Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No i przyszedł mój Grześ i się wszystko wyjaśniło 🙂 jedziemy do Wrocławia do jego brata, ale... jedziemy jutro z samego rana dopiero... okazało się ze brat już na dziś miał inne plany, więc wyjazd musieliśmy odłożyć. Ale nie ma tego złego 🙂 tylko oporządzę mięso które Grześ zakupił i idziemy na spacer, potem na spotkanie ze znajomymi a wieczorem wieczór filmowy sobie robimy 😁

Więc jeszcze zdążę do Was zajrzeć później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejo my wróciliśmy ze spacerku zjedlismy obiadek i się wylegujemy 😜
Dzwoniłam juz wcześniej do dziekanatu i babka mnie strasznie potraktowała 😠 nie powiedziała tego wprost, zasugerowała że jak zrobilam dziecko to teraz cierp!!! dosłownie oczywiście ciśnienie mi się podniosło i powiedziałam że nie ma prawa tak mówić i że ja po prosty chciałam sie grzecznie zapytać co moge zrobić w takiej sytuacji przecież to nie moja wina że na zaocznych było mało chętnych i przez to mam stracić ten jeden jedyny rok??? suka( sorrki za słowo)mnie zbyła i powiedziała że ktos dzwoni w drugim telefonie i sie chamsko rozłączyła!!!! Więc bez pośrednio napisałam do Dziekana od spraw studentów o zawieszenie studiów i tylko czekam na odpowiedź dzwoniłam dziś ale pani, która zajmuje sie tymi decyzjami itd. jest do wtorku na urlopie więc ciągle czekam...
Anita wiem że ciężko ale głowa do góry , tak jak Pszczółka pisała my baby to naprawdę jesteśmy twardzielki 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lajsoka na pewno trafilas na stara bezdzietna panne 🙂 moj maz juz by ci powiedzial , ze"trzeba bylo kazac jej spier...." 😁 od tego te babska sa, ale coz nic na to nie poradzimy!
anita przykro mi z powodu sytuacji jaka masz, ja uwazam, ze za lagodnie to wszystko sie odbywa z twojej strony, on ma 2 corki, wiec tak samo powinien je traktowac i juz 😠!!! przeciez ty sie dziewczyno wykonczysz 🤔 a jakbys nie mogla isc do pracy to co? umarlybyscie z glodu?? ale sie wkurzylam na twojego faceta 😠
pszczola milego wyjazdu, pogoda do niedzieli ma byc przepiekna , wiec korzystaj!
a ja wrocilam od lekarza i pokazalo sie ze mam uczulenie na penicyline 😲szok!stad wysypka u mnie i u Blanci i musialam zmienic antybiotyk i znowu na 7 dni 😞 masakra, ale jak mnie lekarz postraszyl szpitalem w przypadku zapalenia pluc to zlagodnialam i pokornie wykupilam recepte...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Widzę że nie tylko ja mam nerwa dzisiaj.Mój kochany mąż,pojechał sobie z teściami do rodzinki teściowej do Łańcuta.I o dziwo dał rade skończyć wcześniej pracę,bo jak ja go proszę żeby przyjechał wcześniej to nie da rady.I jeszcze tekst teściowej "dlaczego mu nie dałam Filipka bo by się nim pochwalili jaki fajny i mądry on jest"Nie chce nawet tego komentować.Ze mną to wstyd się pokazać bo jeszcze za gruba jestem po ciąży.Bo mi I Amelce nie zaproponowała żebyśmy jechały.
jestem wściekła na męża bo oczywiście wróci dopiero jutro wieczór.Nie widujemy się w tygodniu to po co się widzieć w weekend. 🤨
Nic tyle użalania się .
Amelce leki przeciwalergiczne działają tylko pytanie na co jeszcze myszka jest uczulona? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetka przepiękne zdjęcia!!! nie mogłam się napatrzeć 🙂
eh z tymi mężami.... nie za dobrze 🤢 trzeba dać im popalić. współczuję Wam bo mi nie dawno tak jeszcze też było bardzo ciężko i miałam chwile załamania 😞 trzymajcie się Kobitki 😘
idę robić kolacje bo niuniuś śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
My prawie cały dzien na działce spędzilismy, pogoda piękna i miałam głupia nadzieję że lepiej pospi na świeżym powietrzu ale dupa... z zegarkiem w reku 2 x 30 min i to było całe jego spanie za cały dzień... za to teraz już spi bo zasypiał na siedząco więc szybka kapiel, mleczko i lulu...
Pierwszy raz wyciągnęłam spacerówkę ale Mateusz w niej ginie i wcale lepiej się nie zachowuje... pasy sa za długie więc na półsiedząco tez odpada bo nic go nie trzyma i mi się wygina w S...
Łajsoka ale to jeszcze nic pewnego, spróbuj być dobrej myśli, może kaurat się poukłada jak trzeba ze wszystkim...
Anita Zosia świetnie wygląda w tym kombinezonie!!! 🤪 Taki mały wrzosowy miś... ale biedne te dzieci bo się potem ruszac nie mogą i wyglądaja jak kukiełki 😁
Anita ponarzekaj sobie jak masz na co, bo w końcu po to jesteśmy... A Twój mąż no trochę nieładnie sie zachował... przecież Ty i Zosia nie jestescie gorsze niż jego pierwsza córka a na dodatek to Ty z nim jesteś, dzielisz złe i dobre chwile i nie chopdzi to żadne WYCISKANIE bo łaski nie robi... ach te chłopy... No i nie wyobrażam sobie oddzielnych pieniędzy w związku... my nawet jak nie byliśmy małżeństwem to mieliśmy wspólną kasę... Współczuję Ci, wszystko na Twojej głowie i jeszcze ta praca taka nieciekawa... nie no szkoda słów że ktoś taki jak Ty nie może dostać żadnej kasy za zostanie z dzieckiem w domu... U nas na Miłosza ida tylko alimenty - 300 zł miesięcznie i Kaśka (była zona Piotrka) nic więcej nie chce... a te pieniądze na 100% odkłada Miłoszowi na studia bo oni maja na życie i bieżace potrzeby wystarczająco kasy... i przynajmniej wiem że te 300 zł idzie na dobry cel... a tak jak mój szwagier odszedł od zony a zyje z inną kobietą i byłej płaci wszystkie rachunki, daje na zycie a ona tez pracuje i co chwilę dzwoni że Iwonka (ich córka) a to potrzebuje na buty, a to na książki, a to komputer im się zepsuł... no tupet ma nieziemski...
Łajsoka ja tez sama, mąż własnie wyszedł do pracy...
Kurcze nie wiem co mi się z dzieckiem dzieje, ostatnio tak ok. godziny od zasniecią budzi się ze strasznym płaczem... ale szybko sie uspokaja... nastepne zęby? złe sny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ale te pierwsze u nas to całkiem inbaczej było... marudził to fakt ale sensacji w nocy żadnych nie było, ale teraz już nie jest tak pieknie... ale jednak ten Dentinox działa w sekundę, szkoda tylko że można go stosowac max 3 razy dziennie...
No i mój mąż smiał się że to muszą być zęby bo chyba nie znowu ta "menopauza wsteczna" czyt. skok rozwojowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejciu ostatnie dni i wieczory Mariusz miał więcej wolnego i cały czas usypiał Pyziolka w w łóżeczku, a właściwie kładł go odsówał sie na bok i mały zasypiał sam, teraz spróbowałam tak zrobić i w 3 minuty mały zasnął 🤪 coś za coś w dzień krzykacz, maruda to przynajmiej sam zaśnie w łóżeczku 😆 mam nadzieję że to nie chwilowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane,

