Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amelka ładnie trzyma głowę ,owszem ma to już swoje trzy miesiące ale jej wiek skorygowany jest o 1,5m-c mniejszy.W poradni patologii noworodka tak ją liczą a jak coś robi więcej niż na wiek skorygowany to tylko się cieszyć.

Wyssa to nie ty zabrałaś mu Kacperka, A Kacperek zabrał'' tatusiowi'' żonę

Co do gości to są cały czas, też już mam ich po dziurki w nosie.I daje im do zrozumienia że już nie są mile widziani.tym bardziej że rodzice moi będą mieć urlop i chcą na tydzień do nas przyjechać a w drugi biorą Filipka i Oliwkę(wnuczka a moja bratanica)i jadą gdzieś z nimi bo w sumie to nic jeszcze nie zaplanowali.mój tato stwierdził ze jak pojedzie to gdzieś się zatrzymają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Krasnal wstał dziś o 6 od dwóch dni nie robił kupy stękał, stękał i wystękał poszła kupka 🤪, zasnęliśmy po7 jak tata do pracy poszedł i przed chwilką wstaliśmy 😉
Zaraz przyjedzie teściowa ze szwagierką, jej mężem i chrześniakiem Kamilkiem pożegnać się bo wracają już do Anglii 😞 bardzo pomagała, fakt trochę przesadzała, zabraniała żeby Oli wdomku leżał w samym pampersie 😮 bo jest za mały 😮 robiłam i tak po swojemu, tłumacząc że skoro ja chodzę po domu w staniku i krótkich spodenkach, bo ugotować się idzie, to dziecko odczuwa to samo i jak chwilkę poleży nago lub w pampersie to p0rzyniesie mu to ulgę, oprócz takich drobnostek to była bardzo pomocna 🙂
A Pszczółka wczoraj spontanicznie pojechaliśmy do Gorzowa 🤪 do cioci, Był też kuzyn z żoną i rocznym synkiem, więc było wesoło, ale do Mariusza oddziałowa zadzwoniła że jakaś inspekcja w pogotowiu,a ona zapomniała coś tam dać do podpisu i ma przyjechać podpisać, bo inaczej kare zapłaci 😠tak się wkurzyłam, my zostaliśmy a on pojechał podpisał i wrócił, ale pod drodze coś się stało ze stacyjką w aucie, nie mógł odpalić bo odbijała kluczyki, teściowa na 15 miała dentystę w M-czu, kuzyn mówił że koło katedry jakiś koleś naprawia takie rzeczy więc szybko podjechał i zrobił i ruszyliśmy, dzień pełen "atrakcji" patrzę na kalendarz kiedy Mariusz ma wolne wtedy w końcu umówimy się na konkretny dzień 🤪tak to się wybieramy jak sójki za morze ☺️
Anita Zosieńka śliczniutka, piękną ma karnacje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie chcę mieć na razie więcej dzieci jak pomyślę że będę musiała znowu sobie sama radzi to nie dziękuję.I jeszcze jestem za młoda 🙂 Moja mama tez mnie urodziła jak miała 21 lat a pół roku po mnie wykombinowali brata 😜 teraz już rzadko zdarza się że tak ludzie robią.
Beata ale Kacperek bardzo lubi jak tata do niego podchodzi i rozmawia wtedy nawet jak Kacper zły to i się uśmiecha bo rzadko widzi swojego tatę.
A ja tez dziś sama dla Kacpra kupkę wyciskałam haha. Nawet się nie spodziewałam ze zrobi. Zaczęłam mu po prostu brzuszek masować a on zaczął się napinać i tak wyszła kupka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwier też dość wysoko trzyma główkę, chociaż on to jak się położy go na brzuszku zasypia 🤪 😁 takmu dobrze 😉
a miałam mówić o smoczku, niestety kupiliśmy"kuleczkę" ale jemu i tak nie odpowiada, wypluwa i robi tak jak by się dławił 😮hmm z jednej strony dobrze,ale z drugiej nie bardzo bo to mnie ogranicza on chce mieć w buzi sutka i tak zasypiać 🤔 ostatnio przechwaliłam chyba że ładnie sam zasypia, teraz marudzi i jak nie zaśnie z sutem w buzi to koniec, wrzask, marudzenie...
A jeszcze czasami gryzie sobie sutka 🤢 od jakiegoś czasu, mały ślini się i gryzie paluszki, mam taką nakłądkę silikonową na palec(pomaga masować dziąsełka jak ząbki wychodzą) wsadziłąm a on gryzł 🤔 gryzaka też gryzie 😮..na ząbki to przecież za wcześnie...chociaż wczoraj ciocia mówiła że jej koleżanki córka urodziła miesiąc temu dziecko z dwoma ząbkami na dole 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacperek fajną ma tą matę 😉 i widzę też lubi smoka 😁

