Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hm... 5 ogromnych kup- REKORD SWIATA!! 🤪
Gabis my mamy taki:
http://allegro.pl/ultradzwiekowy-nawilzacz-powietrza-swinka-i1265728396.html
ja jestem bardzo zadowolona i o wiele lepiej czuje sie rano, nie mam "glutow" w gardle!
lajsoka ja tez dzis tylko godzinka, bo niby sloneczko a przewialo mnie na maksa, chyba trzeba sie zimowo ubierac 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetko - pensjonat super 🙂 oglądała galerię i bardzo mi się podoba... i ceny niewysokie 😁 ale widać że będzie gdzie tam potańcować nawet 😁
U mnie dzień gospodarczy miał być, ale skończyło się tylko na praniu i wierzchnim ogarnięciu domu.. Tata wrócił wcześniej z pracy niż planował i poszliśmy we trójkę na spacer 😁 chodziliśmy 3h 😁 pomimo tego że było dosyć zimn o to bardzo przyjemnie 🙂 dopiero przed chwilą wróciliśmy, Alunia trochę pojadła i zaraz idziemy się kąpać 🙂
Aaaa! Żeby nie być gołosłowną zrobiłam Aluni dziś zdjęcie na spacerze... Jak siostra bliźniaczka Oliwierka 😁

[IMG]http://i56.tinypic.com/2it2d4z.jpg[/IMG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetko a tak się martwiłaś.Córcia pokazała na co ją stać 🤪
Pszczółko Alunia jak aniołeczek wygląda.
A my mieliśmy dzisiaj rodzinną kąpiel w wannie 🤪Filip tak rozśmieszał siostrę,że rechotaliśmy wszyscy.Nie spodziewałam się że Amelka potrafi się tak 🤪długo i tak głośno śmiać.trwało to prawie 45 min.Żałuje że nie nagrałam tego śmiechu Amelki.Ale jak wróci Andrzej to wtedy będziemy mieć operatora do nagrywania.
Z katarem jest już u nas trochę lepiej.na pewno pomogła kąpiel i inhalacje z soli fizjologicznej,olbas i krople do nosa.Ale nie chwale dnia przed zachodem słońca-zobaczymy co będzie w nocy i jutro.
Ja dzisiaj jestem padnięta więc wszystkim życzę kolorowych snów i całkowicie przespanej nocy.Zero wstawania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...
Ja dzis doczytywałam na raty i nie pamietam co komu miałam napisac...
Wiem tylko że Oli ma super bodziaka do którego stosuje sie jak widać na załączonym obrazku 🤪 Mateusz ma koszulkę "Nie śpię ja nie śpi nikt" i też wziął sobie do serca jej motto 😉 Alunia też kochaniutka... fajnie w tych chustach wyglądają 😉
A dzisiaj miał dzień krzyczenia... ostatnio wiecznie jęczał a dzisiaj sie tak rozkrzyczał że wieczorem miał już zachrypniete gardło... przy zabawie krzyczał i piszczał, jak się złościł to krzyczał i to tak głośno że byłam w szoku... a teraz śpi smacznie już od godziny... nagrałam te jego krzyki, jak wrzucę na you tube to wam pokażę...
Wg tego co pisałysmy rano dawąłam mu dzisiaj częściej jeść bo na raz i tak dużo nie zjada... więc teoretycznie zjadł przez dzień więcej niż zazwyczaj... zobaczymy czy to sie jakoś przełoży na noc...
Jutro rano jedziemy na pogrzeb babci... ale to blisko więc Mateuszka zostawiam z mamą bo ok. południa już będziemy w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
radzia mi wyskoczylo, ze film niedostepny 😞
Pszczolka tam jest sporo miejsca przede wszystkim w pokojach, wiec z dziciakami super, mozna brac ze soba pol domu he he i sie pomiescimy, ale jakbyscie kiedys chcialy to polecam, bo spoko wlasciciele.
APszczola czy Ala siedzi w spacerowce czy to podniesione oparcie w gondoli?
