Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja mam wrażenie że mały aż się ociera tak mocno od środka i wtedy też takie pieczenie się pojawia,boli to ale już przyzwyczaiłam się do tego uczucia w ogóle to czasem jak by mnie ktoś przecinał zaraz pod piersiami eh ale już nie długo koniec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
też bym chętnie poprasowała to co już się wysuszyło i wstawiła znów kolejne prania, ale męża nie ma a mnie nie wolno 🤢. Ale i tak się cieszę że szykowania pełną parą jutro chyba maż odbierze zamówienie w aptece i dołączę do Kasi i spakuję Torbę 🤪 dziś czekam na ten wózek sprzedawca pisał że napewno dziś będzie, jeszcze wcześnie więc kurier pewnie przyjedzie chociaż już się niecierpliwie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurierzy zazwyczaj są między 15 a 17 - przynajmniej w tych godzinach zawsze do mnie dochodzą paczki.. Więc myślę że jeszcze na spokojnie 🙂 nie ma co się denerwować 🙂 ja się z kolei też niecierpliwię, bo czekam na polecony którym Mama mi wysłała ze Szczecina to moje cofnięte z zusu zwolnienie.. pocztylion zazwyczaj jest koło 10-11.. a tu już po 12. A ja dziś mam wizytę u lekarza i chciałabym to załatwić jeszcze przed Świętami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka, wstaw zdjęcie wózeczka jak rozpakujecie.
Moja Mała też ma często czkawkę. Wczoraj mąż przyłożył ucho do brzucha i aż się zdziwił jak mu główa podskakiwała 🙂
Zazdroszczę Wam dziewczyny tego prania i prasowania, pogoda rewelacyjna, można suszyć na powietrzu. Ja też mam te ciuszki zatęchłe z piwnicy. Pszczólka jak radzisz? Najpierw wyprać w zwykłym proszku a później w dziecięcym? Nie chciałabym żeby mi wszystko inne przeszło tym zapachem.
Dziś mi sie śniło że miałam już Małą przy sobie i o 17 sobie przypomniałam że od rana jej nie przewinełam ani nie nakarmiłam, a ona cały czas spała. To już drugi raz taki sam sen. Pewnie jest to odzwierciedlenie jakiś obaw. Jak mi się to śni to jestem przerażona w tym śnie tym, że zapomniałam.
Tak wiosennie się zrobiło na forum, może i ja popatrzę za jakimś wiosennym zdjęciem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe, czy po tym żelazie 😁 hehe
Zastanawiam się czy prać pokrowiec na materac? I tak będę go zdejmować, bo chcę porządnie wywietrzyć ten lateks. Ale z drugiej strony i tak Mała będzie miała prześcieradełko.
Dziś ostatnia szkoła rodzenia. Mój mąż się najbardziej cieszy bo w sumie zajmowało to 2 wieczory w tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Majóweczki!!!!
Ja odbebniłam dzisiaj kawałek dnia w pracy, bo musiałam jechac podszkolić dziewczyne która przyszła za mnie... Na szkoleniowca to ja sie nie nadaję niestety, nie umiem przekazywac wiedzy...
Oddałam też siuski i krew do badania a jutro odbierzemy wyniki i do lekarza, ciekawa jak tam moja hemoglobina...
Wszystkie wszystko mają tylko nie Radzia :o) Wózek PODOBNO ma być w Polsce w piatek a łóżeczko już dzisiaj zamówiłam i zapłaciłam, w końcu uradziliśmy że kupujemy zielone i teraz tylko czekać az przyjdzie... po tamtych przejściach az sie boję jakie to będzie :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja poprasowałam połowę i musiałam sobie zrobić przerwę 🙂 ale zawsze bliżej już niż dalej 🙂

Radzia - z łóżeczkiem mam nadzieję Ci się tym razem uda 🙂 wiadomo, obawy są jak już jedna wtopa była, ale nie sądzę zeby zdarzyło się tak dwa razy z rzędu 🙂

Kasiaa - co do mojego usg mam nadzieję że mi powie ile Mała waży 🙂 czuję, że z niej klocek już jest ale fajnie by było wiedzieć dokładnie jak duży 😜 heheh

