Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gabis ja odliczam dni, bo 26 jedziemy nad morze 🤪 🤪 🤪 🤪 juz nie mozemy sie doczekac, przeraza nie troche pakowanie i zeby niczego nie zapomniec, ale powoli juz ogarniam i spisuje liste 😮
ilona nie wiem ile dziecko moze przebywac w hustawce, ale nasza niunia ubostwia wrecz spanie w niej i jak ja zabieram to placze, wiec czasem nawet 1 godzine tam spi, ale jakos nie mam sumienia jej denerwowac, skoro tak dobrze spi 😞
u nas tez upalnie, ale znow lecimy nad zalew zegrzynski na spacerek a jutro.... na Grunwald 🙃
nie, nie jestem taka patriotka, po prostu moj maz jedzie w interesach i nas zabiera, bo rocznica 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ilona my mamy hustawke ale mateusz nie za bardzo w niej lubi długo siedziec na razie więc spędza w niej max 20 min dziennie... zasnął nam tylko raz ale zaraz go wyciągnęłam i położyłam wygodnie, nawet się nie obudził 🙂
Gabiś zwracałam kojec... napisałam do nich że to nie jest model który był na aukcji (nie zgadzały się wymiary łóżeczka) i kazali mi odesłać, podali mi swój numer klienta w firmie kurierskiej, zamówiłam kuriera na ich koszt a jak do nich dotarło zwrócili mi kasę... akurat byli uczciwi więc nie było problemów większych...
My nigdzie nie jedziemy w tym roku, brak funduszy, jedynie wybierzemy się na jeden dzien gdzies w góry i w sierpniu może na 2 dni na warsztaty teatralne z moim mężem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczyny 😘
Lena też uwielbia w niej spać i śpi bardzo długo a jak ją wyciągam zaraz się wybudza i płacze 😞 dzisiaj spała od 10-18 😮 i często jej się zdarza tak długo spać w nocy śpi normalnie w łóżeczku i nie protestuje a wstaje do niej tylko co 4 godziny na cyca i dalej wraca do siebie i potrafi ładnie spać czasem do 9 ale że teraz takie upaly to wstaje o 5 rano i o 6 biorę ją do wózia i na spacerek idziemy bo w południe same wiecie co się dzieje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosia wygląda jak dziecko z reklamy... jest na prawdę bardzo ładna - i jeszcze ta sukieneczka 🙂
A jaka czuprynka fajna 😉
Jest Zosia podobna do tatusia?? Bo moja Emila to taki mały tatuś 😁 jak dwie krople wody

My się męczymy w upale, a co dopiero nasze dziciaki 🤢
Chociaż przyznam, że moją Małą tak męczą te upały, że większość dnia przesypia.
Wczoraj wieczorem zasnęła o 20 i wstała o 5 rano 🤢

Ilona, Lenka spała 8 godzin w dzień?? marzenie 😁

Radzia jak tam krem na ciemieniuchę? bo u nas ta oliwka nie działa... niby ciemieniucha schodzi a za dwa dni pojawia się nowa 😠

Siedzę przy otwartym balkonie i jakoś nie czuję, żeby było chłodniej
A Szymon na basenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krem z AA na ciemieniuche rewelacja, Zosia miala taka juz skorupe na glowie az na czolo,a ze ma duzo wlosow wiec byl problem,oliwka nie pomagala,a ten krem zalozylam 3 razy i juz jest po problemie,ja smarowalam rano i wieczorem czesalam i mylam glowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane!

Ale miałam nadrabiania 🙂
Wysa trzymam kciuki żeby się wszystko ułożyło!!!
U Was upały a u nas leje od poniedziałku 😞 całe szczęście w niedzielę jak pojechaliśmy nad morze to pogoda nam dopisała 🙂 wczoraj byłam z Mają, moją siostrą i siostrzenicą w parku rozrywki dla dzieci i troszkę zmokłyśmy ale zabawa była przednia 🙂 no i jeżdziłam na rollercoasterze 🙂 co prawda takim niedużym dla dzieci ale ze względu mój lęk wysokości dla mnie był jak najbardziej wystarczający 🙂 Powiem Wam że dzieci to są niesamowite!!! Niczego się nie boją 🙂
Jeszcze tylko jutro i pojutrze siostra wraca do Polski 😞 ale ten czas leci 😞 dopiero co przyjechały 😞
A no i chciałam Wam powiedzieć że Ula z Martnką czują się już dobrze i najprawdopodobniej na początku przyszłego tygodniu wyjdą już do domu 🙂 Martynka dzielna dziewczynka szybko zaczęła oddychać samodzielnie i jest już z Ulą na sali, a nie w inkubatorku jak było wcześniej 🙂 No i Ula karmi piersią 🙂
Idę spać bo to już prawie północ 🙂
Buziaczki dla wszystkich!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂

Ixullka i tak jesteś odważna :P ja nawet bym nie weszła na tego dla dzieci 😁

No to muszę kupić ten krem z AA, bo oliwka działa na krótką metę. Tylko zastanawia mnie jak przebić się przez tą czuprynę i wysmarować kremem główkę 🤔 Oliwkę po prostu lałam...
A napiszcie mi jeszcze jakimi kremami smarujecie buzię Maluchom? Bo używałam Nivea na każdą pogodę, ale lekarz kazał mi odstawić i niczym nie smarować 🤢

Anetka co pakujesz do apteczki na wyjazd?

