Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziękujemy za zyczenia 🙂
Lajsoka u mnie przed chwilą był to samo 😞 ciągle płacz i marudzenie, zaczęłam kołysać to jeszcze gorzej aż położyłam go w pokoju na łóżku ja obok niego i jakoś zasnął a rzadko się zdarza że zaśnie bez kołysania... może to ząbki bo dziąsła ma mocno spuchnięte eh.
Magda myśle że nic się nie stanie dla Jasia jak dasz mu NAN2 tylko jeśli nie masz już więcej 1 to może daj na dana ilość mleka jedna miarkę mniej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciliśmy ze spaceru, pomarudził ale po 15 min. zasnął i spał prawie 3h 🤪eh te dziąsła 😞 Mati marudził ale szybko mu wyszły, u nas lekarka mówiła że już lada chwila wyjdą bo dziąsła bardzo napuchnięte a tu dalej łyso i świeci dziąsłami, tylko się męczy krasoludek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie,
Kacperek wszystkiego naj naj naj od Blanci i jej mamusi 😘
a mojemu dziecku cos sie pomieszalo.... 😞 obudzila sie o 1 i chciala cyca i zmienila schemat jedzenia na dzisiaj, bo potem chciala o 5 a potam o 8 😠 i jestem niewyspana na maksa, mam nadzieje, ze nie bedzie ta juz zawsze....a wieczorem byla strasznie marudna, nie wiadomo oc o jej chodzilo, zabki jeszcze nie, temp nie miala, byla wyspana, najedzona...ech sama juz nie wiem i ja musialam ja polozyc, bo mezowi darla sie w nieboglosy!niby dziecko pol roku prawie, ale czasami jest dla mnie zagadka.....
dziewczyny przeczytalam artykul, zeby powoli wprowadzac gluten dziecku juz od 5 m-ca, zeby przyzwyczajac, ale nie wiem za bardzo w czym jest poza kasza manna???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, my już po szczepieniu, nawet nie było tak źle, teraz śpi, zobaczymy potem co będzie... Mateusz waży 6800 i pani dotor nas pochwaliła że ma wprowadzone wszystko co trzeba z jedzenia... powiedziała że jest bardzo żywy... połozyłam go na przewijaku i zapytała czy się obraca na brzuch a ja nie zdązyłam odpowiedzieć a Mateusz już był na brzuchu na skraju przewijaka... 🤪
Oczywiście zapomniałam zapytac o mnóstwo rzeczy bo byłam dzisiaj sama i w szoku 😉 nie zapytałam o ten gluten właśnie...
No własnie z tymi zabkami to ja się ciesze że tak szybko wyszły bo przynajmniej Mateusz sie długo nie męczył... a Wasze dzieciaczki ewidentnie marudza z powodu dziąsełek ale to nie znaczy wcale że zęby szybko wyjdą... biedne dzieciaczki... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetka Kacperek dziękuje 🙂 😘
Ale jestem głodna 😁 ale muszę dać radę. A jeszcze dziś taki smaczny obiad dla męża robię... pieczony kurczak i ziemniaki pieczone mmmm ślinka cieknie... ale cóż muszę na te 13 dni zrezygnować...
My właśnie zjedliśmy marchewkę i kupiłam dziś kaszkę z malinami. Kasiu od razu mam dać na 150ml mleka 3 łyżki kaszki? i lepiej dać rano czy wieczorem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry,

Kacperku - sto latek,rośnij zdrowy i nie męcz mamusi... 🤪 😘

u nas też maruda,już czasem nie ma sił...zabawiam ją na każdy sposób,widać,że chce spać i nic... 😞 brak mi już pomysłów na własne dziecko.. 😞 Poszłam 2 godz. temu do mamy na kawę,bo zwariować idzie samemu w domu,a tam była tylko ciocia (ta z Katowic,co pomieszkuje u moich rodziców) i jak przyszłam to pomyła naczynia i sobie poszła na piętro i tyle... 😮 a ja siedziałam sama,dopiero po godzinie przyszła moja mama,bo jej nie było a wtedy ciotka szybko zeszła na dół 🤢 pogadałam z mamą i sobie poszłam,a ciotka jeszcze pyta "co tak szybko idę"... już miałam jej powiedzieć,że sama to i u siebie moge posiedzieć żadna mi różnica,ale się ugryzłam w język.

