Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂
Oli wszystkiego naj naj! Rośnij duży! 🙂
Mati jaka mala piszczałka 🤪 super
Jak też podczas urlopu byłam w Pepco i się pozytywnie zaskoczyłam bo ciuszki dla dzieci są naprawdę fajne 😉 a no i kupiłam sobie taki duuuuży kubek 🙂
A my dzisiaj byłyśmy na spacerze i poszłyśmy do kliniki zmierzyć i zważyć nasze bączuradełko 🙂 Maja ma 64 cm i waży 6900 😆 ach rosną te dzieci jak na drożdżach 😁
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,

Oliwierku i Jasiu - wszystkiego naj!!

Oliwka wykąpana,najedzona i na gadułki jej się zebrało...nadaje,wierci się i masowałam jej dziąsła...coś się chyba szykuje... 🙂 A dziś na śniadanko Żabka zjadła całą miseczkę kaszki bananowej 🤪 szalona... Byłyśmy razem 2 godz.na dworze,ja wieszałam pranie,sprzątałam taras i wyrzucałam już kwiaty z doniczek na zimę a Perełka chyba była tym znudzona bo zasnęła... 🙃

Izulka - ogród,jego wygląd i rozplanowanie roślin sama wymyślam,pomaga nam koleżanka Marcina,która pracuje w firmie planującej i zakładającej ogrody,ale bardziej w przesadzaniu dużych roślin - bo ja mam stracha,żeby im nie uszkodzić korzeni i pomagała nam kłaść agrowłokninę i linię kroplującą,ale my jej zawsze pomagamy i teraz już sama umiem to zrobić.Czasem też doradza,w jakim miejscu dana roslina lepiej by rosła... 🙂

JA też robię jutro bananowca,bo mąż wraca do domu!!!!! 🤪 Jutro wujeżdża z Danii.Nareszcie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabis Jaś skończył 7 pażdziernika 5 mc ale ja dzis wstawiłam zdjęcie dopiero na nk, ale serdecznie dziekujemy za życzenia spóznione ale szczere co nie? 😁
Super że juz nie będziecie same no i rocznica az tak bardzo nie odbiegnie od faktycznej daty a Wy poświętujecie sobie,na prawdę się ciesze bo wiem jak ja czekałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Dopiero teraz mam chwile 😲

Hałabałko wszystkiego o czym marzysz (pewnie teraz marzy Ci sie tylko mleczko) 😘 😘

Właśnie wróciłam z aqua aerobiku... jestem padnieta 🤢

Krzykacza Matiego zobacze jutro bo boje sie ze teraz obudzi Emilke 😁 😁 😁

Radzia eksperyment tak sobie sie udał... Pierwsza pobudka o 2 w nocy na mleczko 😮 😲 Ale w sumie przeliczyłam to sobie i godzinowo Emila śpi tak samo, bo... w lato kąpaliśmy Emile ok 20 i zanim zjadła to kłądłam ją spać ok 21 i spała do 4 nawet 5, a teraz jest kąpana przed 19 i np dzisiaj o 19:20 juz "poszła" spac... wiec ilosc godzin jest ta sama 🤢 Niestety nie potrafie przetyrzymac jej do 20, bo od 18 juz marudzi i chce spac..

Rano zaliczylam tez badania okresowe, bo jestem juz od tygodnia na urlopie wypoczynkowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ze mnie guła....brak słów....Madzia - masz rację,zasugerowałam się naszą klasą,a już na brzuszku składałam Jasiowi życzonka - a co tam,niech ma 2 razy!! 😁 🤪 🤪

No i faktycznie,zapomniałam o Mateuszku - krzykaczek cudny... 🤪 Ja w Pepco też robię zakupy dla Oliwki,najwięcej mamy bodziaków,bo naprawdę są super.

