnie też dzisiaj jeszcze ostatnie poprawki przedświąteczne.
Wszystkiego dobrego, bo mogę się już tu nie pojawić przed świętami. Duużo pogody Ducha, spokoju i miłości w gronie najbliższych. Trzymajcie się z Waszymi Brzuszkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha...
jeszcze cosik.
Dzisiaj pierwszy raz zapytałam czy kasa jest dla kobiet w ciąży, (chociaż było ewidentnie oznakowane 😉 i czy mogę przejść, bo ręce miałam pełne zakupów, kolejka na 15m chyba, a nikt oczywiście nie chciał widzieć mojego brzuchola. Więc kiedy babka odpowiedziała z łaską, że mogę przejść to śmignęłam. Głupio mi było się tak upominać szczerze mówiąc, ale naprawdę było mi ciężko.
Ale potem w piekarni.. aż byłam w szoku, prawie się wzruszyłam, że wyszła jedna z 3 ekspedientek z zaplecza i z końca też ok.15m kolejki mnie zawołała, żebym przeszłą do przodu. Oczywiście wyrazy wdzięczności dla tej dziewczyny.. 🙂 pierwszy i naprawdę nie wiem czy to nie ostatni raz. Taki to był dla mnie szok, że gdzieś tam są pojedynczy ludzie. Zresztą wcześniej to najpierw nikt mojego brzucha w ogóle nie widział, bo długo się Bobolek kamuflował, a teraz na końcówce.... co z tego, że widzą jak i tak nikt nie reaguje. Zresztą znacie to pewnie z doświadczenia. Papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka

Mój mały jak o 7 brałam tabletki wciskał "kulkę" pod żebra, myślałam że normalnie przebuję brzucha tek cisnął 🥴 ale przysnęłam jeszcze na 2 godzinki i nie dawno wstałam. Oczywiście pierwsze co to zajrzeć na brzucha 😉 Ja też nic nie szykuję tylko koszyk moi rodzice przyjadą z cała dostawą towaru 😉 A wogule śniło mi się że jadłam rybę na balkonie z Pszczółką 🥴 z ciekawości zobaczyłam w senniku a tam napisane, że łatwy i szybki poród 🤪 ale czy sen się spełni to się okaże za jakiś czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂

Radzia, Dziewcinka fajnie, że wszystko ok i nic Wam się nie rozwiera 😉

Radzia pisz co z tym wózkiem, bo ciekawość mnie zżera 😜

Izullka ja też męczyłam męża z po tym jak Karolcia pisała o Pizzy Hut. Niestety nie mogę się ruszać z domu, a w Pizzy Hut nie ma dowozu, więc zdecydowałam się na Rubego Benka (podobna sieć do Pizzy Hut, Dominium, Da Grasso itd.). 😁

Spokojnych Świąt Brzucholki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć śwatecznie!!!
Mój mężus pobiegnie za chwilkę ze święconką a ja Wam szybciutko napiszę co jest nie tak z tym wózkiem...
To jest wózek od kolegi szwagra, uzywany raz, rozszedł się z żoną i powiedziała, że nie chce od niego wózka i tak 2 lata sobie stał... Tylko że on niemadry pozyczył komuś gondolkę z tego wózka i jej nie odzyskał... powiedział, że jesli wózek nam sie spodoba, to on ta gondolę załatwi, czyli kupi i wózek będzie kompletny... Więc póki co mam wózek, ale jest to tylko spacerówka... Muszę poszukać tej gondoli gdzie ewentualnie moznaby ją zamówić, ale to nie jest taka tania sprawa, bo widziałam gdzies gondole do innego modelu tej firmy i kosztują ok 400 zł a on za sam wóżek chce od nas 300 zł więc wychodzi na to, że dopłaci do tego wózka :o) No ale szwagier powiedział że mam sie tym nie przejmować i on to załatwi jak trzeba... Poza tym brakuje tez fotelika, ale szwagier ma dla nas fotelik, tylko że nie on osobiście posyłał to do nas tylko teściu a teściu sie nie zna i zamiast fotelika posłał bujaczek... 🤪
No i wszystko byłoby fajnie, tylko czas troche nas nagli, ponoć w połowie kwietnia będzie jechał do Polski kumpel szwagra to foltelik dowiezie, ale sie boję czy zdążą załatwic ta gondolę... Tzn ja tu tez mam szukać i ewentualnie zamówić wiec musze po świetach podzwonić po sklepach czy mogą u producenta lub dystrybutora zamówić mi taka gondolkę...
A sam wózek wyglada tak : http://www.2o2.pl/p,pl,0743,wozek-trzyfunkcyjny-gondolaspacerowka-turbo-6s-fotelik--kolorystyka-2010.html tylko tak jak mówie, póki co mam sama spacerówkę 🤢
Ale sie nie martwię, bo jak nie zdążymy tego załatwić i szwagier nie dosle fotelika to poprostu pójdziemy do sklepu i kupimy kompletny wózek... Trochę szkoda bo ten jest jak ze sklepu, zero jakichkolwiek sladów uzytkowania, a przede wszystkim jest z dobrej firmy...
No to tyle na temat wózka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kuleczki 🙂

my już z Mężusiem od rana śmigamy po domu i się szykujemy. Ja już nas spakowałam i się wyszykowałam, jeszcze tylko się uczesać i jakiś make-up zrobić 😜 ale to zrobię jak Grześ będzie brał prysznic.