Oli i Alunia slicznie wygladaja w tych czapeczkach, ciekawe czy cos ze swatania wyjdzie?! 😜
Beatka psikaj Euphorbium na katar, bo naprawde pomaga i olbas rowniez, ale swoje trzeba i tak sie nacierpiec.... 🤢
ja Blanci sciagnelam pokarm w butle i tez dalam wiecej niz zawsze je i zobaczymy czy to dziala 😠 dajcie znac jak nocki i czy ta teoria jest prawdziwa! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetko, na tym zdjęciu Ala leży normalnie w gondoli 🙂 już zdarzyło się raz że jej podniosłam oparcie w gondolce i bardzo jej się podobało, ale jak zaczęła się wiercić to mi zjechała i się "pokrzywiła" 😜 A u mnie o tyle jest dobry patent że ja różnicę między spacerówką a gondolą mam taką, że wymieniam tylko przód wózka (pałąk ze ścianką zamieniam na pałąk bez ścianki) tak więc Ala w gondoli będzie jeździć dopóki nogami nie zacznie wypychać ściany wózka 🙂 może uda się że zimę jeszcze będziemy jeździć w wersji gondolkowej, z tym że pewnie już wkrótce coraz częściej na siedząco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już wiem że mój eksperyment nie wypalił bo pierwsza pobudkę mam już za sobą... ale to chyba jakies brzuszkowe bolesci bo się Mateusz wyginał, zjadł 60 ml mleka i musiałam go troszkę pousypiać i dopiero odpłynął...
Pszczoła ja żałuje że nie kupiłam takiego wózka jak mówisz... nasz sie super prowadzi ale ogólnie to jestem średnio zadowolona...
Dobranoc :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczór kobitki 🙂

Gabiś wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🙂 Ogród rewelacja 🙂 sama sobie planowałaś co gdzie posadzić czy ktoś Ci pomagał ?
Łabała superowy i świetny ma ten bodziak 😉 Faktycznie z Alunią jak bliźniaki 😉
Netinetko pensjonat rewelacyjny i tylko pozazdrościć takiej zgranej paczki 😉 Sylwester na pewno będzie udany 😉
My dzisiaj na spacer poszliśmy po raz pierwszy w spacerówce 🤪 no i powiem Wam że trochę się obawiałam że Maja będzie tak zaabsorbowana wszystkim dookoła że nie będzie mogła zasnąć, a ona się trochę porozglądała i zasnęła ze swoim ulubionym Pingiem na buzi 😜
Może jutro zrobię jakieś zdjęcie na spacerze i wrzucę na forum 🙂
A no i jestem mega zadowolona bo myślałam że jak Maja przez półtora miesiąca spała ze mną w łóżku to nie będzie chciała spać u siebie a tu niespodzianka 🙂 nie było żadnego problemu 🙂

Zdrówka życzę wszystkim zakatarzonym dzieciaczkom 😘
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry.
Nockę mogę zaliczyć do nie najgorszych.Amelka obudziła się o drugiej z zatkanym nosem,to zrobiłam jej inhalacje z soli fizjologicznej aby trochę rozluźnić gluty.Po czym sama zaczęła kichać i sama sobie opróżniła nos. 🤪I po tym oczywiście zrobiła się głodna a na koniec zrobiła kupę.to wszystko zajęło nam dwie godz i o 4 poszłyśmy spać.Ta przerwa dwu godz w nocy nie zrobiła mi dużego braku snu,bo wcześniej poszłam spać i później wstaliśmy niż zazwyczaj,o 7 Andrzej zrobił nam pobudkę,sądził że coś u nas nie tak bo nie dzwoniliśmy do niego.Zazwyczaj już o 6 dzwonimy do niego.
Amelka poszła już na drzemkę,korzystając z okazji idę ogarnąć trochę dom i coś muszę ugotować dzisiaj.
Miłego Dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
u nas nosek nadal w nocy zatkany i tez o 2 mielismy pobudkę 😞, no i mam pompeczke do aspiratora wiec juz sciaganie to pestka 😁, ja równiez używam Olbas i pomaga .
