Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja byłam na szkole dziś, ostatnie zajęcia, a teraz muszę oglądać mecz.
Pszczólka coś nie pisała jak po wizycie.

Rzeczywiście dziewczyny umilkły Gabiś, Moretta i Beatka..

A ja się siebie już od dawna nazywam wielorybem 🙂 ale na razie mam 10 kg na plusie.

Dobranoc brzuchatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A więc jestem - przyleciałam 🙂
Późno się odzywam, ale od razu po wizycie u lekarza pojechaliśmy na stadion na sparing żużlowy, który w końcu się nie odbył, bo zaczął padać deszcz. Potem do sklepu jeszcze i w domu zeszło, bo zanim kolację zjedliśmy, potem zerkałam jeszcze na you can dance.. aż do teraz 😜
No ale nareszcie się zabrałam za pisanie mojego monologu 😉
A skoro Łajsoka powiedziała że będę mówić że dużo stron, to nie mogę jej zawieźć – do nadrabiania miałam chyba 14!! Z czego w międzyczasie jak już Was czytałam to albo coś dopisywałyście i mi przeskakiwało albo mój Mąż co chwile coś chciał, gada cały czas, co chwile mnie woła bo coś u niego na kompie mam obejrzeć.. normalnie zachowuje się jakby sobie coś chlapnął, a przecież nic nie pił 😜 i śmieje się ze mnie że krzycze na niego że na brzuszkach nie mogę odpisać, bo mi przeszkadza 😉
Ale do rzeczy – najpierw poodpisuję bo aż sobie notowałam co pisałyście 😁

Karolcia – polecam też pomysł na soczyste żeberka – pyyyychaaa 😁 z kolei na staniki czekałam chyba ok. 1,5 tyg. ale wiedziałam ze będzie dłużej, bo mieli napisane że są na urlopie i będą wysyłać jak wrócą. Ale jak już przyszedł termin, to było dosyć szybko

Łajsoka – super że macie już wózeczek 😆 mój na razie stoi w pokoju i służy jako podpórka na inne rzeczy 😜 ale że pranie i prasowanie idzie do przodu, a szafa się trochę zapełnia to zaczyna to już nabierać kształtu 🙃

U mnie Święta szykują się w Szczecinie u Rodziców 🙂 wyjeżdżamy z Gorzowa chyba w sobotę, a wracamy w poniedziałek i mam nadzieję, że wbrew temu co pisze Karolcia pogoda będzie ładna
😎

Z Gabiś jak rozmawiałam to pisałam jej że my też zakładałysmy nowe konta i mówiła że może tak zrobi. No ale na razie niestety jej nie widać.. Jej Mąż ma w czwartek przyjechać więc może nie ma czasu na razie bo się szykuje na jutro 😁 tak czy inaczej pisała też że nas czyta więc myślę że jest na bieżąco 😉

Nooo.. a teraz kontynuując mój esej... postaram się krótko 😎
Mała ma się dobrze, leży główką w dół, buźką w kierunku moich pleców, więc ułożenie idealne do porodu 🤪 nóżki ma ułożone na żabkę i dziś piętkami zasłoniła sobie wszystko, więc gdyby nie to że na połówkowym lekarz mi zdiagnozował dziewczynkę, to dziś na pewno byśmy nie wiedzieli 😉
No i najlepsze – Mała nie jest taka mała 😜 waży już ponad 2,5kg!! Wygląda na starszą o 2 tygodnie!! Tak więc termin wg usg już mi się przesunął na 4 maja.. a że jest duża jak na swój wiek to będziemy patrzeć z lekarzem, czy nie próbować rodzić w 38 tc. Chyba, że urośnie bardzo i nie będzie chciała jeszcze wychodzić, albo główka nie będzie się układać w kanale rodnym jak powinna to wtedy dla bezpieczeństwa czeka mnie cc. Tak czy inaczej raczej mam się szykować na dzidzię o wadze ok. 4kg... zaczynam się bać 🤢
Poza tym dostałam skierowanie na badanie krwi i siusiu, więc już też będę wiedziała jak moje żelazo 😉 No i wizyta 7go na badanie..

To tyle. I tak wyszło dużo, ale co ja poradzę, że tyle nadrabiania miałam 😜 śpijcie dobrze i do jutra 😜
I macie pozdrowienia od mojego Męża – leży obok mnie, ogląda film i śmieje się ze mnie że od Was się już na dobre uzależniłam 😁

Aa! Jeszcze to http://www.ekoasy.pl/ 🙃

PS. Ja na mazurach podobnie jak Łajsoka też niestety nigdy nie byłam ☺️





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny

Jeszcze nie urodziłam 😜, ale jestem przemęczona tą ciągle trwającą przeprowadzką i czasami zastanawiam się czy nie przyspieszę tym porodu....
Musieliśmy pomalować chociż to mieszkanko , po porodzie będziemy ewentualnie robić jakieś inne zmiany. Mamy tyle rzeczy popmimo że od groma wyrzuciłam , że dopiero wczoraj skończyłam sypialnię , a został jeszcze salon. A meble dopiero dzisiaj przyjadą, generalnie koszmar!!!!!!!

