Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gabiś dziś 😎 my podjedziemy autem zobaczyć jak Mariusz z pracy wróci bo tez pada i nawet nie mam jak wyjść z krasnalem 😞
ja uzywam Fridy, gruszką jakoś nie umiem wybrać gilków i kózek 😁 działa prosto bierzesz końcówkę z ustnikiem do buzi resztę przykladasz do noska i zaciągasz, i wszytsko wychodzi ladnie z noska 🙂
sorki że czasem nie wyskakuja mi polskie znaki ale cos mam z altem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej
U nas noc tragedia 😞
Wlasnie wrocilismy od lekarza
Emila sie od nas zarazila
Caly czas ma goraczke, jest rozpalona, spocona, kaszle, ma katar i caaaaały czas płacze 😞
Juz nie wiem jak jej [pomoc... po czopkach nie ma poprawy, tylko sie poci.
Dopiero teraz pije mleko, poprzxednie zaczela pic o 4:45 😞
Chory niemowlak to najgorsze co moze byc

Sorry ze sie nie odniose do postow ale brak sily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I znów to samo,ja daję Małej mleczko a ona robi kupkę,i to już konkretnie wodnistą - jadę na 13-tą do lekarza ale ogólnego !!!! bo nasz pediatra już ma wszystkie godziny zajęte!Chore to jest i tylko u nas tak może być,szok.

Odezwę się później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, jak Zosia miala to zapalenie moczowe to miala 5 dni goraczke,czopki srednio pomagaly,bratowa polecila nurofen w syropie dla dzieci,dziala przeciwgoraczkowo i przeciwbolowo,jak dla mnie rewelacja,dzialal po 30 minutach i dlugo trzymal.Sa dwa smaki, pomaranczowy i truskawkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu współczuje ci ,wiem co to być chorym i zajmować się chorym dzieckiem.Proś o pomoc kogokolwiek i staraj się jak najwięcej sama odpocząć.

Zosieńka prze słodziak 🤪
A u mnie idzie jak na razie jak w szwajcarskim zegarku.Filip ogląda bajki Amelka ma południową drzemkę,A w kuchni kończy się robić kurczak carry.Z Filipem już nie możemy się doczekać.Ślinka nam już cieknie. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz doczytałam jeszcze nam tu Oliwka chyba chce chorować.

Całe szczęście że nasza pediatra jak ma nawet dużo więcej pacjentów to nie odmawia.I jak jest potrzeba to nawet przyjedzie na wizytę,zostawiając pacjentów w przychodni.Ona jest dyspozycyjna 24 na dobę ,No ale jak ma urlop to jest w tedy problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj biedne dzieciaczki 😞 ja nie wiem co czujecie bo mój zdrowy. Ale kupy też zaczął robić rzadkie a nie wprowadzałam nowych pokarmów 😞
Beatko kurczak mmmm 🙂 u mnie dziś zrazy z piersi kurczaka nadziewane serem. Już mi zbrzydły 😁
Zosia śliczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda blanka tez ma takie fluki jakby w gardle prawie i frida nie da rady 😞 ale klade ja czesto na brzuszku i jej wyplywa duzo!i psikam woda morska i i sprayem euphorbin homeopatyczny i daje cebion i syrop drosetux i wapno i to pani dr tak kazala, wiec zobaczymy co z tego wyjdzie!
lajsoka niestety wydaje mi sie, ze te wszystkie objawy to zabki 😞 musisz przeczekac, najgorsze, ze zelem mozna smarowac tylko 3 razy dziennie, blancia slini sie na maksa ale dziasla jeszcze normalne, wiec pewnie poczekamy.
radzia ja dostalam zaproszenie do tzg od mojej kolezanki, ktora jest mistrzynia swiata teakwondo(nie wiem jak to sie pisze:lol 🙂 i wszedzie ja zapraszaja i wszystkich wszedzie zna 😆 ona jest co tydzien a ja niestety nie moglam bo zawsze cos, a wczoraj w koncu sie wyrwalysmy z bratowa i sasiadka a nasi mezowie opiekowali sie dziecmi dzielnie 😜
gabis ja ci nie pomoge, bo moja od poczatku ma wodniste kupki, ale pani dr poweidziala, ze na cycku to czesto normalne a teraz ma bardziej wodniste przez moj antybiotyk 😞 ale przybiera pieknie na wadze, rosnie, wiec nie mam sie co martwic. przy mleku modyfikowanym wiem , ze trzeba dawac wiecej do picia, ale skonsultuj to z lekarzem lepiej, bo podobno tez przy zebach sa biegunki!
kasiu wspolczuje serdecznie, sama to przechodze tylko bez temperatury, ale podobno najlepszy jest nurofen w syropie, bo jest przeciwzapalny!a na katar jeszcze pomaga masc majerankowa, ciocia i blancia calujemy was obie 😘kurujcie sie
anita zosienka przeslodka i jak super w tej wannie, my tez musimy sprobowac 🙂
lece pomyslec co na obiad, bo pogoda fatalna na maksa i tak caly tydzien 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju biedna Emka 😞 przesyłamy z Olim duuużo buzików żeby szybko wyzdrowiała 😘 😘
ciąglę walczę z Olim, bólem kolana i jeszcze doszedł ból głowy znów 😠 😠 😠 zwalam na pogodę wszystko ja sie czuje do d..y i Pyziolo też 😞
Zosieńka taki pączuszek 😁 uwielbiam ciałka bobasów takie pofałdkowane zjeść tylko ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I już wiem co Amelkę uczuliło.Żel na dziąsła DENTINOX N.Posmarowałam ja przed tym jak miała iść spać.I obudziła się z krostami i zaczyna pokasływać typowo alergicznie. 🤢

Na katar też są dobre krople oczne SULFACETAMIDUM nam je poleciła Neonatolog i u nas się sprawdziły.Podobno one są na receptę ale ja je kupiłam bez.Ja jeszcze używam kropelek OLBAS tylko że ja je daje do gorącej wody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...