Kasiu Kuba dziekuje za życzenia zdrowia a ja w imieniu Jasia 🙂 🙂.
Odkad Jas ma katar stracił apetyt, mało je 🤢


Zdjęcia super Oliwierka i Aluni 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja 🙂
W koncu czuje sie wyspana Oliwia tylko 2 razy sie budziła i wystarczyło włozyc jej smoczka 🙂 Przebudziła sie koło 7 jak Tomek wychodził do pracy ale nie podchodzilismy do łozeczka i po chwili sama zasneła i spala do 10 🤪 Odrazu lepiej sie czuje 🙂
Wczoraj zamowiłam na allegro nowy bujaczek dla niuni bo stary sie połamał tzn. nie sam mojej siostry dziecko połamało. I zamowiłam teraz taki jak ma Radzia mam nadzieje ze bedziemy z niego zadowolone. I kupiłam jeszcze małej fajne spioszki i body w Pepco nie wiem czy u was tez jest ten sklep, ale naprawde sie opłaca tam kupowac bo maja dobre gatunkowo rzeczy i przystepne ceny. Body od 4,99 i spioszki po 9,99 duzy wybor kombinezonow, ale ja nie kupuje w tym roku bo mam 3 rozne po mojej siostry dzieciach 🙂
Ja tez lece posprzatac chate 🙂 Mam tyle energii jak sie wyspałam ze chyba nikt mnie nie zatrzyma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Oliwierku wszystkiego naj i buziaki dla Ciebie z okazji 5 miesięcy 🙂
U nas nocka też fajna. Raz budził sie jeść a tak to spał i to nawet do 7 🤪 i dziś nawet przełożył zabawke z jednej rączki w drugą 🙂 ale to chyba taki przypadek 😜 chce iść na spacer ale u nas bardzo zimno i pochmurno więc chyba nie wypali.
Oki lecę przygotować obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello
My już w domku po pogrzebie... nawet dobrze tej babci nie znałam bo to babcia męża a jak tam byłam to ona już była w takim stanie że nikogo nie poznawała, ale i tak sie uryczałam jak głupia...
Oliwusiu buziaki z okazji skończenia 5 m-cy!!!
Karolcia z bujaczka będziesz na pewno zadowolona, jestem tego pewna...
Kasiu i jak Emilka spała? Bo Mateusz obudził się o 22 ale to nie z powodu głodu tylko chyba bolał go brzusio ale mleczko dostał bo by nie zasnął, a potem dopiero po 4-tej na jedzonko i spał do 9.30... w między czasie jeszcze ze 2 razy musiałam mu podac smoka...
Filmik już się wrzuca ponownie, mam nadzieje że mi sie komputer nie zawiesi... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kochane!!!
Ale u nas dziś pogoda piękna!!!! W nocy i rano była potworna mgła i myślałam że będzie mroźno a jak wyszłyśmy z Alą o 12 z domu to było mi tak gorąco że aż w pewnym momencie myślałam że się rozpłynę...
Co do Pepco ja nigdy nie byłam, nawet nie wiem czy w Gorzowie jest.. ale będę w Szczecinie to na pewno podejdę 🙂 Karolcia - w końcu na ten spacer pójdziemy, co? Ja jadę do Szczecina w niedzielę, poniedziałek mam wycięty, ale później jestem wolna więc daj znać kiedy Ci będzie odpowiadać 🙂 Jak dla mnie to możemy się nawet umówić na spacer na Pomorzanach, na przykład w tym parku koło szpitala. Ja tam mam ciotkę, więc później po spacerku bym sobie do niej wstąpiła 🙂
Hałabałko kochany!!!! Tysiące buziaków od Twojej koleżanki Aluni oraz Cioci Madzi i Wuja Grzesia!!!! 😁 Rośnij dalej zdrowo i bądź zawsze pogodny!! 🙂
Łajsoka - jutro robię bananowca!! Zobaczymy jak mi wyjdzie 😜 zrobiłabym dzisiaj ale banany w sklepie były zielone i nie kupiłam.. może wieczorem jeszcze gdzieś podejdę, albo jutro.. i będę działać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...