moja Perełka śpi,porozmawiała sobie z tatą przez Skype dostała butlę,kąpiel,położyłam ją do łóżeczka i nim się ogarnęłam ona już śpi.Ale w dzień - masakra,maruda,płacze bez powodu,normalnie tak się potrafi rozryczeć w jedną sekundę,że szok.

Byłam u siebie w banku,a tam dziwnych zdarzeń ciąg dalszy,po kolei każda z dziewczyn jest na chorobowym,ciągle coś którejś dolega,a teraz moja koleżanka,która objęła moje kredyty idzie w poniedziałek do szpitala,to dopiero teraz jak zmieniła lekarza,okazało się,że ma bardzo dużą torbiel na jajniku,a ona biedna już 8 lat się stara o dziecko,jest w moim wieku,a tu taka kiszka.Dziwię się tylko,że tak późno to wyszło.Co się wyprawia 😞

A ja przy okazji skoczyłam na małe zakupy,podstawowe,czyli jak zawsze Bebilon,herbatki,kaszka,słoiczki....... 🙃 i kupiłam test,więc jutro się okaże. 🙃 A przy okazji w banku dowiedziałam się,że wpłynęła mi kaska ze skarbówki zwrot Vat,więc jutro zakupki dla Oliwci,pobuszujemy w ciuszkach. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Wam fajnie zasypiają dzieciaczki wieczorami 😉

U nas odwrotnie w dzień wszystko super ładnie, drzemki o tych samych porach... no jedynie te spacery nieszczęsne. Dzisiaj i wczoraj było ok.
A wieczorami muszę przez kilkanaście minut nosić Małą na rękach aż zaśnie 🤢

Uciekam spać bo ledwo na oczy widzę.

