Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien dobry Rumunki 😁
Moretta żółtaczka u noworodkow to podobno czesty przypadek, ale widomo trzeba z tym walczyc i jechac do szpitala 🥴 Trzymam kciuki napewno bedzie dobrze 🙂
U mnie pogoda super słoneczko swieci, ani jednej chmurki na niebie nie widze i pyłu z wulkanu tez nie 🤪
Tomek ma dzisiaj urodziny, a ja niewiem co mam wymyslic zeby to był inny dzien niz wszystkie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Panienki z Bębenkami 😁

Właśnie zjadłam pyszne śniadanko, oczywiście przygotowane przez męża mniam 🙂

Karolcia tak trzymać, facet musi wiedzieć "gdzie jego miejsce". Z tym fochem mam tak samo 😁

Izullka te bóle menstruacyjne to na poród 🤪 🤪 🤪 Będziemy trzymać kciuki, żebyś wyskakała Majeczkę 🙃 🙃

Łajsoka czasem mam ochotę walnąć w sufit, żeby sąsiedzi się uciszyli, ale mam podwieszane sufity i chyba bardziej sobie bym zaszkodziła 😁 😁

Radzia przypomniałaś o wyparzeniu smoczków, butelek itd. Zupełnie o tym zapomniałam ☺️ ☺️
Ile macie smoczków? Ja tylko jeden taki malutki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej... ja dzis tak późno bo zasnęłam dopiero o 4 nad ranem... tak mnie męczył ból głowy że az mi niedobrze było... a najgorsze że wcale nie przeszedł...
Kasiu ja mam jeden smoczek, ale to mały problem bo to wszedzie mozna kupić... Tak go biorę do szpitala na wszelki wypadek bo nie wiem jeszcze czy chcę od początki uczyć smoczka... z doświadczenia kolezanek wiem, że to może być wielka ulga jak dziecko go trzyma, lub wielkie utrapienie jak mu często wypada a jest przyzwyczajony... potem w nocy przez szczebelki im smoka trzymają bo tak to co 5 min płacz jak dziecku wypadnie... No ale wyparzyłam i zabieram :o) Oczywiście zielony :o)
A ta kośc łonowa to boli mnie jakby bardziej niż wczesniej, mam wrażenie jakby mi sie do przodu jakoś wysuwała... albo jakby mnie ktos tam mocno uderzył... u was tak samo?
Czuję zmiany i wiem, że to na zbliżający sie poród, ale ja i tak mam termn za 2 tygodnie a takie akcje własnie zaczynaja się 2-3 tygodnie przed nawet więc szału nie ma...
A te zaczątki czopa to był fałszywy alarm... do dzis sie już nic wiecej nie pojawiło... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mam dwa smokusie, ale tez zapomniałam je wyparzyć 🤔
Radzia właśnie ja tez mam taki ból kości łonowej i miednicy od dawna ale przedwczoraj w nocy mnie tak dopadło jak nigdy 🥴 też jakby się wysuwało i te zgrzytanie 😮 🙃 nie wiem czy to miednica czy co??śmiesznie to brzmi ale od czasu do czasu coś takiego słychać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie najbardziej boli ta kość jak wstaje i w nocy jak przewracam się z boku na bok. To takie dziwne ciągnięcie jest. Dodatkowo przy tym mam wrażenie, jakby jakieś żyły miały tam popękać... Tego zgrzytania to sobie nawet nie umiem wyobrazić... aaaa pewnie to tak jak ktoś zgrzyta zębami aaa nienawidzę tego dźwięku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć ale wczorej się czółam do dupy, pozmieniałam pościel ,obtarłam okna i porozwieszałam pranie na dworzu więc sie narobiłam a wieczorem jak wróciłam z marketu to rozbolało mnie oko i cała głowa,przespałam się godzinę i troszke przeszło no i się zaczeły skurcze i takie parcie w dół.Spać tylko mogłam dzis na lewym boku, sama byłam w szoku. Nic już nie zjadłam wczorej a Jaś przez to moje głodowanie szalał jak nigdy 😮 tak mi sie kręci a ja czuję takie ukłucia i bóle których jak do tej pory nie było czuje że poród się zbliża bo jest jakos innaczej niz zwykle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉czesc Dziewczynki!