NIe dziwgałam oczywiście , ale samo porządkowanie zabiera mi masę energii i starsznie bolą mnie biodra jak za długo stoję albo chodzę. Wczoraj wysiadałam po chodzieniu po Ikei i zapomniałam połowy rzeczy które chciałam kupić.
Teraz dopiero czuję cięzar ciąży 🙂 nie narzekam , a mój mąż powtarza mi , że nie da się tak zaupełnie bez przemęczenia organizu przechodzić ciąży i że i tak "cudownie" ją przeszłam i b. dobrze wyglądam.
Ale ręc e mam spuchnięte, dobrze że zdjęłam obrączkę. NAwet zapomniałam ostatnio o jedzeniu , a Wy zawsze piszcie o jakiś pysznych przekąskach 🙂
Mam nadzieję że do soboty skończymy i też w końcu zmonruję łóżeczko , wózek i torbę do szpitala 🙂
Pozdrawiam Was ciepoło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki,

Miałam jechać na próby wątrobowe, ale w nocy miałam często skurcze. Tak więc, wolę poleżeć i pojadę po świętach.

Agga fajnie, że się odezwałaś, całe szczęście, że to "tylko" przeprowadzka Cie odciągnęła od brzuszka, a nie np poród 😜. Jak skończycie to zaglądaj do nas częściej 😉

Madziocha jak tam na ostatnich zajęciach? Dostaliście jakiś certyfikat ukończenie?

Pszczoła jaka dorodna dziewczynka z Ali 🙂 No super... Życzę Ci jednak, żebyś urodziła troszeczkę wcześniej niż w wyznaczonej dacie 🙃 4kg przy porodzie no to ładnie 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

ja też jestem za tym żebyś linka wklejala codziennie - łatwiej będzie zapamiętać 🙂

A ja już pranie i prasowanie od rana, a zaraz będę robić.... TORT 🙂
Kupiliśmy wczoraj gotowy biszkopt i kremy, więc trzeba tylko poskładać i udekorować 🙂 Koleżanka ma dziś urodziny i jedziemy do niej po południu, a w prezencie będzie miała własnoręcznie zrobiony torcik o smaku śmietankowo-czekoladowym 🙂 jak zrobię to wrzucę Wam fotke jak wyszło 😜 hehhe

Słonko ładnie świeci więc szykuje się piękny dzień 😎 idę chwytać za żelazko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joł Joł:P

Też już jestem 🙂 Pszczółka Twoja Ala to duża babka 😉 aż się boję co będzie u mnie bo mój Oliwier na początku 31 tyg. ważył już prawie 2kg i już wtedy lekarz mówił że duży facet, jestem ciekawa ile teraz mu doszło 🥴 za tydzień się przekonam 🙂 Dziś słonko na dworze ptaszki ćwierkają, cud, miód 🙂 Wczoraj o 22 zachciało mi się chałki 🥴 więc mąż podskoczył do kolegi, który ma piekarnię i przyniósł dwie ciepłe chałeczki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przed sądem oskarżony wyjaśnia, dlaczego zabił przechodnia:
- Jadę sobie spokojnie ulicą, nagle jakiś facet zatrzymuje mnie i mówi:
- Dawaj pieniądze!!
- Dlaczego? - pytam groźnie.
- Prima Aprilis!!
To ja mu naplułam w oko i mówię:
- Śmigus Dyngus!!
Wtedy on gasi papierosa na moim czole i mówi:
- Popielec!!
No więc ja go przydusiłem i mówię:
- Zaduszki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie ja tylko rzuciłam hasło że zjadłabym chałkę a on że podskoczy do Dawida na piekarnię i przyniesie 😉 ale mnie dziś wkręcił że musi na 4 godziny podskoczyć na pogotowie bo go kolega poprosił, ja tu zmulona że miał poprasować i kolejne pranko wstawić taka ładna pogoda więc szybko by się wysuszyło, ubrał się i wyszedł...po chwili wraca i mówi Prima Aprilis 🙂 ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!!
Wróciłam od lekarza, wyniki mam całkiem niezłe, HGB jeszcze poniżej normy ale sie podniosła... Miałam 11,4 a w normach jest od 12... Ale żelazo kazał mi juz odstawic za to kazał brac Urosept bo mam jakies drobne bakterie w moczu... Nic mi sie nie skraca, nic nie rozwiera więc jeszcze nie rodze :o)
A jutro jade do tej kliniki i zbada mnie inny lekarz więc zobaczę czy mówi to samo...
Bo jak weszłam do połoznej żeby mnie zwazyła to jak zobaczyły moje nogi to spanikowane powiedziały że pewnie na oddział mnie lekarz skieruje... A on nic, powiedział że mam wiecej lezec z nogami do góry i nie solić... Cisnienie mam niskie, białka w moczu brak więc to nie zatrucie tylko zwyczajnie opuchniete nogi choc opuchlizna po odpoczynku powinna schodzić a ja rano po spaniu mam najgorsze te nogi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...