A co do spania maluszków,to choć ja nie mam na co narzekać,to Kasiu masz rację,jak się maluszki przestawią to nie ma zmiłuj...Ja jak byłam teraz sama,to szybciej kąpałam Oliwkę i szybciej szła spać,ale też wstawała szybciej.To chyba normalne.Nic,tylko trzeba to przetrzymać. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś to fajnie że Twój Mąż wraca już jutro!! Ale ten czas zlecial... 😁

A ja Wam się muszę pochwalić że dziś byłam na tym masażu tajskim i powiem Wam że było super 🙂 wyszłam jak nowonarodzona, ale w trakcie miałam chwile zwątpienia 😜 przez to że momentami bolało i to mocno... jednak po wszystkim zdecydowanie mogę powiedzieć że warto 🙂 no i herbatkę na koniec dostałam do wypicia 😜
szkoda tylko, że to cholerstwo takie drogie bo z pewnością pochodziłabym częściej 🙂
I dopiero dziś w trakcie masażu zdałam sobie sprawę, że to było pierwszy raz, jak rzeczywiście oderwałam się od bycia mamą 🙂 kilka razy było tak, że Grześ zabierał sam Alunię na spacer ale ja wtedy korzystałam z okazji że chata wolna i szybko sprzątałam! A dziś po raz pierwszy zrobiłam coś dla siebie 😜 oby częściej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorowa pora.Powoli oswajam sie z praca, Zosia to nie wiem bo widzimy sie rano no i jak wracam kolo 5,6 🤨
Co do spania to bidulka wie,ze mamie musi dac pospac to zasypia o 20,30 wtaje o 6.troche mnie martwi bo nie przejawia wcale zainteresowania przewrotami,a mata lub brzuszek to dla niej toruty.Piozdrawiam wszystkie swietujace bobki i bobinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółko - oby częściej takie chwile dla siebie....ja to moge pomarzyć...jeszcze mi się taka chwila nie zdarzyła,ale w najbliższą sobotę mamy zaproszenie do mojej bratowej na imieniny,a tam zawsze potańcówki na takich domówkach są,więc może się wyszaleję,pierwszy raz od narodzin Oliwci... 🤪 Mój mąż jutro dopiero wyjeżdża z Danii,mają jeszcze po coś zajechac do Niemiec,więc nie wiem czy w domu będzie w czwartek czy dopiero w piątek,ale pocieszam się,że już spakowany i lada moment jedzie.... 🤪

Anitko,ja i tak Cię podziwiam,ja powinnam wrócić 2 listopada do pracy i jakos mi tak nie spieszno,ciągle rozważam wychowawczy,a mam już mało czasu...Przeraża mnie to... 🤨

Wysa - jak tam dieta Kochana?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane 🙂
u nas nocka taka sobie, Hałabała zasnął o 21 obudził się o 12 i póżniej ok5 i nie spał 😮 o 6:30 odprawił tatę do pracy i cwaniaczek trochę przysnął a ja już nie mogłam bo głowa tak mnie napierniczała że szok 🤢 wstał nie dawno i szaleje 🙂
A wiecie że wczoraj przed kąpielą Oli odkrył że ma ptaszka 😁 i to tak śmiesznie wyglądało machał rączkami nagle dotknął siusiaka i oczy zrobił wielkie i miętosił go 😁 potem jajuszka i się cieszył 😁 😁 myśleliśmy że pękniemy 🙃 🙃 a później Mariusz położył go na brzuszku a on sam się podniósł na proste rączki 🤪 potrzymał tak chwilkę i padł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 😉

Nocki coraz gorsze eh. Jak nie mleczko to wkładanie smoka, obrót na brzuszek, na plecki, popłakiwanie. Nie wiem co się stało z moja Mycha. Jak była młodsza to lepiej spała 🤢