Radzia - wózeczek bardzo ładny, oby rzeczywiście udało Wam się wszystko na czas skompletować bo szkoda by było!! 🙂

Łajsoka - no to przynajmniej w Twoim śnie rybkę zjadłam 😁 bo w rzeczywistości mi się nie udało 😞 może nadrobię dzisiaj 🙂 heheh i oby Twój sen był proroczy 🙂 mi się dziś śniło że jeździłam jakąś zepsutą windą towarową i się bałam strasznie.. jeszcze cos tam było ale już dokładnie nie pamiętam.

Oki Laseczki - ja wyłączam mojego laptopka i lecę dalej sie szykować 🙂 odezwę się pewnie wieczorkiem już ze Szczecina. 3majcie się cieplutko 🙂

PS. U mnie w Gorzowie piękne słońce 😎 mam nadzieję, że u Was też 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_____§§____________§§
____s§$$§__________§$$§
___§§$$$$§_________§$$$§
__§$$$_$$$§_______§$$$$§
_§$$$$_$$$$§_____§$$$$§
_§$$$§_§$$$$§___§$$$$§
__§§§___§$$$§§_§§$$$§
___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§
________§$_________$s_§§§♥§§§
_______§____@___@___§_§d§§§
_______§______()______§__$§§
_______§______///___§___§
________§____§§§____§____§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§$§$§_____§_______§__§__§$§$§
§$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§
_§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§
__§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§
___§$$$$§___________§$$$$§
____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§
______s§§§$$§§§§§$$$§§§s
♥¸.•*´*•.¸♥•.¸♥¸.•*´*.¸♥♥

Niech czas wielkanocny
utrzyma nasze marzenia w mocy
a wszystkie nasze życzenia
aby okazały się do spełnienia ...
aby nie zabrakło nam
wzajemnej życzliwości ...
abyśmy przez życie kroczyli
w ludzkiej godności
a niech symbol Boskiego Odrodzenia bedzie dla nas - celem do spełnienia.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Życzą Mamusie Listopadowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Radzia super ten wózek 🙂 nawet jakbyś musiała kupić gondolę to naprawdę warto!!!
Ale dzień. Znowu boli mnie głowa 😞 jak się tylko budzę to od razu boli mnie głowa 😠
Dzisiaj wstałam o 4:30 i nie mogłam spać 😠 do 8 miałam już poprasowane, drugie pranie uprane, ciasto zrobione i sałatka jarzynowa też 🙃 no i poświęciłam jeszcze koszyczek a teraz to się chyba położe 🙂 może Maja da mi zasnąć 😉

Więc Kochane Brzuchatki życzę Wam wszystkim radości, ciepła i optymizmu. Świąt spędzonych w prawdziwie wiosennym nastroju, w gronie kochającej rodziny i serdecznych przyjaciół 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Ale u mnie piekna pogoda jest ciepło i słoneczko swieci 😎 Niedawno wrocilismy ze swieconka z koscioła mąz juz zdarzył odkurzy i umyc podłogi i teraz pomaga mi w kuchni 🙂 Uciekam do niego bo pozniej powie ze to on wszystko zrobił 😜 Zajrze do was pózniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny

Życzę Wszystkim Spokojnych i Rdosnych Świąt oraz Mokrego Dyngusa.

Odpoczywajcie i nie przemęczajcie się, a wiem co mówię. Prawie wszystko skończyliśmy z przeprowadzką ale wiele Nas to kosztowało, zdecydowanie za późno- ale takie życie ......
Strasznie bolą mnie ręcie , każdy palec , a jeszcze trochę pracy przed Nami.

Pocieszające jest to , że wczoraj złożliśmy łóźeczko , a dzisiaj wózek 😁 wygląda to fajnie.
Ale Oskar musi posiedzieć jeszcze w brzuszku 🙂 , potrzebuję teraz trochę odpocząć.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂 ależ tu cichutko,wszyscy świętują, my też wybieramy się w gości ale musiałam do Was zajrzeć -dziewczyny nie objadać się za dużo do lekarze będą w szoku na wizytach 😉okaże się że tyjemy w zastraszającym tempie 😁no ja to aby patrzę na te pyszności bo już przeszło 20kg.jestem do przodu więc pilnuję się jak mogę-odezwijcie się wieczorkiem -pozdrawiam i buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Dla mnie te świeta są wręcz okropne... nie mam siły na nic, mam wysokie cisnienie, jestem opuchnieta już cała łacznie z buzią, czuję się źle... A z tego cisnienia boli mnie głowa... Mam nadzieję że jutro będzie lepiej bo chcielismy wyjść do znajomych...
Wczoraj wieczorem mąż zabrał mnie do parku na krótki spacerek a potem posiedzielismy na świeżym powietrzu... No ale dzisiaj to mi sie nawet nie chce bo moje stopy mieszczą się tylko w adidasy i jak ja będę wyglądała wśród ludzi w to święto...
Trochę mi żal męża bo widze że chętnie by gdzies poszedł a ja mam ochote tylko lezec dzisiaj... Pojechał mi do teściowej pozyczyć masażer do stóp, taki na wodę, musze poczytać w instrukcji czy moge go spokojnie stosowac, może to mi cos pomoże na te stopy bo mam wrażenie że mi skóra popęka zaraz...
No to pomarudziłam świątecznie, nie ma co... Przepraszam Was za to....
Dziś 4-ty więc do terminu został mi dokładnie miesiąc... Oby nie dłużej bo oszaleję :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...