Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello
Kurcze ja tez bym chyba musiała sprawdzic gotowosc męża do porodu... ostatnio jak cos chciałam to musiałam dzwonic przez mamę bo telefon mojego męża był poza zasięgiem... niby nie jego wina ale w godzinie ZERO to ja przecież szału dostane jak cos takiego się zdarzy...
Kasiu babka ziemniaczana to takie wieeeelki placek ziemniaczany.... u nas akurat dodaje sie do tego żeberka, ale niektórzy dają kiełbaske albo boczek... I piecze się to w piekarniku...
Czytam o tych rózowych koloarch i powiem wam, że sie cieszyłam że będzie chłopiec bo za rózowym nie przepadam za to niebieski uwielbiam... ale postanowiłam że bede uważac zeby wszystko nie było niebieskie bo jak zrobiłam pierwsze zakupy to kupiłam niebieskie śpiochy, body i czapeczkę... I nastepne kupiła zielone... i tak uwazałam na ten niebieski kolor że własnie się zorientowałam że wszystko mam zielone 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tez myślałam o Karoli dzisiaj... cicho siedzi... mam nadzieję, że to dlatego, że mężuś jej tak sowicie wynagradza wczorajszy dzień, że nie ma czasu do nas zajrzeć 😁

Co do tego różu to ja właśnie tak jak Ty Radzia, mam fioła na punkcie niebieskiego, a nie za bardzo przepadam za różem, a wręcz go nie lubię 🤢
Ja wszystkie śpiochy, pajacyki i ubranka ogólnie jak kupowałam to brałam wszystkie kolory tylko nie róż, zaczynając od białego i kremowego, poprzez zielenie, aż do niebieskiego 😜 Nawet moją Mamę uczuliłam, żeby nic różowego nie brała 😁
A jedna moja koleżanka (też ciężarówka) stwierdziła że moja Mała musi coś od niej różowego dostać 🙂 i tak niby żartem, ale jak przyszło co do czego i u niej się okazało że będzie chłopak, to wszystkie różowe ciuszki jakie miała powędrowały do mnie 🤪 dwie wielgachne torby 🙂 no i suma summarum różu Ci u nas dostatek 😜 nic, tylko się przyzwyczaić...

A ja babki ziemniaczanej nie umiem robić, ale jadłam kiedyś u koleżanki - baaaardzo dobre 😁
Ja zaraz idę przyprawić trochę mięsko do gołąbków, a potem zacznę je powoli szykować, bo kapustka już zmiękczona i będzie można lepić ptaszory 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka dobrze że dostałam troche ciuszków od znajomych t te kolorki sie trochę urozmaiciły, ale jakos podswiadomie ja robiłam zakupy to wybierałam zielone, ostatnio rozpakowałam smoczek żeby go wyparzyć, patrzę, zielony... kocyk - zielony, łózeczko - zielone... Mąz sie ze mnie smieje że nie chciałam niebieskiego to mam zielone :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Ja juz lepiej sie czuje Tomek wrocił wczoraj przed 23 ale co mnie zdziwiło był trzeźwiutki nawet łyczka nie wypił, ale i tak kazałam mu spac u Oliwki w pokoju za kare ze nawet do mnie nie zadzwonił 🙂 Dzisiaj nie miała jak do was zajrzec bo tesciowa w południe przyjechała, pózniej pojechałam ja odwiesc i odrazu zajechałam do mamy i kolezanki, a jak wrociłam to miła niespodzianka bo Tomek chate cała wysprzatał jak nigdy szok 😮 bo jego trzeba zawsze do sprzatania gonic. I sie dzisiaj do mnie podlizuje zeby mi foch miną co prawda minał dawno ale zawsze trzeba troche poudawac zeby skakał kołomnie 😜 Ide sie wykąpac i jakis film na DVD sobie wrzucimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wiesci własnie nadrabiałam zaległosci z dzisiejszego dnia a tu taka radosc 🤪
GRATULACJE GABIS woski ma rzeczywiscie długie i pamietam ze Gabis strasznie zarzekała na zgage, a mowia ze jak ma sie zgage w ciazy to dziecko urodzi sie z długimi włoskami. Jednak to prawda 😉 I ja cały dzien chodziłam dzisiaj nieswiadoma takiej nowiny 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzisz Karola ile straciłaś? Ale dobrze że już do nas terafiłaś i nadrobiłaś 😉
Ja mam już dość prasowania.. wszystko mi zdrętwiało i skurczy dostałam 😞 Teraz tylko dokończyłam mięso przyprawiać na gołębie, ale lepić już będę rano.. teraz nie dam kompletnie rady... jutro mam cały dzień, zanim goście się zejdą na obiad, więc myślę że dam radę 😉 Jeszcze skrzydła kuraka trzeba wymyć, ale to już mojemu Grzesiowi zostawiam 🙂 Mnie czeka jeszcze dziś wywieszenie jednego prania 🤢
A mój Mężuś jeszcze w trasie 😞 pojechał po siostrę na dworzec w Krzyżu i tak czekam na niego... ale chyba zaraz będę się kładła spać bo nie najlepiej się czuje.