Spokojnej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu u nas dokładnie odwrotnie, w dzień uspac Mateusza to graniczy z cudem, a jak już zasnie to spi 30 min i oczy jak "20 zł" jak mówi Łajsoka... dzisiaj spał przez cały dzien tylko godzinę... po kąpieli i mleczku zasypia szybciutko... przytulam go albo daje mu rekę bo lubi ale to trwa 5-10 min... całkiem sam niestety już nie zasypia...
Za to od urodzenia nigdy z nami nie spał w łóżku i wolę go nie uczyć choć kusi mnie tak się z nim poprzytulac szczególnie jak mężu w pracy... ale nawet nie wiem czy Matusiowi by sie podobało bo to takie chłopaczysko że się przytulać za bardzo nie lubi i całowac tez nie... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka wiem jak jest w tych dziekanatach bo kiedyś sama pracowałam w jednym i niektóre moje koleżanki z pracy potrafiły perfidnie potraktować studentów 😞 przez to że ja pracując w dziekanacie sama jeszcze byłam na studiach (ostatni rok) to się mocno z tymi biedakami studentami identyfikowałam i robiłam dla nich co mogłam, aż mnie inni przywoływali do porządku bo mówili że mi studenci wejdą na głowę i niestety tak w niektórych przypadkach było. No i też skutkowało to tym że wszyscy chcieli załatwiać swoje sprawy u mnie bo wiedzieli że "sie da" 😜 Tak więc z doświadczenia wiem, że można znaleźć rozwiązanie w Twojej sytuacji, tylko trzeba trafić na kogoś kto Cię dobrze pokieruje i po prostu będzie chciał Ci pomóc. Rzeczywiście skierowanie się od razu do Dziekana może tutaj pomóc 🙂 myślę że przepisy kodeksu Twojej Uczelni nie muszą w tym przeszkodzić 🙂
A dziś mi Alunia strasznie płakała przed wyjściem na spacer, patrzę na dziąsła a na dole takie są już białawe (zębów jeszcze nie ma ale takie jaśniejsze są) i myślę ze może ją boli. Wzięłam tą maść co mi polecałyście, posmarowałam, pomasowałam to się moja Perełeczka od razu zaczęła uśmiechać a niecałe 5min później słodko zasnęła 🤪 będziemy 29go u lekarza to podpytamy czy to już na zęby czy jeszcze nie 🙂

No nic.... idę spać bo plan jest taki że o 5 rano wstajemy a po 6 wyjazd 🙂 (ciekawa tylko jestem czy nam się uda ta pobudka 😜) Kasiu - bardzo dziękujemy za zaproszenie i mam nadzieję że skorzystamy, ale... następnym razem 🙂 może jak będziemy troszkę bliżej 🙂 planujemy wypad w góry więc kto wie czy nie zrobimy kiedyś przystanku na kawę u Was 😜

Buziaki Kochane i miłego weekendu 🙂 odezwę się pewnie w poniedzialek dopiero 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉

Dołączam się do grona chorych 😞 Dopadło mnie.

Pszczoła trzymam za słowo, ze nastepnym razem wpadniecie 😉

Radzia jak kiedys pisalas masz jeden problem wychowawczy z głowy... i super!!
Nawet nie wiem, kiedy Emi zaczela na dobre ze mna spac. Moze teraz choroba mnie zmobilizuje do odkladania jej do lozeczka, jednak perspektywa ciaglego nocnego wstawania mnie przeraza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
my już na nogach od 7 🤢 mały spał tak dobrze że juz przed siódmą oczy otworzył zacieszał, i gadał ale szybko mu sie znudziło takie leżenie w łóżeczku, widziałam że się obudził, ale specjalnie go nie brałam bo nie płakał. W nocy wstał tylko raz przed 12, zjadł i spał jak suseł że nad ranem budzę się cyce twarde pełne mleka, bo nie przyzwyczajone że tak długo nie były opróżniane 😁 ale mały jak się obudził był tak głodny że obie wyssal 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...