Łajsoka śmiesznie to musiało wyglądać 😁

Emila też już od jakiegoś czasu podnosi się na prostych rączkach. Oczywiście trwa to pare sekund, ale zawsze cos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
U nas noc ok.Pobudka o 2 na cyca,a o 4 na wyciągnięcie glutków z nosa.I standardowo pobudka o 6.Ale teraz Amelka sama zasnęła 🤪.I trochę czasu mam dla siebie,Filipek w przedszkolu.
Gabiś zazdroszczę ci że będziesz mieć już męża.Mój miał najpóźniej dzisiaj przyjechać i miał mieć parę dni wolnego.Mieliśmy trochę spraw pozałatwiać.A tu du...Najwcześniej będzie w piątek i weekend w domu.Ale przez sobotę i niedzielę to my nic nie załatwimy.
Wysa jak tam dieta? Bo ja już marze aby się pozbyć tego balastu z siebie.Ale jeszcze trochę muszę poczekać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, no i jednak w zeszłym tygodniu Lence wyszedł ząbek 😁 Teraz chyba drugi się będzie pchał bo mała marudna.
Dzisiaj szczepimy, nienawidzę tego. Lenka już się tyle w swoim króciutkim życiu napłakała,że jak pomyślę co dziś będzie to serce mi pęka. Tak ta bidulka moja kochana się spłacze, że nie daje rady nijak jej uspokoić.

Buziaki dla solenizantów, będę starać się czasem zaglądać, bo tęsknię za wami strasznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
No to jadę po kolei:
Anita ja mam nadzieje że Mateusz tez będzie łaskawy w nocy jak pójde do pracy bo póki co jak wstaje po kilka razy a to mleko, a to smoczek, a to pogłaskać to rano jestem nieprzytomna a w pracy musze być raczej jasno myśląca... Ale ja mam tyle lepiej że mam pracę od 7-15 i wracam do domu... obawiam się tylko że jak moja kolezanka odejdzie a będzie to lada dzień bo na styczeń ma termin to będę musiała przybierać nadgodziny żeby się wyrobić...
Pszczółko alez bym się wybrała na taki masaż... mój kręgosłup coraz bardziej mnie boli do dźwigania i podnoszenia Mateusza, z każdym podniesieniem coraz bardziej... zobacze jak wrócę do pracy czy będzie lepiej bo jednak plecy mi troche odpoczną....
Łajsoka Mateusz w kąpieli na razie tylko głowe podnosi i z zaciekawieniem patrzy co mu tam dynda ale się jeszcze nie łapie... 🤪
Monia gratulacje dla Lenki z powodu ząbka... ale super, będzie rysowała łyżeczki... u nas są całe pokiereszowane od tych ostrych ząbków 😁
A o szczepieniu to nie wiem czy pociesze ale Mateusz dwie pierwsze zniósł strasznie a ta trzecią super, w przychodni zapłakał tylko na chwilkę i w domu nic, nawet czopka nie musiałam mu dawać a te wczesniejsze to była masakra....
Wiecie co dziewczyny ta dziewczyna co wam mówiłam że jest w ciąży a rodziła też w maju... ten jej synek urodził sie 6 maja i waży juz ponad 10 kg!!! Ale widziałam zdjęcia to wcale nie wygląda na klocuszka, to już Mateusz wygląda bardziej pulpetowato...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Anitko, ja też Cię podziwiam że tak dzielnie dajesz radę!! Kurcze.. jeszcze chwila i moja kolej...
Monia - gratulujemy Lence ząbka!!!! Ale fajnie 🙂 no i czekamy jak częściej nas będziesz odwiedzać 😁
Łajsoka - z tym siusiakiem to podobnie Agga kiedyś opisywała, że Oskar się dopatrzył że ma coś między nóżkami 😁 ale to musiało zabawnie wyglądać 🤪 🤪
A to Ala dzisiaj rano:
[IMG]http://i56.tinypic.com/oqeteo.jpg[/IMG]
[IMG]http://i52.tinypic.com/ztw081.jpg[/IMG]
🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img842.imageshack.us/i/zdjcie0171b.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/3029/zdjcie0171b.jpg[/IMG][/URL]
to sukienka z chrztu, wcześnie nie zamieściłam zdjęcia 🙂

[URL=http://img545.imageshack.us/i/zdjcie0174.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/1020/zdjcie0174.jpg[/IMG][/URL]

spacerek 😁

i przed wczorajszą kąpielą
[URL=http://img707.imageshack.us/i/zdjcie0186k.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/3867/zdjcie0186k.jpg[/IMG][/URL]

Lenka nie przewraca się jeszcze z plecków na brzuszek, nie wiem czy ma jeszcze czas czy już powinna to robić, ale za to od przed wczoraj zażera palucha od nogi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...