Do jutra Majóweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dopiero zjadłam kolację i się rozkręcam. Bylismy dziś z mężem w real, niby nie moge jeszcze chodzić ale tak na chwilkę weszłam i były body za 1 zl 🤪 ale wszystkie różowe. Kupiłam 2 sztuki takich najmniejszych bo Polka będzie pewnie malutka.
A w co planujecie najchętniej ubierać maluszki? Body+spodenki czy śpioszki? Moja koleżanka mówiła że body sprawdza się rewelacyjne i że jej Tosia to caly okres niemowlęcy w body przechodziła.
Ja teraz jak chwilkę pochodzę to nic mnie nie boli oprócz stóp na podbiciu. Dziwna sprawa. No i krocze jak wstaję, ale jak się poruszam to jest ok.
Karolcia, dobrze że już u Ciebie ok. Złość pięknaości szkodzi, ale bardziej dziecku.

A dziś przeczytałam taką sentancję:
Ciąża - Inaczej zemsta dyrygenta – nie chciała grać na flecie, to musi dźwigać bęben.

Dobranoc Brzucholki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!
Oj żółtaczka u noworodków może pojawić się odrazu po porodzie albo za jakiś czas 😞 Trzymam kciuki za maluszka 🙂
Madziocha dobra sentencja 😉 się uśmiałam 😁
U mnie też słoneczko i błękitne niebo 🙂
Moi sąsiedzi z góry już od ok 7 rano ciągle odkurzają 🤢 półtorej godziny odkurzania?? 😮zaraz mi się tu przebiją do domu od tego "szuru buru".
Mężuś poszedł po świeże pieczywko na śniadanko, zaraz będziemy szamać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Ranne Ptaszki 🙂

Ja się dzisiaj strasznie nie wyspałam 😠 jak to możliwe że od popołudnia nic już nie piję, żadnej herbatki, żadnej wody a i tak cztery razy do kibelka w ciągu nocy to norma 😠
no ale tak sobie teraz myślę że to pewnie przez tego ananasa co wczoraj zjadłam 😜 mam jeszcze dwa 😜
a tak w ogóle jak ja mam się tak czuć przez następne 2 tygodnie to jakać masakra 😠 raz na jakiś czas miałam takie bóle menstruacyjne a od wczoraj to już mnie nawet nie przestaje boleć 😞

Zaraz się wybieram ze szwagierką na taką wyprzedaż z rzeczami dla dzieci to może coś kupię i sobie humor poprawię 🙃 a tak poza tym to śliczny mamy dzień 😎 i mam nadzieję że dzisiejsza imprezka się uda 🙂 no i na pewno biorę ze sobą swoją torbę szpitalną 🙂 tak na wszelki wypadek jakby to skakanie pomogło 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...