Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia od 3 miesiąca można używać plastry emla znieczulające - przykleja się je co najmniej godzinę przed szczepieniem - ja na ostatnim szczepieniu przykleiłam Mai i było o niebo lepiej niż na poprzednich szczepieniach 😉
A właśnie miałam napisać że bardzo współczuje tej otyłej dziewczynie 🥴 🤨
a no i ten odstęp roczny u Radzi koleżanki -szok - ciekawe jestem jak koleżanka zareagowała na taką wiadomość 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu,niestety to branie nóg do buzi jest bardzo ważne.jest jeden z etapów rozwojowych dzieci.póki co mam się nie martwić.Amelka ma te dwa tyg aby to zrobić.Ale wizytę mamy dopiero 15 listopada i jak do tego czasu tego nie zrobi to będzie mieć dodatkowe ćwiczenie.Bo moja pańcia trochę wyszczeliła z procy z tym rozwojem swoim,mianowicie chce siedzieć i sprężynować.Z tym że sprężynowanie ma zakazane bo ono zwiększa napięcie mięśni w nogach,a jak na razie to jej to przeszkadza w brani nóg do buzi.

Amelka zrobiła mega kupę,w łóżeczku ma wszystko do zmiany.Idę się nią zająć ale zaraz wrócę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa,czyli jednak udało się!! A wiesz jak rodziła??Naturalnie czy cięcie?

Ja też przed chwilą rozmawiałam z koleżanką,która jest w 36 tyg. i idzie na patologię,bo ma coś z nerką,cukrzyca się teraz pojawiła i zaczyna ją wszystko swędzieć czyli pojawia się cholestaza.Wystraszona jest dziewczyna bo szyjkę ma już mocno skróconą.Bidulka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh to nie wiedziałam ze to takie ważne, z tymi stópkami w buzi 🤢
Kurcze to ja bede pokazywac Emilce jakie stopki sa dobre 😁
Ciekawe czemu to takie ważne

Emka tez juz strasznie rwe sie do siadania, a w zasadzie juz sobie siedzi praktyucznie caly czas...
Jak ja karmie to nagle sama siada mi na kolanach i ręką podpiera sie o moj brzuch... i tak sobie siedzi. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Póki sama nie bierze tych nóg(zdarza jej się czasem) to mogę je nawet wkładać do buzi.
i pokazała też nam ta fizjoterapeutka jak ja nosić na mojej miednicy za jej jedną nogę.jest to super i Amelce się podoba.I jak na razie to też lepiej aby sama nie siadała to że się dźwiga ok ale jeszcze nie siedzenie.I jak z nią siedzę to nie mogę tak ją trzymać aby się robił kąt prosty PLECY-NOGI tylko w fasolkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do masek wyszczuplających to są dwie:
1)Grapefruit & Cekropia
2)Cynamon AHa Forte,obydwie z linii kosmetyków profesjonalnych serii Afrodita,są drogie ale super skuteczne.My na kursach najpierw szorowałyśmy pod prysznic,żeby zrobić peeling tych miejsc,które miały się nam wyszczuplić czyli brzuch uda i pośladki,następnie smarowanie się ta maską z małym masażem i owinięcie folią + koc elektryczny,żeby cieplej było,60 minut i efekt już był po pierwszym zabiegu nawet do 3cm różnicy!!!
Wysyłam Wam linki do tych masek,są też z Bielendy,ale nie wiem na ile skuteczne.

http://www.kosmetyk.net/?k=katalog&w=jeden&n=125&d=1&d1=7&d2=29

http://www.kosmetyk.net/?k=katalog&w=jeden&n=124&d=1&d1=7&d2=29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To prawda Beatko - Afrodita nie jest tania,my jak sobie kupowałyśmy te maski to zazwyczaj z kimś na pół,bo taka puszka 400g kosztowała 160zł,ale to było 1,5 roku temu,nie wiem jak jest teraz.Kurczę,przy okazji fajne wspomnienia wróciły...coś mnie ciągnęlo do bycia kosmetyczką,nawet babka z zajęć tylko mnie brała jak chciała żeby jej zrobić jakiś zabieg...a wszystko nie wyszło... 😞 i wylądowałam znowu w banku,którym już wymiotuję... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...