Co do glutenu to ja też zachodziłam w głowę jak go podać i w czym jest,bo wszystkie produkty to były bezglutenowe a jest taka kaszka mleczno-ryżowa Nestle już od 4 miesiąca i nawet na opakowaniu ma napisane,że "do łagodnego wprowadzania glutenu w diecie dziecka",ona jest w takim kartoniku w złotawym kolorze.I ja sypię tak płaską łyżeczkę do mleczka Oliwce. 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry,

Kacperku - sto latek,rośnij zdrowy i nie męcz mamusi... 🤪 😘

u nas też maruda,już czasem nie ma sił...zabawiam ją na każdy sposób,widać,że chce spać i nic... 😞 brak mi już pomysłów na własne dziecko.. 😞 Poszłam 2 godz. temu do mamy na kawę,bo zwariować idzie samemu w domu,a tam była tylko ciocia (ta z Katowic,co pomieszkuje u moich rodziców) i jak przyszłam to pomyła naczynia i sobie poszła na piętro i tyle... 😮 a ja siedziałam sama,dopiero po godzinie przyszła moja mama,bo jej nie było a wtedy ciotka szybko zeszła na dół 🤢 pogadałam z mamą i sobie poszłam,a ciotka jeszcze pyta "co tak szybko idę"... już miałam jej powiedzieć,że sama to i u siebie moge posiedzieć żadna mi różnica,ale się ugryzłam w język.

Co do glutenu to ja też zachodziłam w głowę jak go podać i w czym jest,bo wszystkie produkty to były bezglutenowe a jest taka kaszka mleczno-ryżowa Nestle już od 4 miesiąca i nawet na opakowaniu ma napisane,że "do łagodnego wprowadzania glutenu w diecie dziecka",ona jest w takim kartoniku w złotawym kolorze.I ja sypię tak płaską łyżeczkę do mleczka Oliwce. 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Mamuniu,ja zwariuję za chwilkę... 🥴 🥴 😞 juz nie wiem,co to moje dziecko chce...sucho ma,mleko zrobiłam bo to jej pora,a ona nic,spać nadal nie śpi,zabawki tylko na chwilę ją zajmują... 😮 mała maruda... 🤢

A wracając do tej grzechotki "motylka" widziałam taką wczoraj w serialu Majka,tytułowa bohaterka zabawiała tą grzechotką swoją córkę.A ja nadal nigdzie nie mogę go znaleźć.I chyba u Ciebie Łajsoka widziałam też motylka?? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże...Beatko,skąd tu brać siły??Że te nasze szkraby tyle energii mają,szok. 🤨 Oliwka zasnęła...pospała aż 15 minut!Ledwo zdążyłam przygotować psu jedzenie,dać to jedzenie i chwilę wybiegać psinę,przy okazji szybko wprowadziłam auto i zamknęłam bramę...przychodzę,patrzę śpi.Umyłam ręce,usiadłam obok niej - oczy otwarte,aż się wystraszyłam... 🙃 Ciekawe jak ja dziś w piecu napalę jak ona taka marudna... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez padam na gębę , Daniel prawie wcale mi nie pomaga 😠 😠 😠 😠 😠 😠
on sądzi ze ja mam tyle siły chyba , Jas w dzien spi max 30 minut, ja nic nie moge zrobić, wyglądam jak mop 😮 nie mam czasu zjeść, a gdzie pranie,sprzatanie-uwijam się jak mogę ale juz wysiada mi psycha, czarno mi sie robi przed oczami i słabo to ze zmeczenia chyba, a mówie mu ale grochem o ścianę , wstaje i zaraz wymyśla sobie zajęcia a potem o 14 do pracy, a jak wróci wczesniej to do 22 przy samochodzie siedzi, nie wiem ile tak wytrzymam ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...