Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też mam różne terminy 1.na 11 maj,2.09.maj a 3. na 27 kwietnia. Łajsoka ja też tak się rozmachać muszę jak chcę wskoczyć na obroty 😁zajmuje mi to trochę czasu nim postawię parę kroków.Denerwuje mnie to uczucie że tak bardzo chce mi się siusiu a jak dotrę do łazienki okazuje się że Jaś zabiera nogi z mojego pęcherza i że szłam tam na próżno 😠 a z czkawką to jest ubaw ostatnio mały miał ją 4 razy w ciągu jednego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pchnij mnie od tylu 🤪 🤪 hahahahah ja to jak mój w domu to leżę i wyciągam rączki żeby mnie pociągnął do pozycji siedzącej 🤪 ale ostatnio kucnęłam jak przyszła paka z allegro bo wygodniej było ja rozpakować i już niestety nie wstałam i wołam Mariusza myślałam że się posikam ze śmiechu jak on mnie podciągał do góry 🤪 on oczywiście aż sie popłakał ze śmiechu a na koniec dostałam ochrzan że się wogule ruszyłam 😜 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwszą turę wrzuciłam do pralki od razu z proszkiem dla niuni, a nastęona zrobię tak jak piszesz... zwykły proszek, płyn do płukania i dopiero dla dzidzi 🙂 Oby zszedł ten zapach, bo ciuszki są super.
Pewnie je kupują w jakimś lumpeksie w WlkBrytanii i potem sprzedają w PL 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny czy wyscie oszalały - tyle stron!!!!
Mówiłyście o lwach - moja mama i mój mąż sa lwami z jednego dnia i każde jest inne, moja mama to rzadziłaby wszystkimi, a mój mąz jej zupełne przeciwieństwo, łagodny, spokojny...
Kasiu ja tez jestem rybka i mam dokąłdnie tak jak Ty - zdecyduję sie na coś a za chwilę myslę, czy aby na pewno dobrze zrobiłam :o)
Mnie wczoraj prawie nie było bo poszlismy do znajomych... Gralismy w państwa miasta jak dzieci, ale uciechy mieliśmy duzo, troche się rozerwałam... Ale mój mąż troszkę wypił i potem się zastanawiałam co by było gdybysmy musieli nagle ejchac do szpitala... Zaczynam już mieć schizy na ten temat choć u mnie ponoc nic sie nie dzieje - szyjka cała, rozwarcia brak... Ale wczoraj stwierdziłam że mój brzuch zmienił kształt, tak jakby sie obnizył... Na ile przed porodem obniża się brzuch?
Ja tez mam potworną zgagę, prawie cały czas... smiejemy się z mężem że jesli to prawda że jak zgaga to dziecko będzie miało długie włosy to nasze będzie miało od razu do pasa... Mi tez pomaga mleko ale ostatnio kupiła rennie - rewelacja, pomaga szybko i na długo, przynajmniej w moim wypadku, a to spokojnie mozna stosowac w ciąży... żałuje że wczesniej nie skorzystałam z tej mozliwości bo mleka mam już trochę po dziurki w nosie...
Ja tez mam coraz częście bóle brzucha jak na okres, ale ponoc one moga występować na długo przed porodem... I to wlasnie sa chyba skurcze pierwsze...
Mnie tez wszstkie stawy bolą i własnie tez się zastanawiałam jak sobie radza ludzie z duża nadwagą skoro ja tych kilku miesiecy nie umiem wytrzymac...
Czekam na łóżeczko, powinno dzisiaj przyjśc... a kasa za poprzednie nadal nie wpłynęła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny
Oczywiście śniło mi się, że Beata urodziła , tak jakoś podświadomie widocznie to przeżyłam, ale najlepsze , że zaraz za nią któraś z Was urodziła ( nie ja tego jestem pewna ) tylko niestety jakoś nie zapamiętało mi się Kto konkretnie 😜

Łajsoka i Kasiaa stawy zapewne też tak bolą bo leżycie.

Ja nie znoszę mleka, także na zgagę bym go nie wypiła 🤢. Wczoraj też mie dopadła ale łagodniejsza i nie skończyło się to z głową w kibelku , o zgrozo 🤢 Aż boję się jeść, wogóle przez tą przeprowadzkę to zapomniałam o jedzeniu i jeansy które noszę od początku ciązy, spadają mi z tyłka, a kupiłam sobie nawet większy rozmiar i niepotrzebnie jak się okazuje.

Ale brzunio rośnie i też mi się obniżył, według któreś tam wizyty termin pokazał mi się na 27.04.
I zmieniłam się jakoś na buzi, takie mam wrażenie.....
I brakuje mi solarium !!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agga ja tez ubolewam nad solarium juz kiedys to pisałam 😞i jak bedziemy karmiły to tez nie mozna sie opalac bynajmniej na poczatku. Pozniej na bank skorzystam z tym ze w staniku, wskocze w gore od stroju zeby nie było pozniej roznicy i pobiegne na solarium 🙂

Zgagi to juz jakis czas nie mialam i mi mleko pomagało, ale ilez mozna go pic 🥴 Rennie dawało rade na dosłownie 15-20 minut i dalej zgaga. Moj lekarz polecił mi zebym sprobowała Alugastrin i rzeczywisie jedna tabletka i spokoj na cały dzien 🙂 A koszt tych tabletek to nie całe 5 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha 😁 Agga jakie fajne zakończenie postu 🙂 Mi też brakuje solarium. Wyobraź sobie jakie blade wyjdziemy w lato z wózkami 😁 Będziemy wszystkich raziły.... 😁 Proszę tam ładnie jeść, bo Oskar wszystko ściagnie z Twojego organizmu 😉

Radzia ja Cię nie chcę straszyć, ale u Beatki też sie nic nie działo.... 😁
Oj a z tą kasą za łóżeczko, to atakuj ich dziennie telefonami, wiadomościami itd. No co oni sobie myślą, już tyle czasu minęło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agga pewnie masz racje, te bóle stawów to od tego że mało ruchu. Co do zmian na buzi to może u mnie śmiesznie zabrzmi ale ja mam wrażenie że mi się nos poszerzył 🤪 chociaż mąż mówi że sobie wkręcam coś no ale on mnie na co dzień widuje i może nie zauważył 😁 moja mama dosyć długo mnie nie widziała i też mówiła że na buzi się nie zmieniłam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...