wlasnie wrocilam od lekarza i jeszcze raczej rodzic nie bede 😜 szyjki juz praktycznie nie ma, ale jest zamknieta, wiec sobie Blaneczka jeszcze chwile posiedzi-posluchala si mamusi, ktora musi jeszcze do fryzjera skoczyc i na paznokcie he he 😁 ale w zamian tata kupil jej sliczny dresik na wyjscie, slodziutki i do tego czapeczke i skarpeteczki takie eleganckie, niech coreczka sie wystroi - tak powiedzial 😉
a i teraz robi obiadek ziemniaczki irybke, bo wczoraj smaka mi narobilyscie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda może to już to 🙂

Anetka Ty tak sobie nie planuj tego fryzjera i kosmetyczki, bo właśnie wczoraj czytałam, że rano może rozwarcia nie być, a wieczorem może się rozpocząć akcja porodowa 😜 😜

Jejciu Łajsoka, Radzia współczuję Wam tych wysokich pięter 🥴 Ja jakoś się kulam na pierwsze, ale wyżej... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja lasania wlasnie ostyga i zaraz będziemy ją wcinać...
Boli mnie dzisiaj strasznie i mam mocne kłucia... Wiecie co, my już jestesmy w takich tygodniach że te bóle w sumie mogą nic nie znaczyć... Ja już przestałam liczyć na to że wczesniej urodzę, bo w sumie na pierwsze objawy zbliżającego sie porodu już u nas czas... Ja tez czuje, że jest inaczej, te bole sa inne, częściej boli brzuch, krzyż, zmienił mi sie nawet sluz... ale mysle że do porodu to jeszcze daleka droga... tylko my już w wiekszości jestesmy tak zmeczone, że liczymy na to, że kazdy objaw to już to... Stwierdziliśmy z mężem, że Mateuszek będzie terminowy i wyjdzie najbliżej 4 maja, bo ja w sumie jestem pewna kiedy zaszłam w ciąże i wszystkie USG od początku tylko ta datę potwierdzały, nigdy mi sie nie przesunęła nawet o 1 dzień... więc dziewuszki, jak potraficie to daje Wam droge wolną, która chce to w kolejke wpuszczam bo ja sie poddaję 😜
Dzisiaj czeka mnie samotny wieczór, bo mąż zaczyna próby do przedstawienia... nie wiem czy kiedyś mówiłam, ale on okazyjnie "bawi się w teatr"... czasem wystawiają cos smiesznego, przynajmniej ma chłop jakieś mądre zajęcie oprócz gier komputerowych... W zeszłym roku wystawiali "Zemstę" czym zrobili furorę bo wyszło im super i byłam z niego taaaaaaka dumna... a teraz biora się za "Igraszki z diabłem"... no ale wiąże się to z próbami które tez pochłaniają trochę czasu...
Ide pokroić lasanię bo już odstała swoje a mi język zaraz do tyłka ucieknie :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiaa nie strasz mnie,bo pozwolilam dzis mojemu mezowi popic troche, a jak sie okaze tak jak piszesz, to bedzie niezly klops 😁 dobrze, ze mamy sasiada niepijacego 🤨
tez wam nie zazdroszcze tych pieter dziewczyny i dopiero w ciazy zaczelam doceniac parter, bo ogolnie to odkad sie wprowadzilismy to balam sie spac na parterze, ale teraz zaslaniam rolete zewnetrzna i hop 😜
wiecie co strasznie chcialam miec profesjonalna sesje w ciazy i mialam kontakt z miesiecznikiem "m jak mama" i przez kilka miesiecy w ogole nie bylo castingow a tu patrze dzis i jest...13 maja 😞 😞 😞 wkurzylam sie, bo biednemu to zwsze wiatr w plecy-jak mawiala violetta z "Brzyduli" 😜 czy ja w ogole bede w ciazy do tego czasu?!?!?!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My juz po obadku dzisiaj ugotowałam moja ulubiona zupke szczawiową pychotaaaaa 🙂
Jesli chodzi o wchodzenie po schodach to na szczęście u mnie jest winda bo mieszkamy w wiezowcu, ale jakby tak prądu nie było albo sie zepsuła to nie wyobrazam sobie ze miałabym wchodzic po schodach na 6 pietro 😮
Uciekam bo zaden Polak po jedzeniu nie zapomni o leżeniu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No t ja sobie tez polezałam po jedzeniu... i odespalam kawałek nocy... U nas dzisiaj piekne słoneczko tylko że chłodno jest... ale i tak jakoś żal jak sie w domu siedzi...
Kasia udało mi sie zrobic tak, zeby lasania sie nie rozjechała... super pięknie sie prezentowała... za radą bodajże Pszczółki odstawiłam ją na prawie pół godziny i się "związała"... i w ogóle była pyszna :o) A teraz mam cudowną zgagę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...