Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂jak zaległam po godz.8 rano tak spałam do 12 póki kubuś nie wrócił ze szkoły i wiecie w dzień mały śpi i daje mi spać nawet na lewym boku"mały terrorysta" a w nocy nie mam co marzyć o spaniu.Kasiaa więc wszędzie jeszcze ze 2 tyg. i można rodzić, tak to jest pod koniec. Kuba właśnie pomył podłogi a ja siedzę i czuję się jak wyrodna matka -dzieciak sprząta a ja..... zajrzę pod wieczór pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki,
wróciłam właśnie ze szpitala, bo byłam na ktg ale wszystko w porządku z Małą, więc to że sie tak mało rusza to jej uroda. Szyjka u mnie bez zmian, krótka ale konsystencja ok, więc Pani doktor powiedziała żeby jeszcze polegiwać do końca 36 tygodnia, a później można wstać.
Kasia jakie miałaś wyniki po tych sokach buraczkowych?
Dziewczyny, co do facetów to u mnie obserwuję podobne zachowania. Myślę że to dla nich duże zmiany i teraz wiedzą że stają sie głową rodziny, są odpowiedzialni za nas i ta myśl też ich przytłacza, czy dadzą radę. To dla nich też nie lada wyzwanie i też mają stresa czy sobie poradzą. I jest to typowe myślenie facetów, nie zdają sobie sprawy że ważniejsze być przy żonie niż wziąć dodatkowy dyżur, nie robią tego specjalnie więc trzeba im po prostu powiedzieć o swoich potrzebach 🙂
Radzia, Karolcia jak często bierzecie ten Tardyferon?
Miałam ciężką noc, jakieś niestrawności mnie wybudzały więc się nie bardzo wyspałam.
Idę coś wszamać, bo zgłodniałam po tej wyprawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się wkurzyłam z tym moim praniem 😞 mam część ciuszków od koleżanki, której siostra podarowała po swojej córci. Niestety trzymała je na strychu i trochę czuć od nich taki specyficzny zapach.. no i wrzuciłam zadowolona białe rzeczy do pralki, w tym kilka ciuszków od niej i pieluchy tetrowe... wyprałam w Loveli na podwójnym płukaniu i... teraz wszystko mi śmierdzi 😞
Myślałam, że już mi pierwsze pranie będzie schnąć a tu niestety pierze się po raz drugi. Piorę teraz w zwykłym proszku i płynie do płukania żeby pozbyć się tego zapachu.. a potem jeszcze raz pranie w Lovelli.. i dopiero na balkon - mam nadzieję że to coś da.
A co do ilości to teraz dopiero przy segregowaniu prania zobaczyłam ile tych ciuchów nazbierałam już... :P u mnie będzie lekko ze 4 wsady, jak nie 5..
Ale już sobie wymyśliłam że kupię takie kartonowe pudła i tam poukładam rzeczy na później, bo część ciuszków mam na roczek, półtora nawet. I tu by się przydała znowu Ikea ze swoimi pomysłami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziocha ja brałam ten Tardyferon 2x dziennie, a teraz biorę Biofer Folic tez 2 x dziennie... Jutro ide na badania a pojutrze z wynikami do lekarza i zobaczę jak tam moja krewka... Ja juz przed ciążą miałam lekką anemię, dawno nie miałam hemoglobiny w normie...
Pranie sie kończy więc ide powiesić :o)
Kasia ja mam śpiworek bawełniany, jest na nim napisane 0-6 m-cy... To akurat, a na jesien kupię cieplejszy... Jak się sprawdzi to kupię jeszcze jeden lub dwa takie cieńsze no bo przeciez czymś dziecko przykryć muszę, kołderka odpada, ewentualnie kocyk... Ale jednak spiworek wydaje mi sie najbezpieczniejszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółka wynajmowałam mieszkanie, gdzie właśnie było czuć taką stęchliznę, czy coś takiego (tak jak na strychu). Tzn jak się tam przebywało to nie było tego czuć, ale jak byłam u kogoś to czułam jak moje ciuchy tym przesiąknęły. I powiem Ci, że musiałam wyrzucić niektóre ciuchy, bo nawet kilkukrotne pranie nie pomogło. A jakby nie było to to szkodliwy zapach pleśni.