My już oczywiście nie śpimy, była już rozmowa do sufitu, karuzela, poranna toaleta i mleczko. gadka szmatka z mamą,a Teraz Emi siedzi w leżaczku i ogląda MTV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 😘Radzia dziękuję za radę. Kwasiek dziękuję za tą stronę 😉 Bde sie starac cos zmieniac.
Kwasiek mój wózek nie jets tej firmy tylko firmy CART 🙂 jestem z niego bardzo zadowolona, super się prowadzi amortyzatory itd. Nie było nas stać na coś lepszego. Na allegro kosztuje teraz mniej bo ponad 500zl a nie dawno kosztowal 700 a my kupilismy go za 320 bo na rynku 😁
Wczoraj troszkę odpoczelam bo mama chrzestna opiekowala sie Kacperkiem w większości 🙂ale co to jest jeden dzień 🤨
Wiecie co ja nie wiem dlaczego moje dziecko jest takie spokojne, czasem się tak zastanawiam że może coś nie tak. Nigdy nic mu nie dolega tfu tfu. Nie płacze w ogóle. ogólnie tak spokojny wesołek 🙂 Nie powiem ze nie ma przy nim roboty bo trzeba og teraz zabawiac itd ale jak chce zjesc to sadzam go przed tv i mam spokój przez godzinke 🙂 a jak mu sie znudzi to domaga się żeby pomóc mu zasnąć 😁 Własnie teraz tanczy z Vivą a ja idę szamać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dopiero teraz wszystkie posty sie pokazały bo nie było jednej strony 🙂
Anita Zosia śliczniutka 🙂
My też wybieramy się ale na weekend na Mazury bo tydzien temu nie wypaliło i trochę zaczełam się bać bo taki upał ma być w sobote i niedziele bo 35 stopni a my w campingu... czy może to zaszkodzić maluszkowi?
Ciekawe co slychać u Moni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa to tylko się ciesz, że Kacperek jest taki spokojny 🙂
Campingi zwykle bardzo się nagrzewają, ale jeśli będzie w cieniu, to myślę, że będzie ok.

A my uczymy się samozasypiania 🙂 Emila walczy od 20min i co chwile woła mnie, bo smokol jej wypada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wydaje mi się, że Emilka zbyt dobrze radzi sobie z trzymaniem główki 🥴
np
[URL=http://img708.imageshack.us/i/dsc0357nf.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/1905/dsc0357nf.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
asekurowałam tylko, żebvy nie opadła jej do wody.

A jak Kacper?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Przez ten ciągły ruch gości w domu nie mam kiedy do was zaglądać.
Amelka waży już prawie 5 kg i ma 62 cm Ale wielka "baba" się z niej zrobiła.Znowu nazbierałyśmy od lekarza skierowań.My albo mamy gości albo chodzimy do lekarzy.Tym razem Pani doktor nam dała skierowanie na USG głowy i na ćwiczenia usprawniające bo jak to powiedziała "ćwiczenia jeszcze nikomu nie zaszkodziły.

Wyssa bardzo mi cię szkoda.Przechodziłam podobnie jak ty, jak urodził się Filip .Ale mój mąż bardzo szybko się oswoił z myślą że jest za niego odpowiedzialny.I zaczął mi pomagać.postaraj się podpytać męża czy on przypadkiem nie jest o synka zazdrosny że mu cię po części zabrał(tak było u nas ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej jaka słodka 🙂 Kacper im starszy tym bardziej nie chce na brzuszek i leni sie główkę podnosić 😞 tylko stęka.I kiwa mu sie na boki. Jak jest w pozycji pionowej to ładnie trzyma ale i tak się kiwa a jak na brzuszku to mu sie nie chce 😞 Emilka rzeczywiscie super trzyma, silna dziewczynka 🙂 ja bałabym sie tak Kacpra kąpac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Beatko miałam Ciebie też zapytac czy Amelka trzyma głowke? Bo ma już ponad 3 miesiące to pewnie tak? Mysle ze tu nie chodzi o to ze mu zabrałam Kacpra bo ja bardzo duzo razy mowilam ze moze by przewinał wykąpał. On chyba nie chce. Na początku to chociaż Kacpra po jedzeniu nosił a teraz juz nic przy nim nie robi jakby nie był jego ojcem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa ostatnio czytałam, że w trzecim miesiącu dzieci powinny przez minutę przytrzymać główkę POWINNY, bo każde dziecko jest inne.
Spróbuj jak najwięcej nosić Kacpra właśnie pionowo odwróconego do Ciebie, to też ćwiczenie - niekoniecznie na brzuszku.
To że Emi tak trzyma główkę to wcale nie jest dobre. Na wszystko jest czas 🙂

Beata non stop goście? ileż można 😉 chyba bym wysiadła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi się właśnie wydawało ze dobrze ze trzyma główkę bo dzieci do 3 miesiąca powinny juz trzymać. Na pewno Emi nie zaszkodzi to 🙂 To ja już sie nie martwię 🙂 ale podobno dobrze kłaść dzieci na brzuszek bo potem łatwiej bedzie im siadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo to nawet nie wiedziałam o tym siadaniu.
Emilka już coraz mniej lubi leżeć na brzuszku 🤔 ale jak jest wkurzona i położę ją na brzuszek to wtedy dopiero podnosi głowę 😁

Jeju jaki upał - od rana nie ma czym oddychać. Biore Małą na ręce to kleimy się do siebie

Wysa a gdzie jedziecie na Mazury?

Ja już też chce jechać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...