Beata każda dziewczyna marzy o starszym bracie... fajnie że Amelka tak ma 🙂 Szczerze, to Mała w ogóle nie wygląda na wcześniaka

No już nie przedłużam, muszę iść do mojego Bąbelka 🙂

zaraz będzie karmienie więc pewnie znowu tu zawitam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczęta!!!
Anita rzeczywiście slicznotka z tej Twojej Zosieńki :o)
Kasiu krem na ciemieniuchę działa choć mniej niż powinien ale to dlatego że ja go nie tosuje tak jak tam napisane ze wzgl na upały... niby najlepiejposmarowac rano i wieczorem wyczesac i umyć główke ale ja zauważyłam że Mateusza to albo sedziało albo parzyło bo jak go czesałam to był wniebowzięty więc teraz smaruję mu dopiero popołudniu żeby sie cały dzień nie męczył... ale jest duża poprawa mimo to... ale myślałam tak o Tobie i Emilce i nie wiem jak u was się sprawdzi bo powiem szczerze ciężko to wsmarowac porządnie we włosy zeby to naprawde na skórze było, a w tym gąszczu włosków u Emi może być trudno... 🙂 Ale własnie doczytałam że Anita stosowała u Zosi a u nich tez duzo włosków i dały radę :o)
O Kasiu jak Emilka ładnie trzyma tą głowę, Mateusz leń smierdzący nawet nie chce mu się za bardzo jej dźwigać jak go na brzuszek położe... ale za to jak sie go bierze do odbicia to wyciaga szyję jak piesek preriowy i się rozgląda... na dole wstawię zdjęcie jaki smieszny jest 🤪
Kaceprek jaki zaineteresowany zabawkami... a ja nad Mateuszem kombinuję czym go tu zająć a jemu sie najbardziej podoba postawć go pod zyrandolem z wózkiem i jak tam jakas mucha lata to on ma ubaw po pachy... najpierw myslałam że on tak do zyrandola, że tej muchy nie widzi, ale mucha poleciała a jemu sie mina zmienił, mucha wróciła, znowu zaczął kopać i sie zacieszać... jak to niewiele mojemu dziecku potrzeba do szczęścia, chyba sobie much nagnam do domu i będe miała spokój na cały dzień 🤪
Prosze a tu moje dziecię vel piesek preriowy

a tu mały Ahmed, sam sobie to jakoś zawinął 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha Mateusz naprawde jak piesek preriowy 🙂 ch ta minka hehe 🙂 ślicznie 🙂 To i tak jak kacper pionowo to głowa jak najwyzej sufitu 🙂 Ja już dobrze poznaję Kacpra wiem kiedy chce spac ile bedzie spał czym go zabawiac 😜 Ale też bardzo mu sie podoba zyrandol sufit i ściany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 😁 😁 no padne... Radzia jedno słowo i nazbieram much do słoika, bo u mnie już ładna druzyna pod lampą lata 😁
Mati jest kochany, haha jak fajnie wygląda jak szyję wyciąga. Cała mama... na zdjeciu z tata
Ahmed jakie ma usta piekne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh te usta to po tatusiu ma takie całusne... 🤪
Wysa ja tez już fajnie rozumiem Mateusza, kiedys bałam się że nigdy nie załapię o co dziecko płacze ale na ogół udaje mi się zgadnąć co mu doskwiera... zazwyczaj to głód bo o to najwięcej płacze, na drugim miejscu teraz to gorąco... w nocy już zaczyna spac coraz lepiej, budzi się dopiero o 4 ale to od 2 dni więc nie chcę zapeszac, bo tez kładłam go trochę póxniej, a potem o 7... zjadł i mój mąż go położył i spi do tej pory ale się kręci więc pewnie zaraz będe leciała po butelkę 😁
A i wiadomośc dnia - dostałam okres, teraz to już na pewno... ciekawe ile potrawa bo przed ciąża miałam bezbolesny góra 3 dni... teraz tez nic a nic nie boli, nawet się nie spodziewałam że przyjdzie... ale ile potrwa to zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...