Radzia czyli masz chyba taki większy, to myślę, że też taki kupię. Właśnie kończę zakupy na allegro. Jutro jeszcze tylko maż podjedzie do sklepu po przewijak, ten śpiworek, pościel z ochraniaczami i to chyba wszystko 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie skończyłam prasować czwartą turę ubranek i wcale mi nie do śmiechu bo jeszcze mam z 7 do prania 😲 co prawda ubranka są już większe (do roczku) ale chce mieć wszystko poprane, poprasowane i poukładane w szafie.
No i jeszcze poodkurzałam dom i teraz już się ruszyć nie mogę 😁 chyba pójdę się pomoczyć w wannie 🙂
Kasia ja też kupiłam takie gaziki bo słyszałam że super zdają egzamin, kiedy pępuszek nie chce się goić 🙂
Kurcze jak tak piszecie o tych szyjkach i rozwarciach to się zastanawiam jak tam u mnie sprawa wygląda bo ja nie miałam badania ginekologicznego i tak właściwie nie wiem, może ja też już mam jakieś rozwarcie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja byłam wczoraj zaskoczona, bo na szkole rodzenia powiedzieli że od wrzesnia zeszłego roku nie stosują już w szpitalu spirytusu do przemywania pępuszka tylko preparat Octenisept. Jest na doz http://www.doz.pl/apteka/p6155-Octenisept_dezynfekcja_skory_i_blon_sluzowych_50ml_atomizer ale się zastanawiam czy to kupować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia ja też kompletowałam przez dobrych pare dni zamówienie na doz. Baaardzo to wygodne 🙂 Ale troszkę się zawiodłam, bo odbierałam dzisiaj zamówienie i chciałam dokupić majteczki jednorazowe (bo przez doz.pl zamówiłam za mało) i niestety nie mieli w aptece. Farmaceutka powiedziała, że wielu rzeczy nie mają na stanie i właśnie trzeba zamawiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja myślałam że dalej się smaruje spirytusem, jakoś nigdy nie słyszałam żeby czymś innym. Może zakupię ten preparat. Połóżna mówiła że ładnie pępuszki się po tym goją. I on może być chyba też do przemywania ran później czy płukania gardła, więc się przyda.
Jestem jakaś śpiąca dziś. Czekam na mojego skarba, jeszcze nie wrócił, bo od razu po pracy poszedł na prześwietlenie zatok.
Kasia też bym zjadała czekoladkę i wszystko jedno jaką. Właśnie leciała reklama Monte i aż mi ślinka pociekła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny, ale dzisiaj sie dziwnie czuje jestem spiaca i jakos mi słabo jakbym miała zaraz zemdlec i rece mi dretwieja 🥴 Moze to cisnienie dzisiaj tak na mnie dziala.
Kupiłam dzisiaj w Auchanie płyn do kąpieli dla małej z Disneya super pachnie i za duza botelke bo az 700ml zapłacilam 9,79. Płyn podobno nie uczula bo nie zawiera srodków alergizujacych i zadnych barwnikow. Kolezanka mi mowila ze dobry zakup bo płyn naprawde dobry i za ta cene sie opłacało bo ona za mała botelke w realu tyle płaciła. Takze trafiłam na dobra okazje 🙂
Mąz własnie zrobił sałatke gyros ide kąsnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia może rzeczywiście dziś takie ciśnienie było bo ja tez się dziwnie czułam i senna byłam 🤢 Mąż w zamian za dzisiejsze moje zdenerwowanie kupił popcorn zapalił świeczuchy w sypialni i zaprasza mnie na wieczór filmowy 🙃 Więc kończę i lecę oglądać 😉 pa pa Miłej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też dzisiaj wszamałam popcorn tyle że w samotności bo mąz na drugą w pracy... I ja tez się dzisiaj niemrawo czuję... Na dodatek Mati upodobał sobie taki kąt w moim brzuchu i cały chyba tam wchodzi, brzuch mi sie wypina w tym miejscu i boli a reszta mieciutka i jakby pusta... nie wiem co on tam wyczynia :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...