Madziocha - ja prałam pokrowiec od tej poduszki ortopedycznej, ale od materacyka chyba prać nie będę już, bo tak jak Kasia zauważyła będzie i prześcieradełko i jakaś ceratka..
Właśnie - muszę jeszcze kupić materac, ceratkę i przewijak!! 😮
A co do zatęchłych ciuszków, to te co prałam teraz to na moje nieszczęście wrzuciłam te śmierdzące razem z dobrymi i mi wszytsko trochę śmierdziało. Więc prałam to jeszcze w normalnym proszku z płynem, a potem od razu w Lovelli. Potem się wietrzyło na balkonie kilka godzin i już jest dobrze 🙂
Ale mam jeszcze dwie reklamówki takich zatęchłych, to już ich nie mieszam z tymi moimi, tylko będę je prać osobno. Te dobre od razu w proszku dla dzidzi, a śmierdzące chcę wrzucić do miski z płynem do płukania i namoczyć je przez kilka godzin. Potem odwiruję i zobaczę jak zapach - jak dalej będzie coś czuć to wypiorę w normalnym i dopiero w Lovelli, a jak po odleżeniu swojego w płynie będzie ok, to wypiorę w Loveli i do wietrzenia na balkon 🙂 mam nadzieję że to starczy 😉
A jak się trafią jakieś uparte okazy, to po prostu odłożę i nie będę zakładać Ali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia ja też nie mam wszystkiego,czekam na łóżeczko, zakupy w aptece:szczoteczka do główki,maście gruszka,podkłady no i pieluchy ,głowa do góry ja też jeszcze muszę poczekać a po świętach ruszam najprawdopodobniej do szpitala więc muszę się uwijać a forsy ciągle brak 😞 bo to malowanie zrobilismy i opłaty -sama wiesz jak to jest.Nie panikuję bo to już nie dużo tego zostało a nasze majóweczki które są już spakowane urodzą ostatnie 😁 a to dla tego że tak się szybko zebrały cha cha 🙃 zdążymy ze wszystkim zobaczycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia nie mamy jeszcze wszystkiego 🙂 A lożeczko napewno będzie dobre, skoro jeszcze dopytywałaś o wymiar.

Dziewczyny, mi jeszce brakuje takich rzeczy:
poduszka rogal
przewijak usztywniony
coś do pępuszka
ręcznik rożek
biustonosze do karmienia
koszule do karmienia

Ale nie chce mi sie już zamawiać tego. W Rzeszowie są 2 dobrze zaopatrzone hurtownie i maja dobre ceny. Spróbuje tam to kupić.

Będziecie robic jeszcze usg przed porodem? Ja dostałam skierowanie na usg w 37 tc, dzień przed wizytą u lekarza. To właśnie wtedy zapadnie decyzja czy mogę już wstać. 20 kwietnia to długo wyczekiwana przeze mnie data 🙂

Idę pichcić zupkę, też mi się dziś nic nie chce. Czekam na te Świeta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia miejmy nadzieję że z łóżeczkiem wszystko będzie ok 🙂 właśnie mój mąż dzwonił że kurier zawiózł wózek na adres teścia, gdzie kiedyś mieszkaliśmy mimo że mąż podawał na allegro sprzedawcy nowy adres:unsure ale mówił kurierowi przez telefon żeby tu przywiózł i że ja mogę odebrać a kurier na to że mógłby ale on nie wnosi paczki do góry, tylko pod dom przywozi i tyle 🤢 więc w sumie nawet dobrze że zawiózł tam. I tak bym z rozpakowaniem czekała na mężula do 19 więc jak skończy dyżur to podjedzie po wózio i jutro jak mi się uda to wam pokaże 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomniałam - wiecie jak sie wkurzyłam bo zaczeło mnie kłuć tak w boku jak w styczniu {kolka nerkowa} nie mogłam powietrza złapać ani się wyprostować,wziełam nospę i troszke przeszło,ale jeszcze tego mi brak żeby mnie kroili z powodu kamieni , a tak naprawdę już wszystko blisko. Może to chwilowe? aż strach cokolwiek jeść żeby mnie nie wzieło na dobre, denerwuje się już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...